JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:

Kaikki vuonna 2016 mukaan tulleet uudet kilpailijat


Vuosi: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

JnroSeuraSukunimiEtunimiVyö nytOttelut nyt lkmEnsimmäinen kilpailu ja sarjaUusin kilpailu ja sarja
1Ahjo Training Center/FINBASTMANSebastian4.kyu242016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-42
2Ahjo Training Center/FINCHUAQUIHector2.kyu42016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-81-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-81-NW
3Ahjo Training Center/FINLOMANMarko4.kyu342016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali M-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
4Ahjo Training Center/FINNISKANENIiris4.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo T13-52,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTY13-55,7
5Ahjo Training Center/FINPELTOKANGASTuomas5.kyu92016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää Vet_M-902016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-90-NW
6Ahjo Training Center/FINPÄIVINENLuukas6.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-40,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,7
7Ahjo Training Center/FINSELINArttu4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
8Akagi, Järvenpää/FINÅHMANRoo5.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,9
9Akagi, Järvenpää/FINHÄMÄLÄINENJuha5.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-43,92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-43,9
10Akagi, Järvenpää/FINKOIVUNENSamu5.kyu52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA13-52,52016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P13-50
11Akagi, Järvenpää/FINKUNNARIKari5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
12Akagi, Järvenpää/FINMÄKELÄMatti6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY15-47,12016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY15-47,1
13Akagi, Järvenpää/FINPUHAKKAMarko3.kyu22016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa M-902016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa M-90
14lands Judoklubb/FINKARLMANMagnus4.kyu32016 / Södra Judo Open 2 U9-U11 2016-04-16 Haninge P11-42016 / Södra Judo Open 2 U9-U11 2016-04-16 Haninge P11-4
15lands Judoklubb/FINKUZNETSOVMisha4.kyu42016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P13-422016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P13-42
16lands Judoklubb/FINLÅNGKVISTAlice4.kyu22016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo T11-332016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo T11-33
17lands Judoklubb/FINLINDQVISTJonas(2)1.dan32016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo VM-902016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo VM-90
18lands Judoklubb/FINMATTSONLeonard4.kyu42016 / Södra Judo Open 2 2016-04-16 Haninge P13+502016 / Södra Judo Open 2 2016-04-16 Haninge P13+50
19lands Judoklubb/FINPRUTEANUSilviu6.kyu32016 / Södra Judo Open 2 U9-U11 2016-04-16 Haninge P11-72016 / Södra Judo Open 2 U9-U11 2016-04-16 Haninge P11-7
20lands Judoklubb/FINWICKSTRÖMMaud2.kyu22016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund W2-572016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund W2-57
21Bodonos, Kerava/FINFRILANDEREemi5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
22Bodonos, Kerava/FINHELLMANJoonas6.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-49,02016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT13-52,2
23Bodonos, Kerava/FINKAUTTOJuha4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg
24Bodonos, Kerava/FINKAUTTOOlavi5.kyu362016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-26,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-31,6
25Bodonos, Kerava/FINKOSKIEmma6.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-25,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-25,9
26Bodonos, Kerava/FINLAHTILuukas6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,1
27Bodonos, Kerava/FINLAURONENMiko5.kyu152016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
28Bodonos, Kerava/FINRAITTILAJonne5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-43,42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-56,0
29Bodonos, Kerava/FINRÄSÄNENHanna6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-28,82016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-28,8
30Bodonos, Kerava/FINRÄSÄNENLauri6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,4
31Bodonos, Kerava/FINTULIMAAJuhani3.kyu62016 / Kerava Shiai 2016 15.10.2016 Killan koulu M-902016 / Kerava Shiai 2016 15.10.2016 Killan koulu M-90
32Bodonos, Kerava/FINTUOMAMiko5.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-39,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-46,0
33Budokan, Vaasa/FININGISaga5.kyu62016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-382016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T11-40
34Budokan, Vaasa/FINKANTELLJasmin5.kyu62016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T13-362017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T15-38
35Budokan, Vaasa/FINKANTELLJessica5.kyu92016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T13-362017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T13-36
36Budokan, Vaasa/FINSIVULATuomas4.kyu42016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-382017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P13-38
37Budokan, Vaasa/FINTUOMAALAToni5.kyu32016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-552016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-55
38Budoviikingit, Helsinki/FINHERMUNENArttu6.kyu42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-32,12016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-32,1
39Budoviikingit, Helsinki/FINIMMONENOliver5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,7
40Shirokawa, Porvoo/FINJAATINENMarja5.kyu132016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää TA11-33,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T13-33,0
41Budoviikingit, Helsinki/FINJUNKKARIJami6.kyu42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-54,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA11-55,9
42Budoviikingit, Helsinki/FINKONKAMatias6.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-47,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-50,4
43Budoviikingit, Helsinki/FINORASAleksander5.kyu92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-35,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,7
44Budoviikingit, Helsinki/FINROGOZERIvan4.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY13-38,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY13-38,6
45Budoviikingit, Helsinki/FINSUNDTSRÖMPaavo6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-50,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-50,4
46Budoviikingit, Helsinki/FINTOLPPALAVille6.kyu22016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,4
47Byakuya, Sodankylä/FINENNISiivola4.kyu22016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T13-362016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T13-36
48Byakuya, Sodankylä/FINOVASKAMarianna4.kyu112016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi T11-322017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-32
49Byakuya, Sodankylä/FINSARAVienola4.kyu32016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T13-442016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T13-44
50Byakuya, Sodankylä/FINVAN T RIETOtso5.kyu22016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-382016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-38
51Byakuya, Sodankylä/FINVIENOLASara4.kyu42016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-452016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-45
52Chikara, Helsinki/FINALA-HONKOLAUrho5.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-29,32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,2
53Chikara, Helsinki/FINALAMÄKIMarko3.kyu42016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa VM2016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa VM
54Chikara, Helsinki/FINCARLONEugenio4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-662016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-66
55Chikara, Helsinki/FINHIILAMOVilho5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,8
56Chikara, Helsinki/FINHIRVONENAleksi5.kyu72016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P11-27
57Chikara, Helsinki/FINHONKANENKaisla5.kyu32016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T18-572016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T18-57
58Chikara, Helsinki/FINHUHTANENKivi5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-37,82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-37,8
59Chikara, Helsinki/FINHUHTANENKuutti5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,0
60Chikara, Helsinki/FINKURKIKatariina6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-32,52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-32,5
61Chikara, Helsinki/FINLEHTINENArttu5.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-36,5
62Chikara, Helsinki/FINLINDQVISTJoonatan5.kyu42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-31,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,7
63Chikara, Helsinki/FINLUOSTARINENKatariina5.kyu32016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T15-632016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T15-63
64Chikara, Helsinki/FINMBANINoa-nils6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA15-33,42016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA15-33,4
65Chikara, Helsinki/FINNEIGLICKSara5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-38,32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,9
66Chikara, Helsinki/FINOZDOEVIdris5.kyu262016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
67Chikara, Helsinki/FINPUTAALANoel5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,1
68Chikara, Helsinki/FINRÄISÄNENVertti5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,1
69Chikara, Helsinki/FINSIBULSander6.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,7
70Chikara, Helsinki/FINTÖNISSONJonathan5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
71Chikara, Helsinki/FINTÖNNISONJonathan5.kyu22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,2
72Enbukan Pietarsaari/FINALEXEEVAZvezda4.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 N-632016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka N-63
73Enbukan Pietarsaari/FINGUSTAFSSONJuuso5.kyu72016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-30
74Enbukan Pietarsaari/FINHYYTINENHenry5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-342016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-34
75Enbukan Pietarsaari/FINJÄRVINENViljami5.kyu32016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13+552017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P13-60
76Enbukan Pietarsaari/FINKUJALAMatias5.kyu12016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13-502016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13-50
77Enbukan Pietarsaari/FINPELKKALARami5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-30
78Enbukan Pietarsaari/FINPÖLDSAMJoosep4.kyu92016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18+812017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P18-81
79Enbukan Pietarsaari/FINSÄLLINENOskari5.kyu42016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-462017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P13-46
80Espoon Judokerho/FINKIVINENToni4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg
81Espoon Urheilijat/FINKANNIAINENEero5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,1
82Hauve-kan, Haukipudas/FINKANNIAINENEetu4.kyu82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,72017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-38
83Espoon Urheilijat/FINKANNIAINENSamuli5.kyu22016 / Hiiden Shiai 3.12.2016 Nummela P13-552016 / Hiiden Shiai 3.12.2016 Nummela P13-55
84Espoon Urheilijat/FINMARKOWRonan5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA13-55,3
85Espoon Urheilijat/FINNILSSON-OLLANDTKevin5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,1
86Espoon Urheilijat/FINPOIKOLAINENAaro5.kyu102016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,1
87Espoon Urheilijat/FINSHIBUTANIHarri5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-47,02016 / Hiiden Shiai 3.12.2016 Nummela P13-50
88Espoon Urheilijat/FINSHIBUTANIRoni5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-36,12016 / Hiiden Shiai 3.12.2016 Nummela P13-38
89Espoon Urheilijat/FINSILTANENJuuso5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTA15-67,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTA15-67,2
90Espoon Urheilijat/FINSIRONENRoope5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,6
91Finndai, Helsinki/FINAHOKASJulia4.kyu82016 / Finndai shiai 2016 6.2.2016 Helsinki N-avoin2017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N+78
92Finndai, Helsinki/FINKAARNAAntti?32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-1002016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-100
93Finndai, Helsinki/FINKAROLAAaro5.kyu72016 / Finndai shiai 2016 6.2.2016 Helsinki M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
94Finndai, Helsinki/FINKONTTINENIlkka5.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-73
95Finndai, Helsinki/FINSALOVAARAJarmo3.kyu82016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg
96FT Jundokan/FINKUJAMÄKIElias4.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-602016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-60
97Fudoshin Rauma/FINLEHTONENValtteri6.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-29
