JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Oulun Judokerho/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2017 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Osallistumisia yhteensä: 349 kilpailuja yhteensä: 23 Osallistujina yhteensä: 89 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2017

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1BOSTRÖM AatosP11-301011
2ELONIEMI AleksiA-631010
3FLINK OnniA-304001
4HAAPALAINEN MikaM+1006310
5HALONEN AntonP13-323003
6HAPPONEN IiroE-383111
7HAUTALA KaisaB-443110
8HEIKKILÄ Feliksbonus-2a6510
9HEIKKILÄ KaiusF-384101
10HEIKKINEN AntonA-343000
11HEIKKINEN Miskabonus-3b16254
12HEIKKINEN RonjaB-443001
13HURSKAINEN PerttuA-443021
14IVASHNEVA OlgaA-482002
15JACKLIN EvertD-301010
16JACKLIN OttoD-301001
17JÄRVI MirkkaT15-643120
18KAKKO NikoP13-421000
19KANTOMAA JariM-901001
20KANTOMAA JoonaP11-303110
21KARJALA OnniP15+593020
22KEJONEN EliasA-553120
23KIISKINEN NicoA-386112
24KILJANDER VilleM-733000
25KOKKONIEMI SamuelM21-735011
26KOSKELA AtteM-812010
27KOSKENAHO JuhoB-554120
28KOSKENAHO LauriA-424130
29KOUKKARI JyriP18-557101
30KUNELIUS JuhoCP-341000
31KYRÖ MikoE-383002
32KÖRKKÖ EliasM-733010
33LANTTO ElisMN+668023
34LAPPALAINEN JooseA-483020
35LASANEN RonjaB-441010
36LEINO PetraB-425211
37LILJAMO SonjaU16-481001
38LINJAMA KoutaB-343120
39LUMIAHO RuusaP11-483020
40MARJAMAA NooaE-382020
41MERTANEN HelinäB-444210
42MÄKELÄ MisaP18-554002
43MÄÄTTÄ MatiasP15-502011
44MÖTTÖNEN NiklasP13-321000
45NARVA AdaB-4210242
46NARVA Anni-OliviaT15-5212462
47NARVA MiskaA-426013
48NARVA TuomasM-733200
49NIEMENKARI KasperiP15-552001
50NIEMI Ronjabonus-8131211
51NIEMI SanteriM21-661000
52OJA AaroP15-423210
53OJA EeroP15-381001
54OJA LauriP11-341100
55ORAVA EelisF-385102
56ORAVA Valtteribonus-76121
57ORAVA ViljamiEP-271100
58PEKKALA SagaT13-424002
59PIIPPO AnteB-344022
60PITKÄNEN MikaM-904300
61PÖYLIÖ VäinöO15-902000
62RAHIKKALA JuhoC-381001
63RAITTIMO MatiasC-383011
64RANTAPÄÄ JereB-556014
65RANTAPÄÄ JoonasM-812010
66RANTAPÄÄ NooraT18+632001
67RIIKONEN MiroA-443002
68RUNTTI EeliP15-423001
69RUNTTI OttoP13-423111
70RÖNKÄ UrhoA-341010
71SAARELA JereB-384011
72SAARINEN RistoM-811000
73SALLO BrigiteT18+636102
74SARJA JariM-603100
75SCHROMM DanielF-385230
76SILTAKOSKI SenjaT11-401010
77SIRVIÖ JasperP15-423000
78SOINI AatuB-3010610
79SOINI EemeliA-4612253
80TAPIO JoonasM-662000
81TOPPILA MarkusP18-666000
82TORVELA UllaT13-371001
83TÖRMÄNEN AamosB-3411243
84TÖRMÄNEN RonjaB-426000
85VANHALA VilleB-556011
86VESIVUORI LucaA-303111
87VIITANIEMI NikoM-662000
88VIKEVÄINEN EmilD-381010
89YLI-LUUKKO KaroliinaA-5515145