JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:

Kaikki vuonna 2016 mukaan tulleet uudet kilpailijat


Vuosi: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

JnroSeuraSukunimiEtunimiVyö nytOttelut nyt lkmEnsimmäinen kilpailu ja sarjaUusin kilpailu ja sarja
1Ahjo Training Center/FINBASTMANSebastian4.kyu302016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PY13-44,4
2Ahjo Training Center/FINCHUAQUIHector2.kyu42016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-81-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-81-NW
3Ahjo Training Center/FINLOMANMarko3.kyu522016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali M-662018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää VM-78
4Ahjo Training Center/FINNISKANENIiris4.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo T13-52,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTY13-55,7
5Ahjo Training Center/FINPELTOKANGASTuomas5.kyu92016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää Vet_M-902016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-90-NW
6Ahjo Training Center/FINPÄIVINENLuukas6.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-40,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,7
7Ahjo Training Center/FINSELINArttu4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
8Akagi, Järvenpää/FINÅHMANRoo5.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,9
9Akagi, Järvenpää/FINHÄMÄLÄINENJuha5.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-43,92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-43,9
10Akagi, Järvenpää/FINKOIVUNENSamu5.kyu52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA13-52,52016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P13-50
11Akagi, Järvenpää/FINKUNNARIKari5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
12Akagi, Järvenpää/FINMÄKELÄMatti6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY15-47,12016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY15-47,1
13Akagi, Järvenpää/FINPUHAKKAMarko3.kyu22016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa M-902016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa M-90
14lands Judoklubb/FINKARLMANMagnus4.kyu32016 / Södra Judo Open 2 U9-U11 2016-04-16 Haninge P11-42016 / Södra Judo Open 2 U9-U11 2016-04-16 Haninge P11-4
15lands Judoklubb/FINKUZNETSOVMisha4.kyu42016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P13-422016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P13-42
16lands Judoklubb/FINLÅNGKVISTAlice4.kyu22016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo T11-332016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo T11-33
17lands Judoklubb/FINLINDQVISTJonas(2)1.dan32016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo VM-902016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo VM-90
18lands Judoklubb/FINMATTSONLeonard4.kyu42016 / Södra Judo Open 2 2016-04-16 Haninge P13+502016 / Södra Judo Open 2 2016-04-16 Haninge P13+50
19lands Judoklubb/FINPRUTEANUSilviu6.kyu32016 / Södra Judo Open 2 U9-U11 2016-04-16 Haninge P11-72016 / Södra Judo Open 2 U9-U11 2016-04-16 Haninge P11-7
20lands Judoklubb/FINWICKSTRÖMMaud2.kyu22016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund W2-572016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund W2-57
21Bodonos, Kerava/FINFRILANDEREemi5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
22Bodonos, Kerava/FINHELLMANJoonas6.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-49,02016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT13-52,2
23Bodonos, Kerava/FINKAUTTOJuha4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg
24Bodonos, Kerava/FINKAUTTOOlavi4.kyu522016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-26,62018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P11-32,5
25Bodonos, Kerava/FINKOSKIEmma6.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-25,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-25,9
26Bodonos, Kerava/FINLAHTILuukas6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,1
27Bodonos, Kerava/FINLAURONENMiko5.kyu252016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-33,7
28Bodonos, Kerava/FINRAITTILAJonne5.kyu242016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-43,42017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi P15-65,1
29Bodonos, Kerava/FINRÄSÄNENHanna6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-28,82016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-28,8
30Bodonos, Kerava/FINRÄSÄNENLauri6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,4
31Bodonos, Kerava/FINTULIMAAJuhani3.kyu62016 / Kerava Shiai 2016 15.10.2016 Killan koulu M-902016 / Kerava Shiai 2016 15.10.2016 Killan koulu M-90
32Bodonos, Kerava/FINTUOMAMiko5.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-39,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-46,0
33Budokan, Vaasa/FININGISaga5.kyu92016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T13-40
34Budokan, Vaasa/FINKANTELLJasmin4.kyu102016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T13-362017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari T15-44
35Budokan, Vaasa/FINKANTELLJessica4.kyu152016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T13-362017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari T13-40
36Budokan, Vaasa/FINSIVULATuomas4.kyu72016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-38
37Budokan, Vaasa/FINTUOMAALAToni5.kyu32016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-552016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-55
38Budoviikingit, Helsinki/FINHERMUNENArttu6.kyu42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-32,12016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-32,1
39Budoviikingit, Helsinki/FINIMMONENOliver5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,7
40Shirokawa, Porvoo/FINJAATINENMarja5.kyu202016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää TA11-33,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA13-36,6
41Budoviikingit, Helsinki/FINJUNKKARIJami6.kyu42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-54,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA11-55,9
42Budoviikingit, Helsinki/FINKONKAMatias6.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-47,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-50,4
43Budoviikingit, Helsinki/FINORASAleksander5.kyu92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-35,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,7
44Budoviikingit, Helsinki/FINROGOZERIvan4.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY13-38,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY13-38,6
45Budoviikingit, Helsinki/FINSUNDTSRÖMPaavo6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-50,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-50,4
46Budoviikingit, Helsinki/FINTOLPPALAVille6.kyu22016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,4
47Byakuya, Sodankylä/FINENNISiivola4.kyu22016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T13-362016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T13-36
48Byakuya, Sodankylä/FINOVASKAMarianna4.kyu242016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi T11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-36
49Byakuya, Sodankylä/FINSARAVienola4.kyu32016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T13-442016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T13-44
50Byakuya, Sodankylä/FINVAN T RIETOtso5.kyu22016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-382016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-38
51Byakuya, Sodankylä/FINVIENOLASara4.kyu42016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-452016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-45
52Chikara, Helsinki/FINALA-HONKOLAUrho5.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-29,32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,2
53Chikara, Helsinki/FINALAMÄKIMarko3.kyu122016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa VM2018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää VM+78
54Chikara, Helsinki/FINCARLONEugenio4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-662016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-66
55Chikara, Helsinki/FINHIILAMOVilho5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
56Chikara, Helsinki/FINHIRVONENAleksi5.kyu72016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P11-27
57Chikara, Helsinki/FINHONKANENKaisla5.kyu32016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T18-572016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T18-57
58Chikara, Helsinki/FINHUHTANENKivi5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-37,82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-37,8
59Chikara, Helsinki/FINHUHTANENKuutti5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,0
60Chikara, Helsinki/FINKURKIKatariina5.kyu102016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-32,52018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää T13-36
61Chikara, Helsinki/FINLEHTINENArttu5.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-36,5
62Chikara, Helsinki/FINLINDQVISTJoonatan5.kyu42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-31,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,7
63Chikara, Helsinki/FINLUOSTARINENKatariina5.kyu32016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T15-632016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T15-63
64Chikara, Helsinki/FINMBANINoa-nils6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA15-33,42016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA15-33,4
65Chikara, Helsinki/FINNEIGLICKSara5.kyu132016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-38,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T11-44,3
66Chikara, Helsinki/FINOZDOEVIdris5.kyu382016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,62017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-30
67Chikara, Helsinki/FINPUTAALANoel5.kyu222016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-31,0
68Chikara, Helsinki/FINRÄISÄNENVertti5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,1
69Chikara, Helsinki/FINSIBULSander5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
70Chikara, Helsinki/FINTÖNISSONJonathan5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
71Chikara, Helsinki/FINTÖNNISONJonathan5.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,22017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-30,4
72Enbukan Pietarsaari/FINALEXEEVAZvezda4.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 N-632016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka N-63
73Enbukan Pietarsaari/FINGUSTAFSSONJuuso5.kyu92016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-30
74Enbukan Pietarsaari/FINHYYTINENHenry5.kyu92016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-34
75Enbukan Pietarsaari/FINJÄRVINENViljami5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13+552017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11+55
76Enbukan Pietarsaari/FINKUJALAMatias5.kyu12016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13-502016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13-50
77Enbukan Pietarsaari/FINPELKKALARami5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-30
78Enbukan Pietarsaari/FINPÖLDSAMJoosep4.kyu92016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18+812017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P18-81
79Enbukan Pietarsaari/FINSÄLLINENOskari5.kyu92016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-462017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-46
80Espoon Judokerho/FINKIVINENToni4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg
81Espoon Urheilijat/FINKANNIAINENEero5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,1
82Hauve-kan, Haukipudas/FINKANNIAINENEetu4.kyu142016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-36
83Espoon Urheilijat/FINKANNIAINENSamuli5.kyu52016 / Hiiden Shiai 3.12.2016 Nummela P13-552017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-55
84Espoon Urheilijat/FINMARKOWRonan4.kyu152016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,12017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela P13-55
85Espoon Urheilijat/FINNILSSON-OLLANDTKevin5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,1
86Espoon Urheilijat/FINPOIKOLAINENAaro4.kyu172016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,22017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela P11-30,7
87Espoon Urheilijat/FINSHIBUTANIHarri5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-47,02017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-50
88Espoon Urheilijat/FINSHIBUTANIRoni5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-36,12017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-38
89Espoon Urheilijat/FINSILTANENJuuso5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTA15-67,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTA15-67,2
90Espoon Urheilijat/FINSIRONENRoope5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
91Finndai, Helsinki/FINAHOKASJulia4.kyu82016 / Finndai shiai 2016 6.2.2016 Helsinki N-avoin2017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N+78
92Finndai, Helsinki/FINKAARNAAntti?32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-1002016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-100
93Finndai, Helsinki/FINKAROLAAaro5.kyu72016 / Finndai shiai 2016 6.2.2016 Helsinki M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
94Finndai, Helsinki/FINKONTTINENIlkka5.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-73
95Finndai, Helsinki/FINSALOVAARAJarmo3.kyu82016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg
96FT Jundokan/FINKUJAMÄKIElias4.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-602016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-60
97Fudoshin Rauma/FINLEHTONENValtteri6.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-29