98Fudoshin Rauma/FINMACIEJEWSKIMaciej2.dan32016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-90-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-90-NW
99Fudoshin, Pori/FINKALLIOJohannes5.kyu102016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-31
100Fudoshin, Pori/FINKOSKINENMikael5.kyu222016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
101Fudoshin, Pori/FINKOTIRANTAAkseli5.kyu142016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-30
102Fudoshin, Pori/FINLEHTINIEMIManu5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-662016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-66
103Fudoshin, Pori/FINLEHTONENVille4.kyu92016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-90-NW2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-90
104Fudoshin, Pori/FINLEIVOJaakko5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-562017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-66
105Fudoshin, Pori/FINMESSOVilppu5.kyu242016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P18-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
106Fudoshin, Pori/FINMÄKELAKonsta5.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-382016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-38
107Fudoshin, Pori/FINNIEMINENJimi5.kyu152016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P11-302017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-30
108Fudoshin, Pori/FINREUNANENJaakko4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-73
109Fudoshin, Pori/FINRIIHELÄJiri5.kyu182016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-262017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-27
110Fudoshin, Pori/FINRIIHELÄJusa5.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-222017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-27
111Fudoshin, Pori/FINSALONENNiklas5.kyu102016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P13-38
112Fudoshin, Pori/FINTAN-RÖHOLMTomi5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-612016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-61
113Fudoshin, Pori/FINUHLBECKVille5.kyu42016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
114Fudoshin, Pori/FINUUSI-RASIErja1.kyu92016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa N-702016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu N-63
115Fuguda, Karjaa/FINJAVENJakob6.kyu22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-39,62016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-39,6
116Fuguda, Karjaa/FINKNAAPINENMilo6.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-35,42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-35,4
117Gladiator, Turku/FINCHIRUGabriel5.kyu82016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-30
118Gladiator, Turku/FINKALEVI SILTALEHTOMarkos5.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-262016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-26
119Gladiator, Turku/FINKALJUNENAleksi4.kyu52016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-46
120Gladiator, Turku/FINKALJUNENJaana4.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-70
121Gladiator, Turku/FINKOIVUNENAlex4.kyu82016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-482017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-53
122Gladiator, Turku/FINMKRTYCHANTimur5.kyu32016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-27
123Gladiator, Turku/FINNESTEROVFedor4.kyu112016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-31
124Gladiator, Turku/FINOSTANINMarkus6.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-222016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-22
125Gladiator, Turku/FINPERAVINKari4.kyu112016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-36
126Gladiator, Turku/FINPETUHOVMaksim4.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-36
127Gladiator, Turku/FINSALARITalesh3.kyu142016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-632017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-76
128Gladiator, Turku/FINSMIRNOVBoris5.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-302016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,6
129Gladiator, Turku/FINSTSERNAKOVRuslan4.kyu22016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P15+662016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P15+66
130Gladiator, Turku/FINVIERELÄViljami5.kyu72016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-542017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-60
131Hauve-kan, Haukipudas/FINÅSTERLUNDValtteri5.kyu42016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-272016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-27
132Hauve-kan, Haukipudas/FINKONTIOAapo5.kyu142016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-302016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P13-34
133Hauve-kan, Haukipudas/FINKURONENElmeri5.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-382016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-38
134Hauve-kan, Haukipudas/FINKÄKELÄErika4.kyu132016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-32
135Hauve-kan, Haukipudas/FINKÄKELÄSanteri4.kyu102016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-25
136Hauve-kan, Haukipudas/FINNISKANENEetu4.kyu72016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P18-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-73
137Hauve-kan, Haukipudas/FINPEKKIAleksi4.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-73
138Hauve-kan, Haukipudas/FINPUUNUVAARAMiika5.kyu182016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-34
139Hauve-kan, Haukipudas/FINSAAVINENJoonas4.kyu72016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-30
140Helsingin JudoSport/FINLOUHELAINENTuua5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-702016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-70
141Himangan JS/FINSAMMALLAHTIValtteri6.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-212016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-21
142Hontai Judo, Helsinki/FINBRADEAliisa6.kyu62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-33,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-33,8
143Hontai Judo, Helsinki/FINHEIKKINENHavu6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,1
144Hontai Judo, Helsinki/FINHIRVONENPeter6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,1
145Hontai Judo, Helsinki/FINKARPIOLAMaximilian6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,9
146Hontai Judo, Helsinki/FINMIKKOLAAleksi1.dan62016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää M-812016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa M-81
147Hontai Judo, Helsinki/FINNURMINENVeeti6.kyu42016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-36,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,7
148Hontai Judo, Helsinki/FINPARVIAINENNeo6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,7
149Hontai Judo, Helsinki/FINPASILASamu6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,7
150Hontai Judo, Helsinki/FINPUATIBeni6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-39,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-39,9
151Hontai Judo, Helsinki/FINPUATICharles5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M+902016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M+90
152Hontai Judo, Helsinki/FINSKYTTÄAurora4.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-632016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-63
153Hontai Judo, Helsinki/FINTASKINENLauri6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,7
154Hontai Judo, Helsinki/FINTERMONENAnton6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,0
155Hyvinkään JS/FINKRIVOKAPICMilutin5.kyu12016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
156Hyvinkään JS/FINPUURUNENAmelia6.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää TA11-33,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-33,8
157Hyvinkään JS/FINRANKISaku2.kyu62016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa M+1002016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 M+90
158Hyvinkään JS/FINSARLESamuel4.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela M-66,92016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela M-66,9
159Hyvinkään JS/FINTOIVONENKari5.kyu42016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää Vet_M-902016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää Vet_M-90
160Hyvinkään JS/FINTÖTTERMANElias6.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
161Hämeenlinnan JS/FINAHMETHANOVAdam3.kyu62016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P18-602016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P18-66
162Hämeenlinnan JS/FINAMRIEVHamid4.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-422016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-42
163Hämeenlinnan JS/FINBARNESCatherine4.kyu42016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
164Hämeenlinnan JS/FINHEIKKINIEMIJussi3.kyu242016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-462017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-50
165Hämeenlinnan JS/FINHUIKKONENJuho4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-552016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-55
166Hämeenlinnan JS/FINHULKKONENLuke4.kyu82016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-302016 / Hiiden Shiai 3.12.2016 Nummela P11-29,0
167Hämeenlinnan JS/FINHÄNNIKÄINENElina4.kyu122016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-33,02017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg
168Hämeenlinnan JS/FININGALSUOOtto4.kyu322016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-342017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-38 kg
169Hämeenlinnan JS/FININGALSUOPetteri4.kyu52016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A+802017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
170Hämeenlinnan JS/FINJAUHIAINENPyry4.kyu32016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-382017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
171Hämeenlinnan JS/FINJOKINENMikko4.kyu42016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-382016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-38
172Hämeenlinnan JS/FINKARSIKASNeea4.kyu62016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-57
173Hämeenlinnan JS/FINKAUPPINENTerho5.kyu42016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P13-342016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P13-34
174Hämeenlinnan JS/FINOLKINUORAPete5.kyu32016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-342016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-34
175Hämeenlinnan JS/FINSAMPPALAVanessa4.kyu152016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-33,02017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-36 kg
176Hämeenlinnan JS/FINTIAINENSaana-Tuulia4.kyu72016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T11-282017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg
177Hämeenlinnan JS/FINVILKKOElvi4.kyu122016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T11-402017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-36 kg
178Iisalmen JS/FINKHUMANACHENPiyathida5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+552016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+55
179Iisalmen JS/FINKHUNACHONPiyathida4.kyu72016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T15&18-632017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T15-59
180Iisalmen JS/FINKLIMENOKSergey4.kyu202016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-382017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P15-46
181Iisalmen JS/FINLAPPETELÄINENEssi5.kyu272016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11&13-342017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T13-33
182Iisalmen JS/FINMÄÄTTÄAaron5.kyu32016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13-422016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13-42
183Iisalmen JS/FINZINNIKAnna5.kyu22016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio N21-632016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio N21-63
184Iisalmen JS/FINZINNIKArttu5.kyu32016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P15-502016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P15-50
185Ippon, Loimaa/FINMETSÄSALOInka4.kyu162016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T13-482017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-48 kg
186Jigoku, Lieksa/FINSAASTAMOINENAkseli5.kyu42016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-50
187Jigoku, Lieksa/FINTAHVANAINENAapo3.kyu122016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P18-602017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila P18-66
188Jigotai, Jyväskylä/FINAALTONENDaniel4.kyu72016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-422016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P13-46
189Jigotai, Jyväskylä/FINANTIKAINENJoona5.kyu112016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P11-402016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-40
190Jigotai, Jyväskylä/FINANTIKAINENTuomas5.kyu182016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P13-382017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,1
191Jigotai, Jyväskylä/FINFACHADAVasco3.kyu32016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio M-1002016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio M-100
192Jigotai, Jyväskylä/FINIKÄVALKOHugo5.kyu22016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P11-322016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P11-32
193Jigotai, Jyväskylä/FINKALLIOKORPIRoope5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-312016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-31
