JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:




Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

Hakutulokset  Kippon, Kitee/FIN Seuran kilpailijat vuonna 2018 (Kuluvan vuoden TOP 30)


Vuodet: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Osallistumisia yhteensä: 20 kilpailuja yhteensä: 1 Osallistujina yhteensä: 18 eri kilpailijaa

Seuran osallistumiset kilpailuihin vuonna 2018

JnroNimiViim. sarjaKisojen lkmKultaaHopeaaPronssia
1AVEDENIY PavelM-901100
2BERGMAN EllaT15-481100
3BERGMAN FanniTK13-36,02000
4BERGMAN PietariP15-421000
5KLIMOV ArtemPA11-30,61010
6KUKKONEN AkuPK11-27,21000
7LÖPPÖNEN EliasPK13-39,11000
8LÖPPÖNEN SampoPK11-27,22100
9NENONEN SakuPK13-35,81001
10PARVIAINEN OttoPTK11-33,01001
11PITKÄNEN MiroP18-681010
12RINKINEN Ville-veikkoM-811010
13ROMANOV KirillPA11-26,1010
14SAVENIUS JegorP18-551000
15VASARAINEN PauliPK11-37,91010
16VASARAINEN VeikkaPK13-44,41001
17VTORUSHIN ViacheslavPA11-26,1000
18VÄISTÖ LeeviPA11-30,61001