JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Meido-Kan, Helsinki/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2017 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Osallistumisia yhteensä: 227 kilpailuja yhteensä: 32 Osallistujina yhteensä: 73 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2017

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1AALTONEN IsabellaPTA11-31,31000
2ACHRENIUS ElliTA9-26,31100
3ACHRENIUS Elli-iirisP11-252020
4BALATKHANOVA EnisaG18-5220455
5BALATKHANOVA HedaT15-5717850
6BESIC AdiPA11-32,52011
7BLOM KasperPA11-39,61000
8EERIKÄINEN AinoTA9-30,01000
9HALONEN Pyry(1)M-814002
10HEINONEN AnttiM-902100
11HEINONEN EetuM-737222
12HELIN JennaT13-446012
13HJELT AntonP18-663002
14HONKATUKIA ToivoPA11-39,61000
15HUUPPONEN IlkkaPA13-46,61000
16HYRY JuhoP18-901100
17INNANEN EllaPTA11-34,31000
18INNANEN VernerPA9-22,71001
19KARI ErkkaM+1009231
20KARVINEN ValtteriPA9-28,12000
21KATTELUS JuhaM-812010
22KESKINEN Lumi-mariaTA9-22,81100
23KHAZIEV ArturB18-737001
24KHIRCHILASHVILI KhirchlaB18-739014
25KLOCKARS LarsP11-27,82010
26KOIKKALAINEN MarttiPTA11-31,31001
27KOIVISTO KonstaB18-661011
28KOJONEN AlexPTA11-34,31000
29KORHONEN RikuPA11-28,52220
30KÄRHÄ ViiviN-707102
31LAAKKONEN AkuM-816411
32LAOS EliisaTA13-43,02200
33LAUTSO AndreasP11-27,81000
34LIIMATAINEN JoeP18-663020
35LINDROOS MikkoM-663000
36LÄNSMAN EliasPTA11-31,31000
37MANNINEN LukePA9-28,11010
38MANTULIN ArtjomB18-816111
39MIETTINEN EmilU17M-603000
40MISRI SaraT18-636032
41MOHAMMAD ASHAN NimaTA9-30,01010
42MOILANEN ElmiinaTA11-39,91001
43MÄENPÄÄ JaniM-84,62010
44NEUVONEN SaaraT15-637321
45NYMAN JuhoPA11-39,61001
46NYMAN OttoPA9-30,71001
47PAJUNEN RobinAB-662215
48PELTOLA PaulinaT15-59,61010
49PESONEN AlmaT13-362001
50PETENBERG GermanBB-509132
51PIRI EmmaN21-481010
52PITKÄNEN AkuPY15-54,81000
53PUOLIVÄLI TaaviPTA11-41,32010
54PÄTSI RoopeP15-502000
55RAJALA JoelPA11-26,12001
56RAVALT PatrikP13-422010
57RONKAINEN TuukkaM-905220
58RUOTSALAINEN MattiPA9-34,12011
59SAARNIO ToukoP18-551001
60STEWART MariusPT11-35,91001
61SULANDER PetteriM-903111
62SULONEN NikoP13-382001
63SULONEN ToniP11-29,52010
64TAAJAMAA JoonatanP15-503000
65TAHKOLAHTI NiiloPA9-28,11000
66TARMA MarkusAB-662000
67TARPILA IlmariM-901000
68TARPILA PauliM-1001010
69TROKOVIC IanPTA11-31,31001
70TUUKSAM KennetPTA11-34,32002
71UUSIHAKALA LumiPTA13-40,52010
72YLITALO JoelM-669142
73YLITALO VilleM-664022