194Jigotai, Jyväskylä/FINKOIVISTOSalla4.kyu292016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä TY15-502017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-57
195Jigotai, Jyväskylä/FINKOSKISisu6.kyu42016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-30,12016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-30,1
196Jigotai, Jyväskylä/FINKOSKIUkko5.kyu32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,2016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,
197Jigotai, Jyväskylä/FINKYTÖMÄKIVertti6.kyu32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,2016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,
198Jigotai, Jyväskylä/FINLAAKKONENEija2.kyu32016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa N-57-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa N-57-NW
199Jigotai, Jyväskylä/FINLEPPÄKORPITiia4.kyu152016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä TA15-40,92017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T15-48
200Jigotai, Jyväskylä/FINMÄKINENSara5.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T11-39,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA11-39,3
201Jigotai, Jyväskylä/FINMÄNTYLÄ-BLÅTopi5.kyu112016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-26,52017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-27
202Jigotai, Jyväskylä/FINOLSBOLeo3.kyu32016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio M-1002016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio M-100
203Jigotai, Jyväskylä/FINPAUKKUNENElliot6.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-43,32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-43,3
204Jigotai, Jyväskylä/FINPAUKKUNENTiitus6.kyu32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-38,22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-38,2
205Jigotai, Jyväskylä/FINPELTONENKrista4.kyu232016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-56,02017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T15-59
206Jigotai, Jyväskylä/FINPERIAINENAlexander5.kyu102016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-49,32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11+50,0
207Jigotai, Jyväskylä/FINRANTALAAleksi5.kyu72016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,2017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-43,8
208Jigotai, Jyväskylä/FINSALMINENDaniel5.kyu12016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P13-382016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P13-38
209Jigotai, Jyväskylä/FINVÄISÄNENRoope6.kyu62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-31,32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,2
210Joen Yawara, Joensuu/FINHADDADJani3.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P15&18-602016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P15&18-60
211Joen Yawara, Joensuu/FINKERONENAnton5.kyu52016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P13-302016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT13-34
212Joen Yawara, Joensuu/FINKOSINSKIJKarim5.kyu92016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA13-50,
213Joen Yawara, Joensuu/FINKUKKONENAapeli5.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT13-342016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT13-34
214Joen Yawara, Joensuu/FINKUKKONENAku5.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-262016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-26
215Joen Yawara, Joensuu/FINKUUSIPALONea5.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11&13-412016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11&13-41
216Joen Yawara, Joensuu/FINNIEMIOssi5.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT11-312016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT11-31
217Joen Yawara, Joensuu/FINPOHJOISMÄKILotta6.kyu42016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11-312016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11-31
218Joen Yawara, Joensuu/FINTANSKANENElias5.kyu22016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-342016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-34
219Joen Yawara, Joensuu/FINTUOMENNOROLuukas5.kyu82016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P13-382016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-38
220Judo-Kan Espoo/FINANDRONENKOVMaxim3.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-1002016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-100
221Judo-Kan Espoo/FINBEN OTHMANAdem6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-37,82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-37,8
222Judo-Kan Espoo/FINERCANSamir6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTA15-67,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTA15-67,2
223Judo-Kan Espoo/FINESKELINENLeo5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,7
224Judo-Kan Espoo/FINHARJAOnni5.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,2
225Judo-Kan Espoo/FINHEINIKARIRoope5.kyu72016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-37,42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA15-46,5
226Judo-Kan Espoo/FINHUOTARINelmo6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,6
227Judo-Kan Espoo/FINLÄMSÄAngelika6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA13-45,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA13-45,1
228Judo-Kan Espoo/FINMIETTINENLuka5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-30,12016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-31,6
229Judo-Kan Espoo/FINPIETILÄNikolas5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-352016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-38,0
230Judo-Kan Espoo/FINREITERArtemi5.kyu82016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,6
231Judo-Kan Espoo/FINRISTOLAElias5.kyu42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-43,32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-43,3
232Judo-Kan Espoo/FINSAARMart5.kyu42016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-57,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-61,8
233Judo-Kan Espoo/FINSCHRODERUSAtte5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,1
234Judo-Kan Espoo/FINSEHMJoonas5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,6
235Judo-Kan Espoo/FINSHIBILOVAbdul-karim5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,2
236Magas/FINSHIBILOVAbdul-malik5.kyu162016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-44,02017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-50 kg
237Judo-Kan Espoo/FINSHIBILOVIsmail5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-802016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-73,2
238Judo-Kan Espoo/FINSHIBILOVSuleyman5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-802016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-89,3
239Judo-Kan Espoo/FINVIINIKAINENVili5.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,12016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,4
240Jukara, Vantaa/FINHALTIAOtso5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,7
241Iisalmen JS/FINHILTUNENJuuso5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P15-46
242Jukara, Vantaa/FINHUOVINENSara5.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA13-37,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA15-39,0
243Jukara, Vantaa/FINIVAN KRUPSKIRoni6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,4
244Jukara, Vantaa/FINKAZAREVSKIMark6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-29,32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-29,3
245Jukara, Vantaa/FINKRAPUAntti5.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-30,12016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,4
246Jukara, Vantaa/FINKRAPUEmma5.kyu152016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA13-41,92017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
247Jukara, Vantaa/FINKRUPSKIRoni5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,72017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P11-29,9
248Jukara, Vantaa/FINLIPPONENNiko1.kyu42016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-81-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-81-NW
249Jukara, Vantaa/FINLIPPONENVilho5.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-25,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,7
250Jukara, Vantaa/FINMATIKKAOlli4.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY13-40,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PY15-43,9
251Jukara, Vantaa/FINNURMINina5.kyu112016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa T18-57-NW2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
252Jukara, Vantaa/FINROZHKOVEvgeny5.kyu82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-89,32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
253Jukara, Vantaa/FINSAARINENAntti5.kyu42016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P15-382016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P15-38
254Jukara, Vantaa/FINSAILOKARILeevi4.kyu82016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P15-422017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PY15-43,9
255Jukara, Vantaa/FINSIIMESSuvi4.kyu52016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa N-57-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa N-57-NW
256Jukara, Vantaa/FINTIIHONENLaura5.kyu42016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa T18-57-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa T18-57-NW
257JuShinKan, Ähtäri/FINISOTALOJoona3.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 M-812016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 M-81
258JuShinKan, Ähtäri/FINNÄTTYLÄJanette5.kyu172016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-572017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15+55
259JuShinKan, Ähtäri/FINPITKÄAHOPihla5.kyu42016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-402016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-42
260Kaarinan Urheilijat/FINVANHANENKonsta6.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-532016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-53
261Kaigan, Rauma/FINRINNEVesa1.kyu142016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali M+902017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila M-90
262Kajaanin JK/FINALASALMIEssi4.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T15-61,02016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T15-61,0
263Kajaanin JK/FINALASALMIJoona5.kyu32016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-342016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-34
264Kajaanin JK/FINPIIPPONENVille5.kyu82016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13+552017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-66 kg
265Kajaanin JK/FINTERVOIda5.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-502016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-50
266Kajaanin JK/FINVEIJOLAIikka5.kyu32016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13-422016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13-42
267Kajaanin JK/FINVEIJOLANiilo5.kyu42016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-382016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-38
268Kajaanin JK/FINVOROZHEIKINAnton5.kyu32016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi M-902016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi M-90
269Kamiza, Lappeenranta/FINHAIKULAINENTimo4.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-89,32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-102,6
270Kamiza, Lappeenranta/FINHYTTINENEmil5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-56,02016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-56,0
271Kamiza, Lappeenranta/FINHÄMEENAHOAaron5.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,92017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-32,9
272Kamiza, Lappeenranta/FINKURKELAElsi4.kyu312016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-36 kg
273Kamiza, Lappeenranta/FINMÄKI-HOKKONENAnni4.kyu172016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTY13-36,6
274Kamiza, Lappeenranta/FINPÖNTELINSimo5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-42,32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-42,3
275Kamiza, Lappeenranta/FINSEPPÄNENElina4.kyu242016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY11-35,82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-36 kg
276Kamiza, Lappeenranta/FINSOPPIAino4.kyu152016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-30,02017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T11-34
277Kankaanpään Judokat/FINMARINSorin3.kyu22016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka M-812016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka M-81
278Kauhajoen Karhu/FINKIVISTÖJonni5.kyu42016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-27
279Kauhajoen Karhu/FINPIHLAJABertta5.kyu122016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T11-252017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T11-36
280Kauhajoen Karhu/FINTORVINENTaika5.kyu22016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T11-252016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T11-25
281Kaustisen Pohjan-Veikot/FINEL KADIRIRachid3.dan252016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-732017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila M-73
282Kaustisen Pohjan-Veikot/FINGRANBACKAAada5.kyu22016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 T13-322016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 T13-32
283Kaustisen Pohjan-Veikot/FINGRANBACKAMici5.kyu22016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P11-272016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P11-27
