JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Judo-Kan Espoo/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2017 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Osallistumisia yhteensä: 77 kilpailuja yhteensä: 18 Osallistujina yhteensä: 38 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2017

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1ABO RAMADAN SamiP18-602000
2ANDRONENKOV MaksimP18+811010
3ANTONOV AndreiPA13-46,62020
4CRESSWELL-SMITH JoshuaPY15-54,81001
5CRESSWELL-SMITH OliverPY15-54,81100
6ENGSTRÖM GabrielPY13-44,43002
7ERCAN SamirP15+661000
8GRANDELL AkuPA11-28,11000
9GRANHOLM ViggoP13-463000
10HANNULA JuliusP15-74,33030
11HEINIKARI RoopePY15-51,84111
12KESÄLÄ AakeM21-732000
13KONTTINEN Ville-valtteriM-811000
14KORKEILA VilleM-733000
15KÜNNAPUU Paul-MartinAB-665211
16KÖHLER AntonPA11-37,03010
17LEHTINEN JustusP13-382000
18LEHTINEN KaiusP15-551000
19LEINO IlkkaPA11-30,11000
20LEPPÄNEN OnniPTA13-32,02001
21MYLLYMÄKI MaximM21-811000
22MÄKELÄ LassiPA11-37,03002
23MÄKELÄ RikuP15-552100
24NIIRONEN JoonaPA11-33,92000
25PAKARINEN LassePA11-50,02002
26PENNANEN EemeliPTA13-32,03021
27POHJALA Karl-robertPA11-50,02000
28RISTOLA EliasPTA13-45,41001
29RONKAINEN TuomasM-737012
30SAAR MartP15-74,32200
31SCHRODERUS AttePA15-56,91100
32SEHM JoonasPA11-33,72001
33SIIVOLA NuuttiPA11-48,01010
34SILLANPÄÄ EliaPA15-56,91001
35SUNDELL EemeliP15-65,13201
36SÄLLINEN EetuPA11-40,21000
37VIINIKAINEN ViliPA11-38,01000
38VON MARTENS MirjaN-631000