JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?

Tietosuojaseloste



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Oulun Judokerho/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2017 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Osallistumisia yhteensä: 422 kilpailuja yhteensä: 34 Osallistujina yhteensä: 91 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2017

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1BOSTRÖM AatosP11-271011
2ELONIEMI AleksiA-631010
3FLINK OnniP15-374001
4HAAPALAINEN MikaM+1006310
5HALONEN AntonP13-323003
6HAPPONEN IiroE-383111
7HAUTALA KaisaT15-403110
8HEIKKILÄ FeliksP18-607511
9HEIKKILÄ KaiusP13-424101
10HEIKKINEN AntonP11-344000
11HEIKKINEN MiskaP15-4622454
12HEIKKINEN RonjaT13-484001
13HURSKAINEN PerttuP13-424021
14IVASHNEVA OlgaT13-483003
15JACKLIN EvertD-301010
16JACKLIN OttoD-301001
17JUSSILA Jere-73 Kg1000
18JÄRVI MirkkaT15+624130
19KAKKO NikoP13-421000
20KANTOMAA JariM-901001
21KANTOMAA JoonaP11-274111
22KARJALA OnniP15+593020
23KEJONEN EliasP18-604120
24KIISKINEN NicoP15-448122
25KILJANDER VilleM-733000
26KOKKONIEMI SamuelM21-818021
27KOSKELA AtteM-812010
28KOSKENAHO JuhoP15-554120
29KOSKENAHO LauriP13-504130
30KOUKKARI JyriP18-609102
31KUNELIUS JuhoCP-341000
32KYRÖ MikoE-383002
33KÖRKKÖ EliasSenior Men -66 Kg3010
34LANTTO ElisM-669123
35LAPPALAINEN JooseA-483020
36LASANEN RonjaT15-442010
37LEINO PetraT13-486311
38LILJAMO SonjaU16-481001
39LINJAMA KoutaB-343120
40LUMIAHO RuusaT13-574030
41MARJAMAA NooaE-382020
42MERTANEN HelinäB-444210
43MULTASNIEMI AatuP11+551010
44MÄKELÄ MisaP18-606003
45MÄÄTTÄ MatiasP15-552011
46MÖTTÖNEN NiklasP13-342000
47NARVA AdaT13-4811243
48NARVA Anni-OliviaT15-6314563
49NARVA MiskaA-426013
50NARVA TuomasM-733200
51NIEMENKARI KasperiP15-552001
52NIEMI RonjaT18+63161421
53NIEMI SanteriM21-661000
54OJA AaroP15-423210
55OJA EeroP15-381001
56OJA LauriP11-341100
57ORAVA EelisF-385102
58ORAVA Valtteribonus-76121
59ORAVA ViljamiEP-271100
60PEKKALA SagaT13-485003
61PIIPPO AnteB-344022
62PITKÄNEN MikaHN -Elit48511
63PÖYLIÖ VäinöO15-902000
64RAHIKKALA JuhoC-381001
65RAITTIMO MatiasP13-413011
66RANTAPÄÄ JereP13-557024
67RANTAPÄÄ JoonasM-812010
68RANTAPÄÄ NooraT18+632001
69RIIKONEN MiroP15-464003
70RUNTTI EeliP15-423001
71RUNTTI OttoP13-423111
72RÖNKÄ UrhoP11-322010
73SAARELA JereP13-425011
74SAARINEN RistoM-811000
75SALLO BrigiteT18+638112
76SARJA JariM-603100
77SCHROMM DanielP13-425230
78SILTAKOSKI SenjaT11-401010
79SIRVIÖ JasperP15-423000
80SOINI AatuP13-3114811
81SOINI EemeliP15-5018454
82TAPIO JoonasSenior Men -73 Kg4101
83TOPPILA MarkusP18-6610012
84TORVELA UllaT13-371001
85TÖRMÄNEN AamosP13-3813253
86TÖRMÄNEN RonjaT13-447001
87VANHALA VilleP15-608012
88VESIVUORI LucaP13-313111
89VIITANIEMI NikoM-662000
90VIKEVÄINEN EmilPA15-45,41010
91YLI-LUUKKO KaroliinaF15 -Elit219546