98Fudoshin Rauma/FINMACIEJEWSKIMaciej2.dan82016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-90-NW2017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa VM-81
99Fudoshin, Pori/FINKALLIOJohannes5.kyu252016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-32
100Fudoshin, Pori/FINKOSKINENMikael372016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / GAUJA GULIVER CUP 2017 G U16 z -55 kg
101Fudoshin, Pori/FINKOTIRANTAAkseli5.kyu182016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-38
102Fudoshin, Pori/FINLEHTINIEMIManu5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-662016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-66
103Fudoshin, Pori/FINLEHTONENVille3.kyu122016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-90-NW2017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-100
104Fudoshin, Pori/FINLEIVOJaakko5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-562017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-66
105Fudoshin, Pori/FINMESSOVilppu4.kyu342016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P18-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-90
106Fudoshin, Pori/FINMÄKELAKonsta5.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-382016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-38
107Fudoshin, Pori/FINNIEMINENJimi5.kyu292016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P11-302017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-34
108Fudoshin, Pori/FINREUNANENJaakko4.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-73
109Fudoshin, Pori/FINRIIHELÄJiri5.kyu182016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-262017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-27
110Fudoshin, Pori/FINRIIHELÄJusa5.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-222017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-27
111Fudoshin, Pori/FINSALONENNiklas5.kyu102016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P13-38
112Fudoshin, Pori/FINTAN-RÖHOLMTomi5.kyu52016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-612017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-73
113Fudoshin, Pori/FINUHLBECKVille5.kyu42016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
114Fudoshin, Pori/FINUUSI-RASIErja1.kyu92016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa N-702016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu N-63
115Fuguda, Karjaa/FINJAVENJakob6.kyu22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-39,62016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-39,6
116Fuguda, Karjaa/FINKNAAPINENMilo6.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-35,42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-35,4
117Gladiator, Turku/FINCHIRUGabriel5.kyu82016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-30
118Gladiator, Turku/FINKALEVI SILTALEHTOMarkos5.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-262016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-26
119Gladiator, Turku/FINKALJUNENAleksi4.kyu52016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-46
120Gladiator, Turku/FINKALJUNENJaana4.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-70
121Gladiator, Turku/FINKOIVUNENAlex4.kyu82016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-482017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-53
122Gladiator, Turku/FINMKRTYCHANTimur5.kyu32016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-27
123Gladiator, Turku/FINNESTEROVFedor4.kyu182016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-33
124Gladiator, Turku/FINOSTANINMarkus6.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-222016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-22
125Gladiator, Turku/FINPERAVINKari4.kyu152016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-39
126Gladiator, Turku/FINPETUHOVMaksim4.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-36
127Gladiator, Turku/FINSALARITalesh3.kyu142016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-632017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-76
128Gladiator, Turku/FINSMIRNOVBoris5.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-302016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,6
129Gladiator, Turku/FINSTSERNAKOVRuslan4.kyu22016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P15+662016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P15+66
130Gladiator, Turku/FINVIERELÄViljami4.kyu132016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-542017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-62
131Hauve-kan, Haukipudas/FINÅSTERLUNDValtteri5.kyu42016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-272016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-27
132Hauve-kan, Haukipudas/FINKONTIOAapo4.kyu262016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu bonus-6c
133Hauve-kan, Haukipudas/FINKURONENElmeri5.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-382016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-38
134Hauve-kan, Haukipudas/FINKÄKELÄErika4.kyu162016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu bonus-6a
135Hauve-kan, Haukipudas/FINKÄKELÄSanteri4.kyu132016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-34
136Hauve-kan, Haukipudas/FINNISKANENEetu4.kyu122016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P18-662017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall P18 AV-4
137Hauve-kan, Haukipudas/FINPEKKIAleksi4.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-73
138Hauve-kan, Haukipudas/FINPUUNUVAARAMiika5.kyu182016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-34
139Hauve-kan, Haukipudas/FINSAAVINENJoonas4.kyu72016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-30
140Helsingin JudoSport/FINLOUHELAINENTuua5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-702016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-70
141Himangan JS/FINSAMMALLAHTIValtteri6.kyu92016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-212017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-26
142Hontai Judo, Helsinki/FINBRADEAliisa5.kyu92016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-33,02017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-36,4
143Hontai Judo, Helsinki/FINHEIKKINENHavu5.kyu132016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-33,7
144Hontai Judo, Helsinki/FINHIRVONENPeter5.kyu172016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-35,9
145Hontai Judo, Helsinki/FINKARPIOLAMaximilian5.kyu102016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,92017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-37,0
146Hontai Judo, Helsinki/FINMIKKOLAAleksi1.dan152016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää M-812017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa M-81
147Hontai Judo, Helsinki/FINNURMINENVeeti6.kyu42016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-36,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,7
148Hontai Judo, Helsinki/FINPARVIAINENNeo6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,7
149Hontai Judo, Helsinki/FINPASILASamu5.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-37,5
150Hontai Judo, Helsinki/FINPUATIBeni6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-39,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-39,9
151Hontai Judo, Helsinki/FINPUATICharles5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M+902016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M+90
152Hontai Judo, Helsinki/FINSKYTTÄAurora3.kyu62016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-632017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa N-63
153Hontai Judo, Helsinki/FINTASKINENLauri5.kyu192016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,72017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-28,5
154Hontai Judo, Helsinki/FINTERMONENAnton5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-30,4
155Hyvinkään JS/FINKRIVOKAPICMilutin5.kyu12016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
156Hyvinkään JS/FINPUURUNENAmelia5.kyu142016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää TA11-33,02018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P11-37,9
157Hyvinkään JS/FINRANKISaku2.kyu62016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa M+1002016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 M+90
158Hyvinkään JS/FINSARLESamuel4.kyu62016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela M-66,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,1
159Hyvinkään JS/FINTOIVONENKari5.kyu42016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää Vet_M-902016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää Vet_M-90
160Hyvinkään JS/FINTÖTTERMANElias6.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
161Hämeenlinnan JS/FINAHMETHANOVAdam3.kyu62016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P18-602016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P18-66
162Hämeenlinnan JS/FINAMRIEVHamid4.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-422016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-42
163Hämeenlinnan JS/FINBARNESCatherine3.kyu182016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-522017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti T15-57
164Hämeenlinnan JS/FINHEIKKINIEMIJussi3.kyu392016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-462018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P13-56
165Hämeenlinnan JS/FINHUIKKONENJuho4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-552016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-55
166Hämeenlinnan JS/FINHULKKONENLuke4.kyu102016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-302017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-30
167Hämeenlinnan JS/FINHÄNNIKÄINENElina4.kyu252016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-33,02017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela T11-32,7
168Hämeenlinnan JS/FININGALSUOOtto3.kyu362016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-342017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-38
169Hämeenlinnan JS/FININGALSUOPetteri4.kyu52016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A+802017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
170Hämeenlinnan JS/FINJAUHIAINENPyry4.kyu32016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-382017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
171Hämeenlinnan JS/FINJOKINENMikko4.kyu42016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-382016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-38
172Hämeenlinnan JS/FINKARSIKASNeea3.kyu192016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela T18-63
173Hämeenlinnan JS/FINKAUPPINENTerho5.kyu42016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P13-342016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P13-34
174Hämeenlinnan JS/FINOLKINUORAPete5.kyu32016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-342016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-34
175Hämeenlinnan JS/FINSAMPPALAVanessa4.kyu362016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-33,02017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti T13-36
176Hämeenlinnan JS/FINTIAINENSaana-Tuulia3.kyu252016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T11-282017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti T13-36
177Hämeenlinnan JS/FINVILKKOElvi3.kyu362016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T11-402018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää T13-36
178Iisalmen JS/FINKHUMANACHENPiyathida5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+552016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+55
179Iisalmen JS/FINKHUNACHONPiyathida4.kyu152016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T15&18-632017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T18-63
180Iisalmen JS/FINKLIMENOKSergey4.kyu412016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-382017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P18-50
181Iisalmen JS/FINLAPPETELÄINENEssi5.kyu652016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11&13-342017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-34,0
182Iisalmen JS/FINMÄÄTTÄAaron4.kyu52016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13-422017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P15-46
183Iisalmen JS/FINZINNIKAnna5.kyu22016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio N21-632016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio N21-63
184Iisalmen JS/FINZINNIKArttu?72016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P15-502017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-50
185Ippon, Loimaa/FINMETSÄSALOInka4.kyu232016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T13-482017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T15-54
186Jigoku, Lieksa/FINSAASTAMOINENAkseli4.kyu122016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P15-60
187Jigoku, Lieksa/FINTAHVANAINENAapo3.kyu122016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P18-602017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila P18-66
188Jigotai, Jyväskylä/FINAALTONENDaniel4.kyu112016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-422017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15-47
189Jigotai, Jyväskylä/FINANTIKAINENJoona5.kyu112016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P11-402016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-40
190Jigotai, Jyväskylä/FINANTIKAINENTuomas5.kyu282016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P13-382017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-44,7
191Jigotai, Jyväskylä/FINFACHADAVasco2.kyu62016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio M-1002017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-90
192Jigotai, Jyväskylä/FINIKÄVALKOHugo5.kyu22016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P11-322016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P11-32