284Kaustisen Pohjan-Veikot/FINSTEFANOVGerogi3.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-552016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-55
285Kejubo, Keuruu/FINKORPIJÄRVISaana5.kyu102016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 N-57
286Kejubo, Keuruu/FINRIIHONENEemeli5.kyu22016 / Jyväskylä Shiai 30.1.2016 P15-342016 / Jyväskylä Shiai 30.1.2016 P15-34
287Kerimäen Judonoko/FINAALTOJiri5.kyu62016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT11-312017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-32,9
288Kerimäen Judonoko/FINPOIKONENAaro5.kyu132016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-272017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-30
289Kerimäen Judonoko/FINRÄSÄNENElmeri5.kyu62016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-272017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA11-29,9
290Kerimäen Judonoko/FINRÄSÄNENLotta5.kyu42016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi T13-442017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T15-44
291Kippon, Kitee/FINPETTERI HAPPONENAku5.kyu42016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT13-342016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT13-34
292Kippon, Kitee/FINRINKINENVille3.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M&P18-812016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M&P18-81
293Kirkkonummen JS/FINHARTIKAINENMikko5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-73,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-73,2
294Kirkkonummen JS/FINKETTUNENRonja5.kyu142016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA13-44,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T15-44
295Kirkkonummen JS/FINKORTETAmanda6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,9
296Kirkkonummen JS/FINKORTETCarla6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,9
297Kirkkonummen JS/FINLAITILAInka5.kyu82016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-30,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T13-33,0
298Kirkkonummen JS/FINMUURINENEsko5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-31,6
299Kirkkonummen JS/FINPELTONENMikael6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,6
300Kirkkonummen JS/FINRONKONENSeveri5.kyu42016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-116,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-116,0
301Kirkkonummen JS/FINSUZUKISayuki6.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-34,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-34,0
302Kirkkonummen JS/FINTUOMAINENAnton6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,2
303Kirkkonummen JS/FINVEHMASRonja5.kyu212016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää TA11-23,52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-24,7
304Kirkkonummen JS/FINVEHMASTomi1.kyu102016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund M4-812017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-81
305Kita-Kan, Kemi/FINALANÄRÄTuomas1.dan32016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-1002016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-100
306Kita-Kan, Kemi/FINVAHLROOSSampo4.kyu122016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-30
307Kita-Kan, Kemi/FINVITTANIEMIHaanna4.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-442016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-44
308Kokkai-Kan, Tornio/FINALALUUSUAFrans5.kyu112016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-302016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P13-30
309Kokkai-Kan, Tornio/FINALALUUSUAHugo5.kyu72016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-382016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P15-42
310Kokkai-Kan, Tornio/FINALAVAARALuukas5.kyu32016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-422016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-42
311Kokkai-Kan, Tornio/FINHALLIKAINENJulius5.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P13-42
312Kokkai-Kan, Tornio/FINKETTUNENRainer2.kyu82016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund M5-662016 / Nordic Championships Sen/Vet 22.5.2016 Larvik M3-6-66
313Kokkai-Kan, Tornio/FINNÄPPIAleksander6.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-34
314Kokkai-Kan, Tornio/FINPELIMANNIVeeti5.kyu52016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP+702016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P15+66
315Kokkai-Kan, Tornio/FINSÄYNÄJÄKANGASMiikka6.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-342016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-34
316Kokkolan Budo/FINKEROLATeemu4.kyu132016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari M-1002017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-avoin
317Kokkolan Budo/FINVÄLIMÄKIMiika4.kyu32016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari M+1002016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari M+100
318Kotkan JS/FINEVSEEVIurii5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-28,32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-28,3
319Kotkan JS/FINMONTONENAnton6.kyu42016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,4
320Kotkan JS/FINPESSIArtemi5.kyu32016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P11-342016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P11-34
321Kotkan JS/FINROSHCHINNikita5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-28,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,8
322Kotkan JS/FINYUROVMikael6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,6
323Kouvolan JS/FINAHTOLANuutti4.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY13-38,62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY13-38,6
324Kouvolan JS/FINFLOMANVeera4.kyu62016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T13-32,52016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila T11-30,9
325Kouvolan JS/FINHEIKKINENJoona6.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PT13-43,22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PT13-43,2
326Kouvolan JS/FINHEIKKINENNiklas6.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-36,02016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-36,0
327Kouvolan JS/FINKALLIOMÄKIIida4.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-41,62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PT13-43,2
328Kouvolan JS/FINKARVONENTopi5.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-31,3
329Kouvolan JS/FINLEHTINENNuutti4.kyu112016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P13-382016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY13-40,7
330Kouvolan JS/FINLEHTINENTero2.kyu22016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo M-732016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo M-73
331Kouvolan JS/FINPELTOLANooa6.kyu32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-38,22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-38,2
332Koyama, Rovaniemi/FINKARIAkseli4.kyu82016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P11-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-27
333Koyama, Rovaniemi/FINKASKINENJaki-aatos4.kyu72016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-30
334Koyama, Rovaniemi/FINKESKITALOSakari6.kyu42016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,0
335Koyama, Rovaniemi/FINKESKITALOSammeli6.kyu32016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,2
336Koyama, Rovaniemi/FINKNUUTIPatrik4.kyu92016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P11-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-27
337Koyama, Rovaniemi/FINKYLMÄNENTobias6.kyu32016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,2
338Koyama, Rovaniemi/FINLAHTINENLeevi6.kyu52016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-27
339Koyama, Rovaniemi/FINLAMBACKAJarkko5.kyu122016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-27
340Koyama, Rovaniemi/FINLAMBACKAPerttu4.kyu282016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-38
341Koyama, Rovaniemi/FINMISIKANGASMette5.kyu32016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-482016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-48
342Koyama, Rovaniemi/FINMYLLYAHOStella5.kyu82016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-40
343Koyama, Rovaniemi/FINMÄNTYKENTTÄSara5.kyu62016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-25
344Koyama, Rovaniemi/FINPENNANENOlavi4.kyu142016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-382017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-42
345Koyama, Rovaniemi/FINPERNUHermanni4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP+552017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-73
346Koyama, Rovaniemi/FINPOHJOLAIiro6.kyu32016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,2
347Koyama, Rovaniemi/FINRANUASamu6.kyu42016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,0
348Koyama, Rovaniemi/FINSEIKKULATuomo3.dan62016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-902016 / Samurai Cup 3 2016-09-10 Kirkkonummi M-90
349Koyama, Rovaniemi/FINSEPPÄNENSusan5.kyu62016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-40
350Koyama, Rovaniemi/FINSIIVOLAInka5.kyu112016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T11-252016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-27
351Koyama, Rovaniemi/FINSOTANIEMINuutti4.kyu82016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15-502016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P13-50
352Koyama, Rovaniemi/FINTOIVIAINENJussi6.kyu32016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,2
353Koyama, Rovaniemi/FINTYKKYLÄINENIisak5.kyu82016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-272016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-27
354Koyama, Rovaniemi/FINVÄISÄNENTopi6.kyu42016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,0
355Kristiinan Seudun Judo/FINAUSHEVSaid5.kyu192016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA15-562017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P18-60
356Kristiinan Seudun Judo/FINLAINEOlga5.kyu42016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-462016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-46
357Kristiinan Seudun Judo/FINMALINENHilde5.kyu42016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-462016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-46
358Kristiinan Seudun Judo/FINMANNILAOona5.kyu12016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 T13-362016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 T13-36
359Lahden JS/FINADLERSofia5.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T11-25,32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA11-28,0
360Lahden JS/FINHELMINENHugo5.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,4 (5 kyu)2016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-30
361Lahden JS/FINIKÄLÄINENSeppo4.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-81
362Lahden JS/FINKORHONENAlicia6.kyu32016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti T9-382016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti T9-38
363Lahden JS/FINKORHONENMarko4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-90
364Lahden JS/FINLAHTELAOskari5.kyu352016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-27,4
365Lahden JS/FINLAHTIOlli4.kyu142016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-402017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-42
366Lahden JS/FINLOTILAIppu6.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-23,52016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-23,5
367Lahden JS/FINLOTILALauri6.kyu32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-41,62016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-41,6
368Lahden JS/FINMARKKANENMax6.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-34,6
369Lahden JS/FINMARTTILAPontus4.kyu82016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-32,52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-33,4
370Lahden JS/FINRIPPONMikko4.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-44,2 (4 kyu)2016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-44,2 (4 kyu)
371Lahden JS/FINRIPPONSami6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-26,7 (6 kyu)2016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-26,7 (6 kyu)
372Lahden JS/FINRÄTTÖJan4.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg
373Lahden JS/FINSKINNARISisu5.kyu112016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA11-28,0
374Lahden JS/FINSUOMI HAGMANNadezhda5.kyu22016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti T9-28,52016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti T9-28,5
375Lahden JS/FINVINKOMikael4.kyu32016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-382016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-38
376Lappajärven Veikot/FINANTTILAAaro5.kyu72016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-602017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P18-66
377Lappajärven Veikot/FINSALMINENElli4.kyu182016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-312017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T15-38
378Lempäälän Kisa/FINALAKOSKISiiri5.kyu232016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-38,62017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-40 kg
379Lempäälän Kisa/FINALAKOSKIVäinö5.kyu42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-22,92016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-21
380Lempäälän Kisa/FINHÄMÄLÄINENEmmi5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-672016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-67
