JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Judo-Kan Espoo/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2017 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Osallistumisia yhteensä: 43 kilpailuja yhteensä: 13 Osallistujina yhteensä: 29 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2017

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1ABO RAMADAN SamiP18-551000
2ANDRONENKOV MaksimP18+811010
3ENGSTRÖM GabrielPA13-34,31000
4ERCAN SamirP15+661000
5GRANDELL AkuPA11-28,11000
6GRANHOLM ViggoP13-462000
7HANNULA JuliusPA15-61,81010
8HEINIKARI RoopePTA15-49,32010
9KESÄLÄ AakeM21-732000
10KORKEILA VilleM-732000
11KÜNNAPUU Paul-MartinU16 z -66 kg3011
12KÖHLER AntonPA9-32,41010
13LEHTINEN JustusP13-382000
14LEHTINEN KaiusP15-551000
15LEINO IlkkaPA11-30,11000
16MYLLYMÄKI MaximM21-811000
17MÄKELÄ LassiPA11-33,81000
18MÄKELÄ RikuP15-552100
19NIIRONEN JoonaPA11-33,92000
20PAKARINEN LassePTA11-45,91001
21PENNANEN EemeliPA13-30,71010
22POHJALA Karl-robertPA11-44,71000
23RONKAINEN TuomasM-736012
24SAAR MartPA15-61,81100
25SCHRODERUS AttePA15-56,91100
26SEHM JoonasPA11-30,31000
27SIIVOLA NuuttiPA11-48,01010
28SILLANPÄÄ EliaPA15-56,91001
29VON MARTENS MirjaN-631000