193Jigotai, Jyväskylä/FINKALLIOKORPIRoope5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-312016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-31
194Jigotai, Jyväskylä/FINKOIVISTOSalla4.kyu322016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä TY15-502017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T18-57
195Jigotai, Jyväskylä/FINKOSKISisu6.kyu42016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-30,12016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-30,1
196Jigotai, Jyväskylä/FINKOSKIUkko5.kyu32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,2016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,
197Jigotai, Jyväskylä/FINKYTÖMÄKIVertti6.kyu32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,2016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,
198Jigotai, Jyväskylä/FINLAAKKONENEija2.kyu32016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa N-57-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa N-57-NW
199Jigotai, Jyväskylä/FINLEPPÄKORPITiia4.kyu192016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä TA15-40,92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T15-52
200Jigotai, Jyväskylä/FINMÄKINENSara5.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T11-39,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA11-39,3
201Jigotai, Jyväskylä/FINMÄNTYLÄ-BLÅTopi5.kyu242016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-262017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-27
202Jigotai, Jyväskylä/FINOLSBOLeo3.kyu32016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio M-1002016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio M-100
203Jigotai, Jyväskylä/FINPAUKKUNENElliot5.kyu62016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-43,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15+48
204Jigotai, Jyväskylä/FINPAUKKUNENTiitus5.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-38,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
205Jigotai, Jyväskylä/FINPELTONENKrista4.kyu322016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-56,02017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti T15-63
206Jigotai, Jyväskylä/FINPERIAINENAlexander5.kyu142016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-49,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
207Jigotai, Jyväskylä/FINRANTALAAleksi5.kyu92016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,2017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-42
208Jigotai, Jyväskylä/FINSALMINENDaniel5.kyu12016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P13-382016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P13-38
209Jigotai, Jyväskylä/FINVÄISÄNENRoope6.kyu92016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-31,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-34
210Joen Yawara, Joensuu/FINBRÖHNEeli5.kyu22016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P15-462016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P15-46
211Joen Yawara, Joensuu/FINHADDADJani3.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P15&18-602016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P15&18-60
212Joen Yawara, Joensuu/FINKERONENAnton4.kyu122016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-342018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta P15-34
213Joen Yawara, Joensuu/FINKOSINSKIJKarim5.kyu182016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-46
214Joen Yawara, Joensuu/FINKUKKONENAapeli5.kyu102016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-38
215Kippon, Kitee/FINKUKKONENAku4.kyu152016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta PT11-302018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PK11-27,2
216Joen Yawara, Joensuu/FINKUUSIPALONea5.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11&13-412016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11&13-41
217Joen Yawara, Joensuu/FINNIEMIOssi5.kyu62016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT11-312017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
218Joen Yawara, Joensuu/FINPOHJOISMÄKILotta5.kyu62016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11-312017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi T11-32
219Joen Yawara, Joensuu/FINTANSKANENElias5.kyu82016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-35
220Joen Yawara, Joensuu/FINTUOMENNOROLuukas4.kyu182016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-402017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-46
221Judo-Kan Espoo/FINANDRONENKOVMaxim3.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-1002016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-100
222Judo-Kan Espoo/FINBEN OTHMANAdem6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-37,82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-37,8
223Judo-Kan Espoo/FINERCANSamir5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTA15-67,22017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15+66
224Judo-Kan Espoo/FINESKELINENLeo5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,7
225Judo-Kan Espoo/FINHARJAOnni5.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,2
226Judo-Kan Espoo/FINHEINIKARIRoope4.kyu142016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-37,42017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PY15-51,8
227Judo-Kan Espoo/FINHUOTARINelmo6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,6
228Judo-Kan Espoo/FINLÄMSÄAngelika6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA13-45,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA13-45,1
229Judo-Kan Espoo/FINMIETTINENLuka5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-30,12016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-31,6
230Judo-Kan Espoo/FINPIETILÄNikolas5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-352016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-38,0
231Judo-Kan Espoo/FINREITERArtemi5.kyu82016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,6
232Judo-Kan Espoo/FINRISTOLAElias5.kyu72016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-43,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,4
233Judo-Kan Espoo/FINSAARMart4.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-57,62017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi P15-74,3
234Judo-Kan Espoo/FINSCHRODERUSAtte5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
235Judo-Kan Espoo/FINSEHMJoonas5.kyu232016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,62018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P13-34
236Magas/FINSHIBILOVAbdul-karim5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
237Magas/FINSHIBILOVAbdul-malik5.kyu242016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-44,02017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-50
238Judo-Kan Espoo/FINSHIBILOVIsmail5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-802016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-73,2
239Judo-Kan Espoo/FINSHIBILOVSuleyman5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-802016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-89,3
240Judo-Kan Espoo/FINVIINIKAINENVili5.kyu72016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
241Jukara, Vantaa/FINHALTIAOtso5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,7
242Iisalmen JS/FINHILTUNENJuuso5.kyu132016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P15-50
243Jukara, Vantaa/FINHUOVINENSara5.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA13-37,22017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T15-40
244Jukara, Vantaa/FINIVAN KRUPSKIRoni6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,4
245Jukara, Vantaa/FINKAZAREVSKIMark6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-29,32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-29,3
246Jukara, Vantaa/FINKRAPUAntti5.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-30,12016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,4
247Jukara, Vantaa/FINKRAPUEmma4.kyu272016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA13-41,92018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää T15-55
248Jukara, Vantaa/FINKRUPSKIRoni5.kyu162016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,72017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-31,8
249Jukara, Vantaa/FINLIPPONENNiko1.kyu72016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-81-NW2017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-81
250Jukara, Vantaa/FINLIPPONENVilho5.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-25,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,7
251Jukara, Vantaa/FINMATIKKAOlli3.kyu202016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY13-40,72017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P15-55
252Jukara, Vantaa/FINNURMINina5.kyu112016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa T18-57-NW2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
253Jukara, Vantaa/FINROZHKOVEvgeny5.kyu82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-89,32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
254Jukara, Vantaa/FINSAARINENAntti5.kyu42016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P15-382016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P15-38
255Jukara, Vantaa/FINSAILOKARILeevi4.kyu162016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P15-422017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela P15-42
256Jukara, Vantaa/FINSIIMESSuvi4.kyu52016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa N-57-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa N-57-NW
257Jukara, Vantaa/FINTIIHONENLaura5.kyu42016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa T18-57-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa T18-57-NW
258JuShinKan, Ähtäri/FINISOTALOJoona3.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 M-812016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 M-81
259JuShinKan, Ähtäri/FINNÄTTYLÄJanette5.kyu212016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-572017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-57
260JuShinKan, Ähtäri/FINPITKÄAHOPihla4.kyu62016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-402017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-44
261Kaarinan Urheilijat/FINVANHANENKonsta6.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-532016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-53
262Kaigan, Rauma/FINRINNEVesa?262016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali M+902017 / Memorial of K. Keerak 19.11.2017 Tartu M-90
263Kajaanin JK/FINALASALMIEssi4.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T15-61,02016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T15-61,0
264Kajaanin JK/FINALASALMIJoona5.kyu92016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-342017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-34
265Kajaanin JK/FINPIIPPONENVille4.kyu102016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13+552017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13+55
266Kajaanin JK/FINTERVOIda5.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-502016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-50
267Kajaanin JK/FINVEIJOLAIikka4.kyu202016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13-422017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-42
268Kajaanin JK/FINVEIJOLANiilo5.kyu62016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-382017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P11-41
269Kajaanin JK/FINVOROZHEIKINAnton5.kyu32016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi M-902016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi M-90
270Kamiza, Lappeenranta/FINHAIKULAINENTimo4.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-89,32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-102,6
271Kamiza, Lappeenranta/FINHYTTINENEmil5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-56,02016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-56,0
272Kamiza, Lappeenranta/FINHÄMEENAHOAaron4.kyu172016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,92018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PK11-37,9
273Kamiza, Lappeenranta/FINKURKELAElsi4.kyu712016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta TK13-36,0
274Kamiza, Lappeenranta/FINMÄKI-HOKKONENAnni4.kyu172016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTY13-36,6
275Kamiza, Lappeenranta/FINPÖNTELINSimo5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-42,32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-42,3
276Kamiza, Lappeenranta/FINSEPPÄNENElina4.kyu452016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY11-35,82018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta TK13-39,0
277Kamiza, Lappeenranta/FINSOPPIAino4.kyu292016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-30,02018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PTK13-31,8
278Kankaanpään Judokat/FINMARINSorin3.kyu22016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka M-812016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka M-81
279Kauhajoen Karhu/FINKIVISTÖJonni5.kyu42016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-27
280Kauhajoen Karhu/FINPIHLAJABertta5.kyu122016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T11-252017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T11-36
281Kauhajoen Karhu/FINTORVINENTaika5.kyu22016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T11-252016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T11-25
282Kaustisen Pohjan-Veikot/FINEL KADIRIRachid3.dan302016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-732017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
283Kaustisen Pohjan-Veikot/FINGRANBACKAAada5.kyu22016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 T13-322016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 T13-32