381Lempäälän Kisa/FINJYLHÄAntero5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-372016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-37
382Lempäälän Kisa/FINLEHTIErin5.kyu52016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-332017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T13-36
383Lempäälän Kisa/FINMARTINEZ TOMMOLACarlos5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-382016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-42
384Lempäälän Kisa/FINMEROMarkus5.kyu142016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-462017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P13-50
385Lempäälän Kisa/FINPAASOOula5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-412016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-41
386Lempäälän Kisa/FINSIRENNiilo5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-27
387Lempäälän Kisa/FINTÖRNQVISTLeevi6.kyu62016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-322016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,9
388Lempäälän Kisa/FINVIRTANENIAati5.kyu22016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13+552016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13+55
389Lohjan Urheilijat/FINAHOLA-LUTTILAOona6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-32,52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-32,5
390Lohjan Urheilijat/FINPEKKISofia6.kyu62016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-24,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,1
391Lohjan Urheilijat/FINWRIGHTJussi3.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-1002016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää M-100
392Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKBenjamin5.kyu142016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-35,0
393Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKRobin5.kyu142016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-38
394Magas/FINAGAMIRZAEVAbdul-halim5.kyu162016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-342017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-36,5
395Magas/FINAGAMIRZAEVSaid-mohamed3.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MY-76,72016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MY-76,7
396Magas/FINARSELGOVRashid6.kyu112016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-23,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,4
397Magas/FINBALAYEVMuhammad6.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,4
398Magas/FINCHADAEVMagomed6.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-30,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-30,1
399Magas/FINGALAEVKerim5.kyu112016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-38
400Magas/FINGALAEVRasul5.kyu112016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
401Magas/FINKHADISOVDzhabrail5.kyu152016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P18-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-73
402Magas/FINKHADISOVUmar5.kyu142016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-41,52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
403Magas/FINKUKARHOJEVIbrahim6.kyu72016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P9-282017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
404Magas/FINNILHOIlishan6.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-25,9
405Magas/FINNILHOZelim5.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PT15-44,52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
406Magas/FINOZDAMIROVRasul6.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-23,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,4
407Magas/FINTRAKSLauri6.kyu142016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää P15-70,8
408Magas/FINTRAKSMartin5.kyu182016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-43,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,9
409Magas/FINTZOKIEVGalaev Kerim5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,4
410Magas/FINTZOKIEVGalaev Rasul6.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-29,32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,2
411Maskun Tempo/FINBÄCKSRÖMJonas4.kyu22016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P15-602016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P15-60
412Maskun Tempo/FINHEILIMÖOnni6.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-302016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-30
413Maskun Tempo/FINHELENIUSTino6.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-302016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-30
414Maskun Tempo/FINILOMÄKIOnni5.kyu112016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-272017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-28
415Maskun Tempo/FINISOTALOJesper5.kyu92016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-372016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu PT-46
416Maskun Tempo/FINKOIVISTOJoonas5.kyu162016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-36
417Maskun Tempo/FINLEHMUSKOSKIKaro5.kyu72016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-32
418Maskun Tempo/FINLEHTIMÄKIJaana4.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu T-642017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-70
419Maskun Tempo/FINMARJUNENMilja6.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-322017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-35
420Maskun Tempo/FINPUOTTULATytti5.kyu112016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu T-642017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-63
421Maskun Tempo/FINPÖNTISKOSKITero6.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-852016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-85
422Maskun Tempo/FINRIUTTANENIlkka3.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-1002016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-100
423Maskun Tempo/FINSALMELANanna6.kyu32016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-262016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-26
424Maskun Tempo/FINSEMCHUKMaksym5.kyu142016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-31
425Maskun Tempo/FINSIHVOSanni6.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-582016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-58
426Maskun Tempo/FINSUOMINENJuuso5.kyu112016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-532017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-60
427Maskun Tempo/FINVILKKINENAlvar6.kyu32016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-31
428Maskun Tempo/FINVILKKINENElias5.kyu72016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P13-50
429Maskun Tempo/FINVOUTILAINENSamuel5.kyu102016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-38
430Chikara, Helsinki/FINKOJONENEdward4.kyu72016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-73
431Meido-Kan, Helsinki/FINKORHONENAtte5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-352016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-35
432Meido-Kan, Helsinki/FINKORPIOLAMarkus5.kyu72016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,22016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa TP11-28,6
433Meido-Kan, Helsinki/FINKUPIAINENSofia5.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,22016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,2
434Meido-Kan, Helsinki/FINNAPPUMaxim5.kyu62016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-462016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P15-46
435Meido-Kan, Helsinki/FINPITKÄNENAku5.kyu42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-49,52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-49,5
436Meido-Kan, Helsinki/FINRAJALAJoel5.kyu52016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P9-252017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-25,9
437Meido-Kan, Helsinki/FINSULONENToni5.kyu102016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa TP11-28,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
438Meido-Kan, Helsinki/FINTÖRNQVISTJohannes5.kyu32016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P11-35,72016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P11-35,7
439Meido-Kan, Helsinki/FINVIIKARIAuvo6.kyu42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-26,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,6
440Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENVeikko5.kyu92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-23,52017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-24,9
441Mäntyharjun Judo/FINKÄRPÄNENPaavo5.kyu52016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-502017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,6
442Ninjudo, Orimattila/FINPEKKALAJukka1.dan112016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-73-NW2016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa M-73-NW
443Nokian Judo/FINIKONENOlli-pekka2.kyu52016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-812016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-81
444Nokian Judo/FINJUVAKKAIiro6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,9
445Nokian Judo/FINLEHTOAnni5.kyu182016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T13-32,52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-36 kg
446Nokian Judo/FINLEINONENKaisa5.kyu22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela N+502016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela N+50
447Nokian Judo/FINLEINONENVilpo6.kyu102016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-26,7 (6 kyu)2017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,1
448Nokian Judo/FINMUSTELINTero4.kyu102016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
449Nokian Judo/FINNIKKILÄJussi3.kyu22016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A-802016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A-80
450Nokian Judo/FINTERNOSamuel5.kyu192016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P15-602017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
451Nokian Judo/FINUUSITALOJoona6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,9
452Nummelan Judo/FINAUNAAmi5.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MN-602017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-50,7
453Nummelan Judo/FINAUNAJesse5.kyu72016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-40,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA15-46,5
454Nummelan Judo/FINHEPOLAToni5.kyu52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-57,0
455Nummelan Judo/FINKARJALAINENElla5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-30,02016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-30,0
456Nummelan Judo/FINKETTUNENAntti4.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M+902016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M+90
457Nummelan Judo/FINLAURILAAapo6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-55,82016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-55,8
458Nummelan Judo/FINLEINOVeeti6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,9
459Nummelan Judo/FINLINDROTHAleksi6.kyu22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-27,62016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-27,6
460Nummelan Judo/FINMULTALAEetu5.kyu42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MN-602016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-60
461Nummelan Judo/FINRAUTPALOToivo5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-29,2
462Nummelan Judo/FINSANKARITimo5.kyu132016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,1
463Orimattilan JS/FINHAKALATianna3.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY13-38,62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY13-38,6
464Orimattilan JS/FINHEISKANENOlavi5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-28,32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-28,3
465Orimattilan JS/FINHILPINENOnni5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-26,52016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-26,5
466Orimattilan JS/FINKATTELUSJuri6.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,2
467Orimattilan JS/FINKESKILUOPATatu5.kyu32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-31,32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-31,3
468Orimattilan JS/FINKOSKIMette5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-26,52016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-26,5
469Orimattilan JS/FINLAMPIONooa5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-43,02016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-43,0
470Orimattilan JS/FINMIKKONENMatias5.kyu52016 / Kougensai Shiai 9.1.2016 Hyvinkää P15+662016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15+66
471Orimattilan JS/FINORAVAINENSaku3.kyu32016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila P15-56,52016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila P15-56,5
472Orimattilan JS/FINPARTANENPetu6.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-43,02016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-43,0
473Orimattilan JS/FINPITKÄNENManu5.kyu62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-39,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,2
474Orimattilan JS/FINSILENTopi6.kyu42016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,4
475Orimattilan JS/FINTIRKKONENHeidi5.kyu22016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA9-24,92016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA9-24,9
476Orimattilan JS/FINTOIVANENIda5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-38,32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-38,3
