JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Judo-Kan Espoo/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2017 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Osallistumisia yhteensä: 59 kilpailuja yhteensä: 15 Osallistujina yhteensä: 36 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2017

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1ABO RAMADAN SamiP18-551000
2ANDRONENKOV MaksimP18+811010
3ANTONOV AndreiPTA13-45,41010
4CRESSWELL-SMITH JoshuaPY15-54,81001
5CRESSWELL-SMITH OliverPY15-54,81100
6ENGSTRÖM GabrielPY13-40,32001
7ERCAN SamirP15+661000
8GRANDELL AkuPA11-28,11000
9GRANHOLM ViggoP13-462000
10HANNULA JuliusPA15-76,92020
11HEINIKARI RoopePY15-54,83011
12KESÄLÄ AakeM21-732000
13KORKEILA VilleM-732000
14KÜNNAPUU Paul-MartinP18-665211
15KÖHLER AntonPA11-33,12010
16LEHTINEN JustusP13-382000
17LEHTINEN KaiusP15-551000
18LEINO IlkkaPA11-30,11000
19LEPPÄNEN OnniPY13-35,01001
20MYLLYMÄKI MaximM21-811000
21MÄKELÄ LassiPA11-38,02001
22MÄKELÄ RikuP15-552100
23NIIRONEN JoonaPA11-33,92000
24PAKARINEN LassePA11-50,02002
25PENNANEN EemeliPY13-35,02020
26POHJALA Karl-robertPA11-50,02000
27RISTOLA EliasPTA13-45,41001
28RONKAINEN TuomasM-736012
29SAAR MartPA15-61,81100
30SCHRODERUS AttePA15-56,91100
31SEHM JoonasPA11-30,31000
32SIIVOLA NuuttiPA11-48,01010
33SILLANPÄÄ EliaPA15-56,91001
34SUNDELL EemeliPY15-66,01100
35VIINIKAINEN ViliPA11-38,01000
36VON MARTENS MirjaN-631000