284Kaustisen Pohjan-Veikot/FINGRANBACKAMici5.kyu22016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P11-272016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P11-27
285Kaustisen Pohjan-Veikot/FINSTEFANOVGerogi3.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-552016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-55
286Kejubo, Keuruu/FINKORPIJÄRVISaana5.kyu102016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 N-57
287Kejubo, Keuruu/FINRIIHONENEemeli5.kyu22016 / Jyväskylä Shiai 30.1.2016 P15-342016 / Jyväskylä Shiai 30.1.2016 P15-34
288Kerimäen Judonoko/FINAALTOJiri4.kyu172016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-342018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PK13-35,8
289Kerimäen Judonoko/FINPOIKONENAaro4.kyu222016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-272018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PK13-35,8
290Kerimäen Judonoko/FINRÄSÄNENElmeri5.kyu102016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta PT11-302017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA11-29,9
291Kerimäen Judonoko/FINRÄSÄNENLotta5.kyu72016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta T13-462017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T15-44
292Kippon, Kitee/FINPETTERI HAPPONENAku5.kyu42016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT13-342016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT13-34
293Kippon, Kitee/FINRINKINENVille3.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M&P18-812016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M&P18-81
294Kirkkonummen JS/FINHARTIKAINENMikko5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-73,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-73,2
295Kirkkonummen JS/FINKETTUNENRonja5.kyu142016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA13-44,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T15-44
296Kirkkonummen JS/FINKORTETAmanda6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,9
297Kirkkonummen JS/FINKORTETCarla6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,9
298Kirkkonummen JS/FINLAITILAInka5.kyu122016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-30,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,1
299Kirkkonummen JS/FINMUURINENEsko5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-31,6
300Kirkkonummen JS/FINPELTONENMikael6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,6
301Kirkkonummen JS/FINRONKONENSeveri5.kyu42016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-116,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-116,0
302Kirkkonummen JS/FINSUZUKISayuki6.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-34,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-34,0
303Kirkkonummen JS/FINTUOMAINENAnton6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,2
304Kirkkonummen JS/FINVEHMASRonja5.kyu272016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää TA11-23,52017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi TA11-26,7
305Kirkkonummen JS/FINVEHMASTomi1.kyu102016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund M4-812017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-81
306Kita-Kan, Kemi/FINALANÄRÄTuomas1.dan32016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-1002016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-100
307Kita-Kan, Kemi/FINVAHLROOSSampo4.kyu122016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-30
308Kita-Kan, Kemi/FINVITTANIEMIHaanna4.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-442016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-44
309Kokkai-Kan, Tornio/FINALALUUSUAFrans5.kyu112016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-302016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P13-30
310Kokkai-Kan, Tornio/FINALALUUSUAHugo5.kyu72016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-382016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P15-42
311Kokkai-Kan, Tornio/FINALAVAARALuukas5.kyu32016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-422016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-42
312Kokkai-Kan, Tornio/FINHALLIKAINENJulius5.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P13-42
313Kokkai-Kan, Tornio/FINKETTUNENRainer2.kyu82016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund M5-662016 / Nordic Championships Sen/Vet 22.5.2016 Larvik M3-6-66
314Kokkai-Kan, Tornio/FINNÄPPIAleksander6.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-34
315Kokkai-Kan, Tornio/FINPELIMANNIVeeti5.kyu52016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP+702016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P15+66
316Kokkai-Kan, Tornio/FINSÄYNÄJÄKANGASMiikka6.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-342016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-34
317Kokkolan Budo/FINKEROLATeemu4.kyu132016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari M-1002017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-avoin
318Kokkolan Budo/FINVÄLIMÄKIMiika4.kyu52016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari M+1002017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M+100
319Kotkan JS/FINEVSEEVIurii5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-28,32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-28,3
320Kotkan JS/FINMONTONENAnton5.kyu142016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-27,0
321Kotkan JS/FINPESSIArtemi5.kyu32016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P11-342016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P11-34
322Kotkan JS/FINROSHCHINNikita5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-28,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,8
323Kotkan JS/FINYUROVMikael6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,6
324Kouvolan JS/FINAHTOLANuutti4.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY13-38,62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY13-38,6
325Kouvolan JS/FINFLOMANVeera4.kyu62016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T13-32,52016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila T11-30,9
326Kouvolan JS/FINHEIKKINENJoona5.kyu42016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PT13-43,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-52,1
327Kouvolan JS/FINHEIKKINENNiklas6.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-36,02016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-36,0
328Kouvolan JS/FINKALLIOMÄKIIida4.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-41,62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PT13-43,2
329Kouvolan JS/FINKARVONENTopi4.kyu102016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-36,1
330Kouvolan JS/FINLEHTINENNuutti3.kyu132016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P13-382017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-46,3
331Kouvolan JS/FINLEHTINENTero2.kyu22016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo M-732016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo M-73
332Kouvolan JS/FINPELTOLANooa6.kyu32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-38,22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-38,2
333Koyama, Rovaniemi/FINKARIAkseli4.kyu112016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P11-272017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-30
334Koyama, Rovaniemi/FINKASKINENJaki-aatos4.kyu72016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-30
335Koyama, Rovaniemi/FINKESKITALOSakari5.kyu82016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-34
336Koyama, Rovaniemi/FINKESKITALOSammeli5.kyu72016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-34
337Koyama, Rovaniemi/FINKNUUTIPatrik4.kyu122016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P11-272017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-26
338Koyama, Rovaniemi/FINKYLMÄNENTobias6.kyu32016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,2
339Koyama, Rovaniemi/FINLAHTINENLeevi5.kyu222016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-27,3
340Koyama, Rovaniemi/FINLAMBACKAJarkko5.kyu242016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-27,3
341Koyama, Rovaniemi/FINLAMBACKAPerttu4.kyu412016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-37,7
342Koyama, Rovaniemi/FINMISIKANGASMette5.kyu32016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-482016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-48
343Koyama, Rovaniemi/FINMYLLYAHOStella5.kyu142016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-40
344Koyama, Rovaniemi/FINMÄNTYKENTTÄSara5.kyu122016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-25
345Koyama, Rovaniemi/FINPENNANENOlavi4.kyu232016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-382017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-50
346Koyama, Rovaniemi/FINPERNUHermanni4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP+552017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-73
347Koyama, Rovaniemi/FINPOHJOLAIiro5.kyu102016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-32
348Koyama, Rovaniemi/FINRANUASamu6.kyu42016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,0
349Koyama, Rovaniemi/FINSEIKKULATuomo3.dan62016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-902016 / Samurai Cup 3 2016-09-10 Kirkkonummi M-90
350Koyama, Rovaniemi/FINSEPPÄNENSusan5.kyu62016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-40
351Koyama, Rovaniemi/FINSIIVOLAInka5.kyu112016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T11-252016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-27
352Koyama, Rovaniemi/FINSOTANIEMINuutti4.kyu82016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15-502016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P13-50
353Koyama, Rovaniemi/FINTOIVIAINENJussi6.kyu32016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,2
354Koyama, Rovaniemi/FINTYKKYLÄINENIisak5.kyu82016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-272016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-27
355Koyama, Rovaniemi/FINVÄISÄNENTopi5.kyu72016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-38
356Kristiinan Seudun Judo/FINAUSHEVSaid4.kyu262016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA15-562017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-66
357Kristiinan Seudun Judo/FINLAINEOlga5.kyu42016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-462016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-46
358Kristiinan Seudun Judo/FINMALINENHilde5.kyu42016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-462016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-46
359Kristiinan Seudun Judo/FINMANNILAOona5.kyu12016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 T13-362016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 T13-36
360Lahden JS/FINADLERSofia5.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T11-25,32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA11-28,0
361Lahden JS/FINHELMINENHugo5.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,4 (5 kyu)2016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-30
362Lahden JS/FINIKÄLÄINENSeppo4.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
363Lahden JS/FINKORHONENAlicia5.kyu112016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti T9-382017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T11-44,3
364Lahden JS/FINKORHONENMarko4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-90
365Lahden JS/FINLAHTELAOskari5.kyu462016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,42018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P11-28,5
366Lahden JS/FINLAHTIOlli4.kyu192016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-402017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P13-42
367Lahden JS/FINLOTILAIppu6.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-23,52016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-23,5
368Lahden JS/FINLOTILALauri5.kyu52016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-41,62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-47,4
369Lahden JS/FINMARKKANENMax6.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-34,6
370Lahden JS/FINMARTTILAPontus4.kyu92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-32,52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-40,1
371Lahden JS/FINRIPPONMikko4.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-44,2 (4 kyu)2016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-44,2 (4 kyu)
372Lahden JS/FINRIPPONSami6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-26,7 (6 kyu)2016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-26,7 (6 kyu)
373Lahden JS/FINRÄTTÖJan4.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg
374Lahden JS/FINSKINNARISisu5.kyu282016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-29,8
375Lahden JS/FINSUOMI HAGMANNadezhda5.kyu22016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti T9-28,52016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti T9-28,5
376Lahden JS/FINVINKOMikael4.kyu32016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-382016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-38
377Lappajärven Veikot/FINANTTILAAaro5.kyu112016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-602017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P18-66
378Lappajärven Veikot/FINSALMINENElli4.kyu272016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-312017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari T13-44
379Lempäälän Kisa/FINALAKOSKISiiri5.kyu522016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-38,62018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää T15-44
380Lempäälän Kisa/FINALAKOSKIVäinö5.kyu42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-22,92016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-21
381Lempäälän Kisa/FINHÄMÄLÄINENEmmi5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-672016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-67