477Orimattilan JS/FINVIRTANENAnna-kaisa5.kyu72016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-38,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-37,5
478Oulun Judokerho/FINAHONENAatu6.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15-662016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15-66
479Oulun Judokerho/FINHAAPALAINENMika3.dan162016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M+1002017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M+90 kg
480Oulun Judokerho/FINHASTIVäinö5.kyu72016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-272016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-30
481Oulun Judokerho/FINHAUTALAKaisa5.kyu142016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe ET-322017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-36
482Oulun Judokerho/FINHEIKKILÄKaius4.kyu162016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-302017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-34
483Oulun Judokerho/FINHEIKKINENMiska4.kyu522016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-42 kg
484Oulun Judokerho/FINHEINONENJanne1.dan32016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-812016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-81
485Oulun Judokerho/FINHURSKAINENPerttu4.kyu182016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-38
486Oulun Judokerho/FINILVESLUOTOEppe4.kyu42016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-272016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-27
487Oulun Judokerho/FINIVASHNEVAOlga5.kyu72016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-452017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-44
488Oulun Judokerho/FINJÄRVIMirkka4.kyu62016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu TP13+552017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-63
489Oulun Judokerho/FINKARJALAOnni3.kyu72016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P15-602017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-75
490Oulun Judokerho/FINKAUPPINENAlexander5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-272016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-27
491Oulun Judokerho/FINKAUPPINENMarkku5.kyu22016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-342016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-34
492Oulun Judokerho/FINKEJONENElias3.kyu62016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15-502017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-60
493Oulun Judokerho/FINKONELIUSJuho5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-342016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-34
494Oulun Judokerho/FINKUNELIUSJuho5.kyu62016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-342017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-34
495Oulun Judokerho/FINKUVAJAAleksi5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-362016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-36
496Oulun Judokerho/FINKYRÖMiko5.kyu92016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-38
497Oulun Judokerho/FINLANTTOEeelis4.kyu42016 / Samurai Cup 3 2016-09-10 Kirkkonummi P18-602016 / Samurai Cup 3 2016-09-10 Kirkkonummi P18-60
498Oulun Judokerho/FINLEINOPetra4.kyu142016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-452017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-44
499Oulun Judokerho/FINLEPPÄLUOTOLuukas6.kyu32016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-382016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-38
500Oulun Judokerho/FINLEPPÄLUOTOTapio5.kyu52016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-342016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-34
501Oulun Judokerho/FINLINJAMAKouta5.kyu122016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P13-34
502Oulun Judokerho/FINMARTISKAINENVille5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-382016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-38
503Oulun Judokerho/FINMISKANarva4.kyu22016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-382016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-38
504Oulun Judokerho/FINMURTOVAARAViivi5.kyu22016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T15-552016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T15-55
505Oulun Judokerho/FINMÄKINiko5.kyu32016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15-602016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15-60
506Oulun Judokerho/FINMÄÄTTÄMatias4.kyu102016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-462017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-50
507Oulun Judokerho/FINMÖTTÖNENNiklas4.kyu112016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-272016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-30
508Oulun Judokerho/FINNUMMIKIVILukas5.kyu22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P13-502016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P13-50
509Oulun Judokerho/FINOJALauri5.kyu102016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-34
510Oulun Judokerho/FINORAVAValtteri5.kyu312016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-30 kg
511Oulun Judokerho/FINORAVAViljami5.kyu152016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-27
512Oulun Judokerho/FINPIIPPOAnte4.kyu192016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-34
513Oulun Judokerho/FINPROWEAki4.kyu32016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P15-552016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P15-55
514Oulun Judokerho/FINPÖYLIÖVäinö4.kyu202016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP+702017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
515Oulun Judokerho/FINRANTAPÄÄNoora4.kyu192016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T18+632017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila T18+63
516Oulun Judokerho/FINRIIKONENMiro5.kyu92016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15-422017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-42
517Oulun Judokerho/FINSARJAJari1.dan62016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu M-662016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M&P18-69
518Oulun Judokerho/FINSCHROMMDaniel4.kyu232016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-38
519Oulun Judokerho/FINSELINEllinoora5.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe ET-322016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T11-32
520Oulun Judokerho/FINSIRVIÖJasper4.kyu152016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P13-382017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15-42
521Oulun Judokerho/FINSTEWARTAdam5.kyu52016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-422016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-42
522Oulun Judokerho/FINTORVELAUkko5.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-30
523Oulun Judokerho/FINTORVELAUlla5.kyu32016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-29
524Oulun Judokerho/FINTÖRMÄNENAamos4.kyu392016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-272017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg
525Oulun Judokerho/FINVAARAOskari6.kyu42016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15+602016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P15+60
526Oulun Judokerho/FINVAINIONKANGASVerneri5.kyu52016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-38
527Oulun Judokerho/FINVANHALAVille4.kyu232016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-462017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-50 kg
528Oulun Judokerho/FINVIKEVÄINENEmil5.kyu22016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-38
529Oulun Judokerho/FINYLI-LUUKKOKaroliina4.kyu372016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CT-522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
530Oulun Judokerho/FINYLI-LUUKKOSalomo5.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP+552016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu TP13+55
531Oulun Judokerho/FINYLILUUKKOKaroliina5.kyu82016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T15-522016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T15-52
532Oulun Judokerho/FINYLITERVOViljami5.kyu42016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-272016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-27
533Pellon JS/FINLAMPELAFiia5.kyu72016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T11-322016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi T11-32
534Pikadon, Pieksämäki/FINALAEino5.kyu112016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-272016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-27
535Pikadon, Pieksämäki/FINALAKaspar4.kyu92016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P15-602016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15-60
536Pikadon, Pieksämäki/FINALALauri1.dan22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta M-812016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta M-81
537Pikadon, Pieksämäki/FINHARJUNENNessa5.kyu92016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T11-442017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-50,4
538Pikadon, Pieksämäki/FINHELLBERGVenni5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-34
539Pikadon, Pieksämäki/FINHIIROLAMeri-tuuli5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T18+632016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi T18+63
540Jigotai, Jyväskylä/FINHYNNINENArttu5.kyu182016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18+812017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11+50,0
541Pikadon, Pieksämäki/FINKÄRKKÄINENAaro5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+552016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+55
542Pikadon, Pieksämäki/FINLAPPIWerneri5.kyu32016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-422016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42
543Pikadon, Pieksämäki/FINLEMETTINENSiiri5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T18-522016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi T18-57
544Pikadon, Pieksämäki/FINLEPPÄKORPIPessi5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18+812016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18+81
545Pikadon, Pieksämäki/FINPULLIAINENEetu5.kyu72016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-302017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-36,0
546Pikadon, Pieksämäki/FINPUUMALAINENJutta5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T11-282016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T11-28
547Pikadon, Pieksämäki/FINPUUMALAINENPeppi5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T13-402016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T13-40
548Pikadon, Pieksämäki/FINRYYNÄNENFluk5.kyu22016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15+662016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15+66
549Pikadon, Pieksämäki/FINSUOMALAINENJani5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18-732016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18-73
550Pikadon, Pieksämäki/FINTIMONENTuukka5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-34
551Pikadon, Pieksämäki/FINVARTIAINENTimo5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+552016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13+55
552Pikadon, Pieksämäki/FINVYYRYLÄINENVeikka5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-34
553Pikadon, Pieksämäki/FINVYYRYLÄINENWeikka5.kyu102016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-342017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-36,0
554Pingviinit, Nurmijärvi/FINFONSENSampo5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,6
555Pingviinit, Nurmijärvi/FINHINKKANENAnton6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-43,32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-43,3
556Pingviinit, Nurmijärvi/FINHUOPALAINENMinja3.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela N+502017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg
557Pingviinit, Nurmijärvi/FINJANSSONAhti5.kyu112016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-26,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,6
558Pingviinit, Nurmijärvi/FINKAINULAINENPyry4.kyu72016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P13-422017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15-46
559Pingviinit, Nurmijärvi/FINKILPELÄINENJulle6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-55,82016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-55,8
560Pingviinit, Nurmijärvi/FINKORHONENRiku5.kyu132016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-25,22017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-27,4
561Pingviinit, Nurmijärvi/FINKYLLÖNENAntti6.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PT+602016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PT+60
562Pingviinit, Nurmijärvi/FINLEPISTÖKaapo5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,12016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,1
563Pingviinit, Nurmijärvi/FINMURTOValtteri6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-49,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-49,0
564Pingviinit, Nurmijärvi/FINPUDASEino5.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
565Pingviinit, Nurmijärvi/FINSETÄLÄIiro4.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY11-32,72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY11-32,7
566Pingviinit, Nurmijärvi/FINWESTERHOLMJuha4.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-802016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-80
567Popinniemen Isku/FINEVSEESUiri6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,9
568Popinniemen Isku/FINKÄRSÄMÄKonsta6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-402016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-40
