JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Orimattilan JS/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2017 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Osallistumisia yhteensä: 200 kilpailuja yhteensä: 32 Osallistujina yhteensä: 42 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2017

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1AHONEN JoniAB-607302
2AHONEN JoonasAB-6613432
3ELONEN HeidiN-525004
4FYHR KasperPA11-40,23000
5HAKALA EetuP11-39,72000
6HAKALA SiiriTA9-26,31001
7HAKALA SisuP11-30,72000
8HAKALA TiannaPT13-44,33011
9HANHELA LauraP13+5513351
10HAVERINEN TahaPA9-34,11010
11HEINONEN EmiliaBG-5716416
12HILPINEN OnniPY11-33,61010
13HUJANEN TomasPY11-33,61001
14JUNIKKA JaninaT15-43,52001
15KANGAS TeemuM-902010
16KESKI-LUOPA TatuP11-36,12110
17KORHOLA JadeT13-35,82000
18KORHONEN NikoPTA13-55,31001
19KURVINEN LisaAG-528004
20KÄHÄRÄ SaraN-639223
21KÖLLI KerttuT15-55,72200
22LEHTELÄ AuroraTA11-39,91010
23LEPISTÖ HanneT13-35,811321
24LEPISTÖ JimiP11-29,811022
25MAHAMMAD MajidliP18-731000
26MAJIDLI MahammadP18-733100
27MOLANDER JesperP11-43,33111
28MOLANDER VenlaT15-43,53020
29MUOTKA PinjaT15-575011
30MÄKINEN MarttiPA9-30,71000
31NIEMINEN EnnaT13+523011
32PITKÄNEN ManuPT11-44,12001
33RÖNKKÖ KevinM21-554220
34RÖNKKÖ StefanM-733001
35RÖNKKÖ ThomasM-666211
36SILEN TopiP11-24,94012
37TOIVANEN IdaTA13-42,52001
38TOIVONEN IdaPTA11-38,21000
39TUCNER AzadPT11-44,11001
40VAHE LottaAG-6312264
41VIREN JonnaT18+6322586
42VIRTANEN Anna-kaisaTY13-43,05011