382Lempäälän Kisa/FINJYLHÄAntero5.kyu72016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-372017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
383Lempäälän Kisa/FINLEHTIErin5.kyu82016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-332017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-43
384Lempäälän Kisa/FINMARTINEZ TOMMOLACarlos5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-382016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-42
385Lempäälän Kisa/FINMEROMarkus5.kyu222016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-462017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-56
386Lempäälän Kisa/FINPAASOOula5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-412016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-41
387Lempäälän Kisa/FINSIRENNiilo5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-27
388Lempäälän Kisa/FINTÖRNQVISTLeevi6.kyu62016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-322016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,9
389Lempäälän Kisa/FINVIRTANENIAati5.kyu22016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13+552016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13+55
390Lohjan Urheilijat/FINAHOLA-LUTTILAOona6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-32,52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-32,5
391Lohjan Urheilijat/FINPEKKISofia5.kyu212016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-24,02017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti PT11-27,5
392Lohjan Urheilijat/FINWRIGHTJussi3.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-1002016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-100
393Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKBenjamin4.kyu282016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PY11-33,6
394Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKRobin4.kyu502016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P13-39
395Magas/FINAGAMIRZAEVAbdul-halim5.kyu232016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-342017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA13-36,0
396Magas/FINAGAMIRZAEVSaid-mohamed3.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MY-76,72016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MY-76,7
397Magas/FINARSELGOVRashid5.kyu212016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-23,22017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-26,8
398Magas/FINBALAYEVMuhammad5.kyu302016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-24,9
399Magas/FINCHADAEVMagomed6.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-30,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-30,1
400Magas/FINGALAEVKerim4.kyu462016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,62018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P13-39
401Magas/FINGALAEVRasul4.kyu422016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,72018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P11-32,5
402Magas/FINKHADISOVDzhabrail5.kyu202016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P18-662017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P18-73
403Magas/FINKHADISOVUmar5.kyu242016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-41,52017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-46
404Magas/FINKUKARHOJEVIbrahim6.kyu72016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P9-282017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
405Magas/FINNILHOIlishan5.kyu262016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,72018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P11-28,5
406Magas/FINNILHOZelim5.kyu232016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PT15-44,52017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela P15-55
407Magas/FINOZDAMIROVRasul6.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-23,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,4
408Magas/FINTRAKSLauri5.kyu192016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-75,8
409Magas/FINTRAKSMartin5.kyu242016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-43,62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-52,1
410Magas/FINTZOKIEVGalaev Kerim5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,4
411Magas/FINTZOKIEVGalaev Rasul6.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-29,32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,2
412Maskun Tempo/FINBÄCKSRÖMJonas4.kyu22016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P15-602016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P15-60
413Maskun Tempo/FINHEILIMÖOnni6.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-302016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-30
414Maskun Tempo/FINHELENIUSTino6.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-302016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-30
415Maskun Tempo/FINILOMÄKIOnni5.kyu202016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-272017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-30
416Maskun Tempo/FINISOTALOJesper5.kyu92016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-372016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu PT-46
417Maskun Tempo/FINKOIVISTOJoonas5.kyu272016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-39
418Maskun Tempo/FINLEHMUSKOSKIKaro5.kyu72016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-32
419Maskun Tempo/FINLEHTIMÄKIJaana4.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu T-642017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-70
420Maskun Tempo/FINMARJUNENMilja5.kyu142016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-322017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-43
421Maskun Tempo/FINPUOTTULATytti4.kyu172016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu T-642017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
422Maskun Tempo/FINPÖNTISKOSKITero6.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-852016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-85
423Maskun Tempo/FINRIUTTANENIlkka3.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-1002016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-100
424Maskun Tempo/FINSALMELANanna6.kyu32016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-262016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-26
425Maskun Tempo/FINSEMCHUKMaksym5.kyu152016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-34
426Maskun Tempo/FINSIHVOSanni6.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-582016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-58
427Maskun Tempo/FINSUOMINENJuuso5.kyu132016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-532017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13+55
428Maskun Tempo/FINVILKKINENAlvar6.kyu32016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-31
429Maskun Tempo/FINVILKKINENElias5.kyu92016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-55
430Maskun Tempo/FINVOUTILAINENSamuel5.kyu212016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-47
431Chikara, Helsinki/FINKOJONENEdward4.kyu72016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-73
432Meido-Kan, Helsinki/FINKORHONENAtte5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-352016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-35
433Meido-Kan, Helsinki/FINKORPIOLAMarkus5.kyu72016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,22016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa TP11-28,6
434Meido-Kan, Helsinki/FINKUPIAINENSofia5.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,22016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,2
435Meido-Kan, Helsinki/FINNAPPUMaxim5.kyu62016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-462016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P15-46
436Meido-Kan, Helsinki/FINPITKÄNENAku5.kyu62016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-49,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
437Meido-Kan, Helsinki/FINRAJALAJoel5.kyu82016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P9-252017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,1
438Meido-Kan, Helsinki/FINSULONENToni5.kyu102016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa TP11-28,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
439Meido-Kan, Helsinki/FINTÖRNQVISTJohannes5.kyu32016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P11-35,72016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P11-35,7
440Meido-Kan, Helsinki/FINVIIKARIAuvo6.kyu42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-26,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,6
441Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENVeikko5.kyu232016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-23,52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti PT11-27,5
442Mäntyharjun Judo/FINKÄRPÄNENPaavo5.kyu72016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-502017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-48,7
443Ninjudo, Orimattila/FINPEKKALAJukka1.dan112016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-73-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-73-NW
444Nokian Judo/FINIKONENOlli-pekka2.kyu52016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-812016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-81
445Nokian Judo/FINJUVAKKAIiro6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,9
446Nokian Judo/FINLEHTOAnni4.kyu402016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T13-32,52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T13-35,8
447Nokian Judo/FINLEINONENKaisa5.kyu22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela N+502016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela N+50
448Nokian Judo/FINLEINONENVilpo6.kyu102016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-26,7 (6 kyu)2017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,1
449Nokian Judo/FINMUSTELINTero3.kyu142016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
450Nokian Judo/FINNIKKILÄJussi3.kyu22016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A-802016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A-80
451Nokian Judo/FINTERNOSamuel4.kyu362016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P15-602017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P18-73
452Nokian Judo/FINUUSITALOJoona6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,9
453Nummelan Judo/FINAUNAAmi5.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MN-602017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-50,7
454Nummelan Judo/FINAUNAJesse5.kyu192016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-40,02017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi P15-47,2
455Nummelan Judo/FINHEPOLAToni5.kyu52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-57,0
456Nummelan Judo/FINKARJALAINENElla5.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-30,02017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela T11-32,7
457Nummelan Judo/FINKETTUNENAntti4.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M+902016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M+90
458Nummelan Judo/FINLAURILAAapo6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-55,82016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-55,8
459Nummelan Judo/FINLEINOVeeti6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,9
460Nummelan Judo/FINLINDROTHAleksi5.kyu72016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-27,62017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-28,5
461Nummelan Judo/FINMULTALAEetu4.kyu72016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MN-602017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,1
462Nummelan Judo/FINRAUTPALOToivo5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
463Nummelan Judo/FINSANKARITimo5.kyu132016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,1
464Orimattilan JS/FINHAKALATianna3.kyu112016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY13-38,62017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT13-44,3
465Orimattilan JS/FINHEISKANENOlavi5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-28,32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-28,3
466Orimattilan JS/FINHILPINENOnni4.kyu42016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-26,52017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PY11-33,6
467Orimattilan JS/FINKATTELUSJuri6.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,2
468Orimattilan JS/FINKESKILUOPATatu5.kyu32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-31,32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-31,3
469Orimattilan JS/FINKOSKIMette5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-26,52016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-26,5
470Orimattilan JS/FINLAMPIONooa5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-43,02016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-43,0
471Orimattilan JS/FINMIKKONENMatias5.kyu52016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää P15+662016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15+66
472Orimattilan JS/FINORAVAINENSaku3.kyu32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila P15-56,52016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila P15-56,5
473Orimattilan JS/FINPARTANENPetu6.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-43,02016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-43,0
474Orimattilan JS/FINPITKÄNENManu4.kyu92016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-39,62017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-44,1
475Orimattilan JS/FINSILENTopi5.kyu132016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-24,9
476Orimattilan JS/FINTIRKKONENHeidi5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA9-24,92016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA9-24,9
477Orimattilan JS/FINTOIVANENIda4.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-38,32017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi TA13-42,5