569Popinniemen Isku/FINLECKLINLauri6.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-43,32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-43,3
570Popinniemen Isku/FINMAHÖNENAtte6.kyu32016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-29,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-29,9
571Popinniemen Isku/FINPIIPARINENLeo6.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,92016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-27,9
572Popinniemen Isku/FINTISHCHENKORotislav5.kyu22016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-63,52016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-63,5
573RaahenJudo/FINKOSKELANea4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe ET-362017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-48
574RaahenJudo/FINMUSIJENKOTimo4.kyu132016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P13-30
575RaahenJudo/FINMYLLYMÄKILeevi5.kyu42016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-462016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-46
576RaahenJudo/FINNIKOLAAake4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-382017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-38
577Raision Ryhti/FINBÄCKSTRÖMCelina5.kyu62016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali PT9-32,62017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-38
578Raision Ryhti/FINHAATAJAVeeti5.kyu112016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-272017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-27,4
579Raision Ryhti/FINILMASTIUsko6.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-272016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-27
580Raision Ryhti/FINKAUHANIEMIWiljami5.kyu52016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-222016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-23
581Raision Ryhti/FINKAUHANIEMIWiola5.kyu112016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-332017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T13-40
582Raision Ryhti/FINKUOSMANENMiro6.kyu32016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-27
583Raision Ryhti/FINKUOSMANENSofia6.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-332016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-33
584Raision Ryhti/FINLINDSTRÖMTeresia6.kyu32016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali PT9-25,92016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali PT9-25,9
585Raision Ryhti/FINLINDSTRÖMToni5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg
586Raision Ryhti/FINMYLLYMAAEmil6.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-302016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-30
587Rauman JS Samurai/FINELOLilja5.kyu62016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-402017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-38
588Rauman JS Samurai/FINHUHTANENVilho5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-212016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-21
589Rauman JS Samurai/FINPUPUTTIMatias4.kyu132016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-812017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-100
590Rauman JS Samurai/FINPUUMALAEetu5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-612016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-61
591Rauman JS Samurai/FINSIMOLAVille2.kyu212016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-812017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-100
592Riihimäen JS/FINHANNINENNiklas6.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,9
593Riihimäen JS/FINNATUNENElsa5.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää T11-41,32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11+42,0
594Riihimäen JS/FINOJAJÄRVIOtso5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-92,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-92,1
595Riihimäen JS/FINPAAJANENEemu6.kyu32016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-29,52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-29,5
596Riihimäen JS/FINPONTOTommi6.kyu42016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA15-33,42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-38,2
597Riihimäen JS/FINSENINKirill6.kyu22016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-35,62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-35,6
598Riihimäen JS/FINSIEKKINENLuukas6.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-38,02016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-38,0
599Riihimäen JS/FINVATSIAJasmin3.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava NY-61,42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NY-65,1
600Riihimäen JS/FINÖHMANHenry5.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA13-34,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-36,5
601Sakura, Kuopio/FINHUHTINIEMIIiro5.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-262016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-26
602Sakura, Kuopio/FINKORHONENLauri4.kyu92016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT13-342017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg
603Sakura, Kuopio/FINPEHKONENKai5.kyu92016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-382016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-38
604Sakura, Kuopio/FINRIHKAJÄRVIJico5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-42,32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-42,3
605Sakura, Kuopio/FINTOROPAINENUkko4.kyu22016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-342016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-34
606Salon Budoseura/FINHUHTALASanteri5.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-452016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-45
607Salon Budoseura/FINMARKOZOVSergei3.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-1002016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali Vet_M+90
608Salon Budoseura/FINPASANENVeeti5.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-452016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-45
609Salon Budoseura/FINPENTIKÄINENLari5.kyu22016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-532016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-53
610Salon Budoseura/FINPUKKIMikael4.kyu72016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-38,72017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-46
611Seibukan, Kurikka/FINHAAPOJASamuel5.kyu32016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-382016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-38
612Seibukan, Kurikka/FINKITSOVDenis4.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-502016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-50
613Seibukan, Kurikka/FINKOHTANENIisakki5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-232016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-23
614Seibukan, Kurikka/FINMYLLYNIEMIIlkka5.kyu22016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P18-552016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P18-55
615Seibukan, Kurikka/FINMÄKELÄKalle-oskari5.kyu32016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P15-422016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P15-42
616Seibukan, Kurikka/FINPIHLAJALeo5.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-302016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-30
617Seinäjoen JS/FINANTTILAAamos5.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-552016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P15-55
618Seinäjoen JS/FINANTTILALuukas5.kyu32016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-272016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-27
619Seinäjoen JS/FINERKINHEIMOMarkus5.kyu62016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-312016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P13-34
620Seinäjoen JS/FINKNAAPIOssi4.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 M-732016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 M-73
621Seinäjoen JS/FINKOLJONENJesse4.kyu32016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-552016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-55
622Seinäjoen JS/FINLAUKKANENDani5.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-232016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-23
623Seinäjoen JS/FINPISTOWerner5.kyu52016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-342017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-34
624Shikata, Savonlinna/FINNEUVONENMiikka2.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta M-732016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta M-73
625Shikata, Savonlinna/FINVAINIOKim5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P15-462016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P15-46
626Shiranami, Lapinlahti/FINKAATRASALOHenri5.kyu72016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P15-462016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15-46
627Shiranami, Lapinlahti/FINVÄÄNÄNENHermanni5.kyu42016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15+662016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15+66
628Shiranami, Lapinlahti/FINVÄÄNÄNENSeveri5.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13+552016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13+55
629Shirokawa, Porvoo/FINABUELFAHEMSamia4.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo N+602016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo N+60
630Shirokawa, Porvoo/FINBELHOUTKarim5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-54,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-54,0
631Shirokawa, Porvoo/FINBERQQVISTEdward5.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,4
632Shirokawa, Porvoo/FINHELLSTRÖMFabian5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-38,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-38,6
633Shirokawa, Porvoo/FINKUUSELAKaapo5.kyu272016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-43,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,6
634Shirokawa, Porvoo/FINKYTÖSYRJÄAkseli5.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-802016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo M-80
635Shirokawa, Porvoo/FINPEIPONENJari4.kyu22016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo M-812016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo M-81
636Shirokawa, Porvoo/FINPYLKKÄNENNooa6.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,4
637Shirokawa, Porvoo/FINPÄIVÄRINTAPetja5.kyu32016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-41,4
638Shirokawa, Porvoo/FINRANTA-AHONanna5.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-34,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-34,0
639Shirokawa, Porvoo/FINROOSSelma5.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-43,42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-45,9
640Shirokawa, Porvoo/FINSIMONSSONMinnea5.kyu42016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA13-44,02016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA13-44,0
641Shirokawa, Porvoo/FINSUNDSTRÖMPaavo5.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-52,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA13-55,3
642Shirokawa, Porvoo/FINTIETÄVÄINENPatrik4.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY13-36,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY13-36,6
643Shirokawa, Porvoo/FINTUOMIMatilda5.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA11-30,92016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-32,7
644Shirokawa, Porvoo/FINVIEIRA DE MELOJoonas5.kyu112016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
645Shisei, Turku/FINVAINIONiko5.kyu62016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-812016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 M-81
646Sukoshi, Imatra/FINMUTIKAINENJesse5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18-732016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18-73
647Suomen Kamppailu-urheilijat/FINKHANRomah4.kyu52016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P18-502016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P18-50
648Suomen Kamppailu-urheilijat/FINPÄIVINENAku5.kyu42016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P18-662016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P18-66
649Suomen Kamppailu-urheilijat/FINRAUTASami4.kyu62016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P18-662016 / ES Avoin Aluemestaruus 23.4.2016 Porvoo P18-66
650Tampereen Judo/FINABROSIMOVAndrey3.kyu22016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-812016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-81
651Tampereen Judo/FINHAIMISanna5.kyu22016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere N-672016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere N-67
652Tampereen Judo/FINITÄPÄÄJaakko5.kyu162016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-382017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-41,3
653Tampereen Judo/FINKATAJADmitrii5.kyu12016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P13-422016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P13-42
654Tampereen Judo/FINKOIVUOlivia5.kyu42016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T13-402016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T13-40
655Tampereen Judo/FINKOTTARISanttu4.kyu62016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-382017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PY13-37,5
656Tampereen Judo/FINKUBAEVKhamzad4.kyu32016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P15-462016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P15-46
