JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Koyama, Rovaniemi/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2017 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Osallistumisia yhteensä: 279 kilpailuja yhteensä: 21 Osallistujina yhteensä: 68 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2017

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1BAAS SagaP11-421000
2BARSK MatiasP13-381000
3HILTUNEN MineaT11-363001
4HILTUNEN SaanaT13-373101
5IIVARI MineaT13-446022
6IIVARI NiklasMN+665102
7IIVARI TiitusEP-341000
8IKÄHEIMO OnniP11-423021
9KANTOLA EmiliaT13-484031
10KARI AkseliP11-302001
11KELAHAARA ArttuP11-341001
12KESKITALO SakariP13-341000
13KESKITALO SammeliP11-341000
14KIETÄVÄINEN ViljamiM+1001000
15KNUUTI PatrikP11-262001
16KOIVISTO EemilP11-29,93000
17KOIVISTO LailaT11-321010
18KOIVISTO LaylaT11-34,31001
19KOIVURANTA JaakkoP15-553003
20KOKKO OttoP11-261001
21KORTESALMI AlexP15+667312
22KORTESALMI AnnaT13-449810
23KYÖTIKKI TopiP15-344130
24LAHTINEN LeeviP11-27,37142
25LAHTINEN VeikkaP13-385311
26LAMBACKA JarkkoP11-27,35221
27LAMBACKA MarkusM-9012151
28LAMBACKA PerttuP11-37,76123
29LEPPÄ VeetiDP-501000
30LINDGREN AntonP13-381001
31MELARANTA AlisaP11-42,76004
32MELARANTA EmiliaT13+5210341
33MILLA NurmikumpuT18-631001
34MYLLYAHO StellaT11-404012
35MÄNTYKENTTÄ SaraT11-254310
36NURMIKUMPU MillaT15-639111
37NYKÄNEN AkseliP11-302011
38PAANANEN SannaN-571100
39PAAVILAINEN JoukaP13-422001
40PAAVOLA JonniP11-321000
41PAKSUNIEMI JoonasM21-811000
42PEHKONEN SamuP13-426122
43PENNANEN OlaviP11-505311
44PERNU HermanniCP-731001
45POHJA AapeliP15-468123
46POHJA LalliP13-388023
47POHJA TottiP11-29,96221
48POHJOLA IiroP11-322001
49RATIU AntoniaT11-321001
50RATIU TimoP11-342000
51ROUVINEN JimiP11-551010
52RUUTU NiiloDP-381000
53SAAPUNKI KristianP13-426121
54SARANIEMI KalleP11-341000
55SEIKKULA JadeN21-704021
56SEIKKULA Louna-LumiaP15-4615225
57SEIKKULA Pihla-MariaP11-35,010014
58SEPPÄNEN SusanT11-401100
59SIIVOLA ViljamiP18-664100
60SILVENIUS JoonasP11-301100
61SUOKANERVA InkaT15-576222
62TEPPO UkkoP13-509720
63TEPPO UnnaT18-6313730
64TEPPO UsvaT11-407610
65TIMONEN RikuP15-509314
66TOIVIAINEN NireP11-342010
67TUOMIVAARA JoonatanP15-426011
68VÄISÄNEN TopiD-382200