478Orimattilan JS/FINVIRTANENAnna-kaisa4.kyu172016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-38,62017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi TY13-43,0
479Oulun Judokerho/FINAHONENAatu6.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15-662016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15-66
480Oulun Judokerho/FINHAAPALAINENMika3.dan252016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M+1002017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
481Oulun Judokerho/FINHASTIVäinö5.kyu72016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-272016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-30
482Oulun Judokerho/FINHAUTALAKaisa5.kyu172016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe ET-322017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-44
483Oulun Judokerho/FINHEIKKILÄKaius4.kyu232016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu F-38
484Oulun Judokerho/FINHEIKKINENMiska4.kyu1002016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-46
485Oulun Judokerho/FINHEINONENJanne1.dan32016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-812016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-81
486Oulun Judokerho/FINHURSKAINENPerttu4.kyu272016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
487Oulun Judokerho/FINILVESLUOTOEppe4.kyu42016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-272016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-27
488Oulun Judokerho/FINIVASHNEVAOlga4.kyu122016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-452017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-48
489Oulun Judokerho/FINJÄRVIMirkka4.kyu122016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu TP13+552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13+52
490Oulun Judokerho/FINKARJALAOnni3.kyu132016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P15-602017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15+59
491Oulun Judokerho/FINKAUPPINENAlexander5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-272016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-27
492Oulun Judokerho/FINKAUPPINENMarkku5.kyu22016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-342016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-34
493Oulun Judokerho/FINKEJONENElias3.kyu152016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15-502017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-60
494Oulun Judokerho/FINKONELIUSJuho5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-342016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-34
495Oulun Judokerho/FINKUNELIUSJuho5.kyu62016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-342017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-34
496Oulun Judokerho/FINKUVAJAAleksi5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-362016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-36
497Oulun Judokerho/FINKYRÖMiko5.kyu112016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-342017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu E-38
498Oulun Judokerho/FINLANTTOEeelis4.kyu42016 / Samurai Cup 3 2016-09-10 Kirkkonummi P18-602016 / Samurai Cup 3 2016-09-10 Kirkkonummi P18-60
499Oulun Judokerho/FINLEINOPetra4.kyu262016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-452017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-48
500Oulun Judokerho/FINLEPPÄLUOTOLuukas6.kyu32016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-382016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-38
501Oulun Judokerho/FINLEPPÄLUOTOTapio5.kyu52016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-342016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-34
502Oulun Judokerho/FINLINJAMAKouta5.kyu152016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-342017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-34
503Oulun Judokerho/FINMARTISKAINENVille5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-382016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-38
504Oulun Judokerho/FINMISKANarva4.kyu22016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-382016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-38
505Oulun Judokerho/FINMURTOVAARAViivi5.kyu22016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T15-552016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T15-55
506Oulun Judokerho/FINMÄKINiko5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15-602016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15-60
507Oulun Judokerho/FINMÄÄTTÄMatias4.kyu102016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-462017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-50
508Oulun Judokerho/FINMÖTTÖNENNiklas4.kyu182016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-272017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-34
509Oulun Judokerho/FINNUMMIKIVILukas5.kyu22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P13-502016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P13-50
510Oulun Judokerho/FINOJALauri5.kyu102016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-34
511Oulun Judokerho/FINORAVAValtteri5.kyu342016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu bonus-7
512Oulun Judokerho/FINORAVAViljami5.kyu152016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-27
513Oulun Judokerho/FINPIIPPOAnte4.kyu262016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-34
514Oulun Judokerho/FINPROWEAki4.kyu32016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P15-552016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P15-55
515Oulun Judokerho/FINPÖYLIÖVäinö4.kyu202016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP+702017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
516Oulun Judokerho/FINRANTAPÄÄNoora4.kyu222016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T18+632017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu T18+63
517Oulun Judokerho/FINRIIKONENMiro5.kyu162016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15-422017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-46
518Oulun Judokerho/FINSARJAJari1.dan142016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu M-662017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-60
519Oulun Judokerho/FINSCHROMMDaniel4.kyu332016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu F-38
520Oulun Judokerho/FINSELINEllinoora5.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe ET-322016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T11-32
521Oulun Judokerho/FINSIRVIÖJasper4.kyu192016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P13-382017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-42
522Oulun Judokerho/FINSTEWARTAdam5.kyu52016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-422016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-42
523Oulun Judokerho/FINTORVELAUkko5.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-30
524Oulun Judokerho/FINTORVELAUlla5.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-37
525Oulun Judokerho/FINTÖRMÄNENAamos4.kyu662016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-272017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-34
526Oulun Judokerho/FINVAARAOskari6.kyu42016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15+602016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15+60
527Oulun Judokerho/FINVAINIONKANGASVerneri5.kyu52016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-38
528Oulun Judokerho/FINVANHALAVille4.kyu332016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-462017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-55
529Oulun Judokerho/FINVIKEVÄINENEmil5.kyu32016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-38
530Oulun Judokerho/FINYLI-LUUKKOKaroliina4.kyu792016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CT-522017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall F15 -Elit2
531Oulun Judokerho/FINYLI-LUUKKOSalomo5.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP+552016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu TP13+55
532Oulun Judokerho/FINYLITERVOViljami5.kyu42016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-272016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-27
533Pellon JS/FINLAMPELAFiia4.kyu152016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T11-322017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T11-36
534Pikadon, Pieksämäki/FINALAEino4.kyu252016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-272017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-35,0
535Pikadon, Pieksämäki/FINALAKaspar4.kyu112016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P15-602016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15-60
536Pikadon, Pieksämäki/FINALALauri1.dan22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta M-812016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta M-81
537Pikadon, Pieksämäki/FINHARJUNENNessa5.kyu122016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T11-442017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-50,4
538Pikadon, Pieksämäki/FINHELLBERGVenni5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-34
539Pikadon, Pieksämäki/FINHIIROLAMeri-tuuli5.kyu62016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T18+632017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio T18+63
540Pikadon, Pieksämäki/FINHYNNINENArttu2.kyu332016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18+812017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P18+81
541Pikadon, Pieksämäki/FINKÄRKKÄINENAaro5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+552016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+55
542Pikadon, Pieksämäki/FINLAPPIWerneri5.kyu62016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-442016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42
543Pikadon, Pieksämäki/FINLEMETTINENSiiri5.kyu82016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T18-522017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18-57
544Pikadon, Pieksämäki/FINLEPPÄKORPIPessi5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18+812016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18+81
545Pikadon, Pieksämäki/FINPULLIAINENEetu5.kyu72016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-302017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-36,0
546Pikadon, Pieksämäki/FINPUUMALAINENJutta5.kyu52016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T11-282017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-34
547Pikadon, Pieksämäki/FINPUUMALAINENPeppi5.kyu52016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T13-402017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T15-44
548Pikadon, Pieksämäki/FINRYYNÄNENFluk5.kyu42016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15+662017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-81
549Pikadon, Pieksämäki/FINSUOMALAINENJani5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18-732016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18-73
550Pikadon, Pieksämäki/FINTIMONENTuukka5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-34
551Pikadon, Pieksämäki/FINVARTIAINENTimo5.kyu112016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+552017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13+51
552Pikadon, Pieksämäki/FINVYYRYLÄINENWeikka4.kyu272016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-37,7
553Pingviinit, Nurmijärvi/FINFONSENSampo5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,3
554Pingviinit, Nurmijärvi/FINHINKKANENAnton6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-43,32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-43,3
555Pingviinit, Nurmijärvi/FINHUOPALAINENMinja3.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela N+502017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg
556Pingviinit, Nurmijärvi/FINJANSSONAhti5.kyu142016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-26,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
557Pingviinit, Nurmijärvi/FINKAINULAINENPyry4.kyu72016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P13-422017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15-46
558Pingviinit, Nurmijärvi/FINKILPELÄINENJulle6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-55,82016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-55,8
559Meido-Kan, Helsinki/FINKORHONENRiku5.kyu272016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-25,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-29,8
560Pingviinit, Nurmijärvi/FINKYLLÖNENAntti6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PT+602016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PT+60
561Pingviinit, Nurmijärvi/FINLEPISTÖKaapo5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,12016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,1
562Pingviinit, Nurmijärvi/FINMURTOValtteri6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-49,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-49,0
563Pingviinit, Nurmijärvi/FINPUDASEino5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
564Pingviinit, Nurmijärvi/FINSETÄLÄIiro4.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY11-32,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY11-32,7
565Pingviinit, Nurmijärvi/FINWESTERHOLMJuha4.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-802016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-80
566Popinniemen Isku/FINEVSEESUiri6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,9
567Popinniemen Isku/FINKÄRSÄMÄKonsta6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-402016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-40
568Popinniemen Isku/FINLECKLINLauri6.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-43,32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-43,3
569Popinniemen Isku/FINMAHÖNENAtte6.kyu32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-29,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-29,9