657Tampereen Judo/FINKÄMÄRÄINENJoni-kristian4.kyu22016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A-802016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A-80
658Tampereen Judo/FINLEVANDIHenrik5.kyu42016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-342017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-34
659Tampereen Judo/FINMARTTILAMikko5.kyu42016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-382017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA13-40
660Tampereen Judo/FINNIEMITouko5.kyu42016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P13-422016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P13-42
661Tampereen Judo/FINPOPOVMarkus5.kyu12016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P13-382016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere P13-38
662Tampereen Judo/FINROSNELLOlli4.kyu22016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-1002016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-100
663Tampereen Judo/FINVAARASEinari2.kyu22016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-902016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-90
664Tampereen Judo/FINVAITTINENAnssi2.kyu22016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_Y+802016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_Y+80
665Tapanilan Erä, Hki/FINHUUSKONENEero4.kyu42016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-422016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-48,5
666Tapanilan Erä, Hki/FINIHONENArttu5.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
667Tapanilan Erä, Hki/FINOSTONENEmil5.kyu52016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa TP11-24,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,2
668Tapanilan Erä, Hki/FINOSTONENNiklas5.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-36,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-36,1
669Tapanilan Erä, Hki/FINROINEJukka2.dan22016 / Kerava Shiai 2016 15.10.2016 Killan koulu MVet-812016 / Kerava Shiai 2016 15.10.2016 Killan koulu MVet-81
670Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINARVILAJukka5.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-90
671Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINBÖHMDaniel6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,2
672Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINJUDENatisan6.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,6
673Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKANKAANPÄÄJami4.kyu72016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-60,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13+55
674Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKATAISTOBeata4.kyu52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-38,72016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-35
675Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKATAISTOOtto4.kyu52016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-35,62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PY11-35,6
676Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKIRPUErki5.kyu32016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,9
677Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMIINALAINENIlkka6.kyu42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-49,52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-49,5
678Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMÖNKKÖNENTommi4.kyu92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-29,52016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-30
679Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPARSONSAkseli4.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15+662016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PY15-62,5
680Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPOLISHCHUKMatfei5.kyu112016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-35,42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-35,0
681Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPOPOVMaxim6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,2
682Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINREMBETTIEgor5.kyu32016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,42016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-33,4
683Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINREPONENJuho4.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-33,92016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PY11-38,0
684Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINRISTOLAINENAlex6.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-42,0
685Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSARJOVAARAVille6.kyu22016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,1
686Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTHEUHARDTRonni5.kyu22016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA11-55,92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA11-55,9
687Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTOIVAINENRasmus5.kyu72016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA13-47,02016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P13-55
688Tomodachi, Kuopio/FINKANGASJyri6.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-342016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-34
689Tomodachi, Kuopio/FINKIKKANENJesse5.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-382016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-38
690Tomodachi, Kuopio/FINKUTVONENSaana6.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-272016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-27
691Tomodachi, Kuopio/FINPAUKKOINENLuukas5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-502016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-50
692Tomodachi, Kuopio/FINPAUKKONENTouko5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-272016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-27
693Tomodachi, Kuopio/FINRÄSÄNENAaretti5.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-552016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-55
694Tomodachi, Kuopio/FINSALONENHeidi5.kyu32016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi N+572016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi N+57
695Tomodachi, Kuopio/FINVARTIAINENTatu5.kyu22016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-382016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-38
696Tomodachi, Kuopio/FINYLINENJoonas5.kyu72016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-482016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-46
697Tomodachi, Kuopio/FINYLINENJuuso5.kyu62016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-38,92016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-46
698Toroo-Kai, Ilomantsi/FINHÄRKÖNENSampo4.kyu32016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M+902016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M+90
699Toroo-Kai, Ilomantsi/FINKUIVALAINENJanne4.kyu32016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-462016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-46
700Toroo-Kai, Ilomantsi/FINLAMPROPOULOSNikolaos6.kyu12016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-582016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-58
701Toroo-Kai, Ilomantsi/FINPUUMALAINENPauli5.kyu52016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M&P18-812017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,2
702Toroo-Kai, Ilomantsi/FINZEELIEKonsta5.kyu42016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-50
703Turun JS/FINAMININAJIAmir1.dan52016 / Baltic Sea Open 5.3.2016 Orimattila M-732016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-73
704Turun JS/FINFROSTELIUSJim2.kyu22016 / Nuorten Judon SM 13.2.2016 Tampere P18+812016 / Nuorten Judon SM 13.2.2016 Tampere P18+81
705Turun JS/FINJOHANSSONMikael5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-372016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-37
706Turun JS/FINLUKINNikita5.kyu32016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-522016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-52
707Turun JS/FINLUOTOLassi4.kyu42016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P13-382016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P13-38
708Turun JS/FINLÖFMANNea5.kyu22016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-672016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-67
709Turun JS/FINRANTANENSanni5.kyu22016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 T13-402016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 T13-40
710Turun JS/FINSIBELIUSFrank5.kyu92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA13-47,02016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-50
711Turun JS/FINSTARKOlavi5.kyu22016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P13-342016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P13-34
712Turun JS/FINTOMMILAOtto5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-29
713Turun JS/FINTURPEINENEelis4.kyu62016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P13-552016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela P13-57,9
714Turun JS/FINVAHALAHTIKalle5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-352016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-35
715Turun JS/FINVIHDANMÄKITatu5.kyu42016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-38,72016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-41
716Turun JS/FINWESTERMARCKPyry5.kyu112016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA13-52,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-56,0
717Tyrvään Juro/FINHAUTALASamuli5.kyu92016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P18-73
718Tyrvään Juro/FINIMPOLAOnni5.kyu22016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-302016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-30
719Tyrvään Juro/FINIMPOLASatu3.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-522017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N-54
720Tyrvään Juro/FINJOKELAKatja4.kyu82016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
721Tyrvään Juro/FINKETONENJamina5.kyu132016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere T11-482017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA13-55,3
722Tyrvään Juro/FINKETONENJutta5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava T13+522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-63
723Tyrvään Juro/FINKETONENTeijo5.kyu122016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
724Tyrvään Juro/FINMALMIKrista4.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava NY-65,42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-63
725Tyrvään Juro/FINMICETICAlexander5.kyu142016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-502017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P15-60
726Tyrvään Juro/FINPAJAMÄKIPetra5.kyu42016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere N_T18-57
727Tyrvään Juro/FINYLIMÄKIAnssi5.kyu62016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-232016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-27
728Tyrvään Juro/FINYLIMÄKIMarkus5.kyu92016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere M-100
729Vihannin judo ryVUORIOEmma4.kyu212016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg
730Yama-Arashi, Varkaus/FINHYVÖNENMiska5.kyu42016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-302016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-30
731Yama-Arashi, Varkaus/FINIVANOVSArturs5.kyu52016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-552016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-50
732Yama-Arashi, Varkaus/FINKAJAVAAnastasia5.kyu122016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio T13-442017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-48 kg
733Yama-Arashi, Varkaus/FINKETTUNENNiilo5.kyu172016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P13-34
734Yama-Arashi, Varkaus/FINNYKÄNENTanja3.kyu82016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 N-57
735Yama-Arashi, Varkaus/FINPITKÄNENLuukas5.kyu62016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-462016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-42
736Yama-Arashi, Varkaus/FINPYRRÖJouni4.kyu32016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-662016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-66
737Yama-Arashi, Varkaus/FINRÄSÄNENVenla5.kyu22016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T13-522016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T13-52
738Yama-Arashi, Varkaus/FINSONNINENPerttu4.kyu162016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P15-422017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-60
739Yama-Arashi, Varkaus/FINTEITTINENTeemu5.kyu62016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-462016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-42
740Yama-Arashi, Varkaus/FINUDDJessica5.kyu22016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio T13-402016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio T13-40
741Yoshi, Jämsä/FINKARHULAKiiran5.kyu22016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T11-522016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T11-52
742Yoshi, Jämsä/FINLAHTINENIlona5.kyu52016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä TA13-47,92016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T13-48
743Yoshi, Jämsä/FINMARTISKAINENNiilo5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13-422016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P13-42
744Yoshi, Jämsä/FINMÄKINENVili5.kyu22016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-49,32016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-49,3