570Popinniemen Isku/FINPIIPARINENLeo6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,9
571Popinniemen Isku/FINTISHCHENKORotislav5.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-63,52016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-63,5
572RaahenJudo/FINKOSKELANea4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe ET-362017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-48
573RaahenJudo/FINMUSIJENKOTimo4.kyu132016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P13-30
574RaahenJudo/FINMYLLYMÄKILeevi5.kyu42016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-462016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-46
575RaahenJudo/FINNIKOLAAake4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-382017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-38
576Raision Ryhti/FINBÄCKSTRÖMCelina5.kyu82016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali PT9-32,62017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T11-40
577Raision Ryhti/FINHAATAJAVeeti5.kyu222016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-272017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-30
578Raision Ryhti/FINILMASTIUsko6.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-272016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-27
579Raision Ryhti/FINKAUHANIEMIWiljami5.kyu52016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-222016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-23
580Raision Ryhti/FINKAUHANIEMIWiola5.kyu172016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-332017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T13-44
581Raision Ryhti/FINKUOSMANENMiro6.kyu32016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-27
582Raision Ryhti/FINKUOSMANENSofia6.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-332016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-33
583Raision Ryhti/FINLINDSTRÖMTeresia6.kyu32016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali PT9-25,92016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali PT9-25,9
584Raision Ryhti/FINLINDSTRÖMToni5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg
585Raision Ryhti/FINMYLLYMAAEmil6.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-302016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-30
586Rauman JS Samurai/FINELOLilja5.kyu162016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-402017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-40
587Rauman JS Samurai/FINHUHTANENVilho5.kyu62016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-212017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-27
588Rauman JS Samurai/FINPUPUTTIMatias4.kyu132016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-812017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-100
589Rauman JS Samurai/FINPUUMALAEetu5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-612016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-61
590Rauman JS Samurai/FINSIMOLAVille2.kyu322016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-812017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-73
591Riihimäen JS/FINHANNINENNiklas6.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,9
592Riihimäen JS/FINNATUNENElsa5.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää T11-41,32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11+42,0
593Riihimäen JS/FINOJAJÄRVIOtso5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-92,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-92,1
594Riihimäen JS/FINPAAJANENEemu6.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-29,52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-29,5
595Riihimäen JS/FINPONTOTommi6.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA15-33,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,5
596Riihimäen JS/FINSENINKirill6.kyu22016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-35,62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-35,6
597Riihimäen JS/FINSIEKKINENLuukas6.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-38,02016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-38,0
598Riihimäen JS/FINVATSIAJasmin3.kyu132016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava NY-61,42018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää N-63
599Riihimäen JS/FINÖHMANHenry5.kyu122016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA13-34,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
600Sakura, Kuopio/FINHUHTINIEMIIiro5.kyu102016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P9-242017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-26
601Sakura, Kuopio/FINKORHONENLauri4.kyu112016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-342017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg
602Sakura, Kuopio/FINPEHKONENKai5.kyu132016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-382017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
603Sakura, Kuopio/FINRIHKAJÄRVIJico5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-42,32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-42,3
604Sakura, Kuopio/FINTOROPAINENUkko4.kyu72016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-382017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
605Salon Budoseura/FINHUHTALASanteri5.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-452016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-45
606Salon Budoseura/FINMARKOZOVSergei3.kyu122016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-1002017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa VM-90
607Salon Budoseura/FINPASANENVeeti5.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-452016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-45
608Salon Budoseura/FINPENTIKÄINENLari5.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-532016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-53
609Salon Budoseura/FINPUKKIMikael4.kyu112016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-38,72017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela P13-46
610Seibukan, Kurikka/FINHAAPOJASamuel5.kyu32016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-382016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-38
611Seibukan, Kurikka/FINKITSOVDenis4.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-502016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-50
612Seibukan, Kurikka/FINKOHTANENIisakki4.kyu102016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-232017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari P11-27
613Seibukan, Kurikka/FINMYLLYNIEMIIlkka5.kyu22016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P18-552016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P18-55
614Seibukan, Kurikka/FINMÄKELÄKalle-oskari5.kyu32016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P15-422016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P15-42
615Seibukan, Kurikka/FINPIHLAJALeo5.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-302016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-30
616Seinäjoen JS/FINANTTILAAamos5.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-552016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-55
617Seinäjoen JS/FINANTTILALuukas5.kyu32016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-272016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-27
618Seinäjoen JS/FINERKINHEIMOMarkus5.kyu62016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-312016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P13-34
619Seinäjoen JS/FINKNAAPIOssi4.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 M-732016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 M-73
620Seinäjoen JS/FINKOLJONENJesse4.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-552016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-55
621Seinäjoen JS/FINLAUKKANENDani5.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-232016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-23
622Seinäjoen JS/FINPISTOWerner4.kyu132016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-342017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari P11-42
623Shikata, Savonlinna/FINNEUVONENMiikka2.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta M-732016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta M-73
624Shikata, Savonlinna/FINVAINIOKim5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P15-462016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P15-46
625Iisalmen JS/FINKAATRASALOHenri4.kyu362016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P15-462017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P15-50
626Shiranami, Lapinlahti/FINVÄÄNÄNENHermanni4.kyu102016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15+662017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P18-81
627Shiranami, Lapinlahti/FINVÄÄNÄNENSeveri4.kyu92016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13+552017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P15-66
628Shirokawa, Porvoo/FINABUELFAHEMSamia4.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo N+602016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo N+60
629Shirokawa, Porvoo/FINBELHOUTKarim5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-54,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-54,0
630Shirokawa, Porvoo/FINBERQQVISTEdward5.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,4
631Shirokawa, Porvoo/FINHELLSTRÖMFabian5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-38,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-38,6
632Shirokawa, Porvoo/FINKUUSELAKaapo5.kyu272016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-43,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,6
633Shirokawa, Porvoo/FINKYTÖSYRJÄAkseli5.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-802016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-80
634Shirokawa, Porvoo/FINPEIPONENJari4.kyu22016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo M-812016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo M-81
635Shirokawa, Porvoo/FINPYLKKÄNENNooa6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,4
636Shirokawa, Porvoo/FINPÄIVÄRINTAPetja5.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,4
637Shirokawa, Porvoo/FINRANTA-AHONanna5.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-34,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-34,0
638Shirokawa, Porvoo/FINROOSSelma5.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-43,42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-45,9
639Shirokawa, Porvoo/FINSIMONSSONMinnea5.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA13-44,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA13-44,0
640Shirokawa, Porvoo/FINSUNDSTRÖMPaavo5.kyu72016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-52,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-55,4
641Shirokawa, Porvoo/FINTUOMIMatilda5.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,92016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-32,7
642Shirokawa, Porvoo/FINVIEIRA DE MELOJoonas5.kyu142016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
643Shisei, Turku/FINVAINIONiko5.kyu62016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 M-81
644Sukoshi, Imatra/FINMUTIKAINENJesse5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18-732016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18-73
645Suomen Kamppailu-urheilijat/FINKHANRomah4.kyu52016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P18-502016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P18-50
646Suomen Kamppailu-urheilijat/FINPÄIVINENAku5.kyu42016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P18-662016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P18-66
647Suomen Kamppailu-urheilijat/FINRAUTASami4.kyu62016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P18-662016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P18-66
648Tampereen Judo/FINABROSIMOVAndrey3.kyu22016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-812016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-81
649Tampereen Judo/FINHAIMISanna5.kyu22016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere N-672016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere N-67
650Tampereen Judo/FINITÄPÄÄJaakko5.kyu462016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-382017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P13-38
651Tampereen Judo/FINKATAJADmitrii5.kyu12016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P13-422016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P13-42
652Tampereen Judo/FINKOIVUOlivia4.kyu82016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T13-402017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari T13-44
653Tampereen Judo/FINKOTTARISanttu4.kyu182016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-382017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P13-42
654Tampereen Judo/FINKUBAEVKhamzad4.kyu32016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P15-462016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P15-46
655Tampereen Judo/FINKÄMÄRÄINENJoni-kristian4.kyu22016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A-802016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A-80
656Tampereen Judo/FINLEVANDIHenrik5.kyu72016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-342017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
657Tampereen Judo/FINMARTTILAMikko4.kyu222016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-382017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P13-42
658Tampereen Judo/FINNIEMITouko5.kyu42016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P13-422016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P13-42
659Tampereen Judo/FINPOPOVMarkus5.kyu12016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P13-382016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P13-38
660Tampereen Judo/FINROSNELLOlli4.kyu22016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-1002016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-100
661Tampereen Judo/FINVAARASEinari2.kyu22016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-902016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-90
662Tampereen Judo/FINVAITTINENAnssi2.kyu22016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_Y+802016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_Y+80
663Tapanilan Erä, Hki/FINHUUSKONENEero4.kyu42016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-422016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-48,5
664Tapanilan Erä, Hki/FINIHONENArttu5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-30
665Tapanilan Erä, Hki/FINOSTONENEmil5.kyu52016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa TP11-24,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,2
666Tapanilan Erä, Hki/FINOSTONENNiklas5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-36,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-36,1
667Tapanilan Erä, Hki/FINROINEJukka2.dan22016 / Kerava Shiai 2016 15.10.2016 Killan koulu MVet-812016 / Kerava Shiai 2016 15.10.2016 Killan koulu MVet-81
668Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINARVILAJukka5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-90
669Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINBÖHMDaniel6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,2
670Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINJUDENatisan6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,6
671Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKANKAANPÄÄJami4.kyu142016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-60,62017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P13+55
672Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKATAISTOBeata4.kyu52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-38,72016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-35
673Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKATAISTOOtto4.kyu52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-35,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY11-35,6
674Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKIRPUErki5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,9
675Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMIINALAINENIlkka6.kyu42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-49,52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-49,5
676Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMÖNKKÖNENTommi4.kyu92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-29,52016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-30
677Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPARSONSAkseli4.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15+662016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PY15-62,5
678Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPOLISHCHUKMatfei4.kyu232016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-35,42018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P13-39
679Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPOPOVMaxim6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,2
680Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINREMBETTIEgor5.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,4
681Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINREPONENJuho4.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,92016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PY11-38,0
682Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINRISTOLAINENAlex5.kyu122016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,72017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA13-41,0
683Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSARJOVAARAVille6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,1
684Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTHEUHARDTRonni5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA11-55,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA11-55,9
685Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTOIVAINENRasmus5.kyu72016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA13-47,02016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P13-55
686Tomodachi, Kuopio/FINKANGASJyri6.kyu62016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta PT11-302016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-34
687Tomodachi, Kuopio/FINKIKKANENJesse5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-382016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-38
688Tomodachi, Kuopio/FINKOPONENViljami6.kyu32016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-342016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-34
689Tomodachi, Kuopio/FINKUTVONENSaana6.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-272016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-27
690Tomodachi, Kuopio/FINPAUKKOINENLuukas5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-502016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-50
691Tomodachi, Kuopio/FINPAUKKONENLuukas5.kyu32016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-562016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-56
692Tomodachi, Kuopio/FINPAUKKONENTouko5.kyu82016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-272016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta PT11-30
693Tomodachi, Kuopio/FINRÄSÄNENAaretti?92016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-562017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
694Tomodachi, Kuopio/FINSALLINENNiko5.kyu122016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-442017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13+55
695Tomodachi, Kuopio/FINSALONENHeidi5.kyu52016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi N+572017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio N-57
696Tomodachi, Kuopio/FINVARTIAINENTatu5.kyu42016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-382016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-38
697Tomodachi, Kuopio/FINYLINENJoonas5.kyu72016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-482016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-46
698Tomodachi, Kuopio/FINYLINENJuuso5.kyu62016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-38,92016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-46
699Toroo-Kai, Ilomantsi/FINHÄRKÖNENSampo4.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M+902016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M+90
700Ilomantsin Toroo-kai ryKUIVALAINENJanne3.kyu102016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-462017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-46
701Toroo-Kai, Ilomantsi/FINLAMPROPOULOSNikolaos6.kyu12016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-582016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-58
702Toroo-Kai, Ilomantsi/FINPUUMALAINENPauli5.kyu52016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M&P18-812017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,2
703Ilomantsin Toroo-kai ryZEELIEKonsta5.kyu72016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13+52
704Turun JS/FINAMININAJIAmir1.dan52016 / Baltic Sea Open 5.3.2016 Orimattila M-732016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-73
705Turun JS/FINFROSTELIUSJim2.kyu22016 / Nuorten Judon SM 13.2.2016 Tampere P18+812016 / Nuorten Judon SM 13.2.2016 Tampere P18+81
706Turun JS/FINJOHANSSONMikael5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-372016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-37
707Turun JS/FINLUKINNikita4.kyu62016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-522017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-56
708Turun JS/FINLUOTOLassi4.kyu42016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P13-382016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P13-38
709Turun JS/FINLÖFMANNea5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-672016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-67
710Turun JS/FINRANTANENSanni5.kyu22016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 T13-402016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 T13-40
711Turun JS/FINSIBELIUSFrank5.kyu92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA13-47,02016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-50
712Turun JS/FINSTARKOlavi5.kyu22016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P13-342016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P13-34
713Turun JS/FINTOMMILAOtto5.kyu82016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-33
714Turun JS/FINTURPEINENEelis4.kyu62016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P13-552016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela P13-57,9
715Turun JS/FINVAHALAHTIKalle5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-352016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-35
716Turun JS/FINVIHDANMÄKITatu4.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-38,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTY13-42,3
717Turun JS/FINWESTERMARCKPyry4.kyu182016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA13-52,52017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-70
718Tyrvään Juro/FINHAUTALASamuli5.kyu92016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P18-73
719Tyrvään Juro/FINIMPOLAOnni5.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-302016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-30
720Tyrvään Juro/FINIMPOLASatu3.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-522017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N-54
721Tyrvään Juro/FINJOKELAKatja3.kyu112016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
722Tyrvään Juro/FINKETONENJamina5.kyu132016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere T11-482017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA13-55,3
723Tyrvään Juro/FINKETONENJutta5.kyu112016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava T13+522017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-66
724Tyrvään Juro/FINKETONENTeijo5.kyu122016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
725Tyrvään Juro/FINMALMIKrista4.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava NY-65,42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-63
726Tyrvään Juro/FINMICETICAlexander5.kyu182016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-502017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-70
727Tyrvään Juro/FINPAJAMÄKIPetra5.kyu42016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere N_T18-57
728Tyrvään Juro/FINYLIMÄKIAnssi5.kyu62016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-232016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-27
729Tyrvään Juro/FINYLIMÄKIMarkus5.kyu92016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-100
730Vihannin judo ryVUORIOEmma4.kyu212016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg
731Yama-Arashi, Varkaus/FINHYVÖNENMiska5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-302016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-30
732Yama-Arashi, Varkaus/FINIVANOVSArthurs5.kyu62016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-55 kg
733Yama-Arashi, Varkaus/FINIVANOVSArturs4.kyu172016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-552017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13+55
734Yama-Arashi, Varkaus/FINKAJAVAAnastasia4.kyu172016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio T13-442017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi T13+52
735Toodokan, Joroinen/FINKETTUNENNiilo4.kyu272016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PK13-39,1
736Yama-Arashi, Varkaus/FINKOSKINENHenri6.kyu22016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-342016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-34
737Yama-Arashi, Varkaus/FINKÄHÄRIJuuli5.kyu42016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta PT11-302016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta PT11-30
738Yama-Arashi, Varkaus/FINNYKÄNENTanja3.kyu102016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-52
739Yama-Arashi, Varkaus/FINPITKäNENLuukas5.kyu32016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-522016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-52
740Yama-Arashi, Varkaus/FINPITKÄNENLuukas5.kyu62016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-462016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-42
741Yama-Arashi, Varkaus/FINPYRRÖJouni4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-662016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-66
742Yama-Arashi, Varkaus/FINRÄSÄNENVenla5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T13-522016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T13-52
743Yama-Arashi, Varkaus/FINSONNINENPerttu4.kyu262016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P15-422017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-60
744Yama-Arashi, Varkaus/FINTEITTINENTeemu5.kyu62016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-462016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-42
745Yama-Arashi, Varkaus/FINUDDJessica5.kyu22016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio T13-402016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio T13-40
746Yoshi, Jämsä/FINKARHULAKiiran5.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T11-522016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T11-52
747Yoshi, Jämsä/FINLAHTINENIlona5.kyu52016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä TA13-47,92016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T13-48
748Yoshi, Jämsä/FINMARTISKAINENNiilo5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13-422016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-42
749Yoshi, Jämsä/FINMÄKINENVili5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-49,32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-49,3