JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:

Kaikki vuonna 2017 mukaan tulleet uudet kilpailijat


Vuosi: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

JnroSeuraSukunimiEtunimiVyö nytOttelut nyt lkmEnsimmäinen kilpailu ja sarjaUusin kilpailu ja sarja
1Akagi, Järvenpää/FINKASSAMAaron5.kyu82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
2Akagi, Järvenpää/FINKAUPPINENElsa6.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,7
3Akagi, Järvenpää/FINMERIAtte6.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,8
4Akagi, Järvenpää/FINRIIHELÄOtso5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-29,6
5Akagi, Järvenpää/FINSÄRKIJÄRVIPinja5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NA-51,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NA-56,4
6Akagi, Järvenpää/FINTIIRASonja5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
7Akagi, Järvenpää/FINUUSI-SEPPÄAarne5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,9
8Arashi, Loviisa/FINCEDERLUNDAnniina5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-63,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-63,9
9Arashi, Loviisa/FINCEDERLUNDFreddie5.kyu92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,6
10Arashi, Loviisa/FINHILTUNENTimo5.kyu102017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+902017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,6
11Arashi, Loviisa/FINHOLMSTRÖMKonrad5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
12Arashi, Loviisa/FINKANTOLAIida5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,7
13Arashi, Loviisa/FINLINDQVISTRafael6.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
14Arashi, Loviisa/FINMULLIViivi5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,8
15Arashi, Loviisa/FINMULLIVäinã¶5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,0
16Arashi, Loviisa/FINNIEMELÄAntti5.kyu92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
17Arashi, Loviisa/FINVIITALAKasimir5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
18Arashi, Loviisa/FINVIRTANENEemi6.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
19Arashi, Loviisa/FINVIRTANENNiki6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,8
20lands Judoklubb/FINCLEMESViggo5.kyu22017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-382017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-38 kg
21lands Judoklubb/FINKARPOVDaniil5.kyu22017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
22lands Judoklubb/FINKARPOVKonstantin5.kyu52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
23lands Judoklubb/FINNIKULAFiona4.kyu52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T13+522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13+52 kg
24PASANENEmma1.kyu102017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T18+632017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan W-78
25Bodonos, Kerava/FINFRILANDERMikko4.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+1002017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+100
26Bodonos, Kerava/FINHAIKOLAEero5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
27Bodonos, Kerava/FINJUSLÉNAaro6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-70,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-70,0
28Bodonos, Kerava/FINJUSSLINAleksi5.kyu72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
29Bodonos, Kerava/FINKARJALUOTOJoona6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,1
30Bodonos, Kerava/FINKUOSMANENYrjö4.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
31Bodonos, Kerava/FINLAURONENJuha3.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-89,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-89,1
32Bodonos, Kerava/FINMASKERYLuka6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-63,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-63,1
33Bodonos, Kerava/FINRAUNIORomeo6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,4
34Bodonos, Kerava/FINRAUTIOJari6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-88,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-88,8
35Budokan, Vaasa/FINJÄNISOJAJuha5.kyu52017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka VM-902017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka VM-90
36Budokan, Vaasa/FINNEVALARiku3.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-662017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-66
37Budokan, Vaasa/FINWAHLROOSChantelle5.kyu42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-402017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-40
38Byakuya, Sodankylä/FINKAARETKOSKIHenna5.kyu72017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-442017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-44
39Byakuya, Sodankylä/FINMIETTINENKasperi5.kyu122017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-25
40Byakuya, Sodankylä/FINOVASKAEeva5.kyu212017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-36
41Byakuya, Sodankylä/FINWOUTERSRaphael5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi PT11-26
42Chikara, Helsinki/FINHÄMÄLÄINENMiro5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
43Chikara, Helsinki/FINKINNUNENSulo5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,6
44Chikara, Helsinki/FINKOSTOEVInal5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
45Chikara, Helsinki/FINKUSHTOVAbdul-malik5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,6
46Chikara, Helsinki/FINLYBECKJoni5.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
47Chikara, Helsinki/FINMARHIEVMuslim5.kyu162017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-34
48Chikara, Helsinki/FINMEYERWilhelmina5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,1
49Chikara, Helsinki/FINPITSINKIUna5.kyu102017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T13-33,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T13-32
50Chikara, Helsinki/FINPOLOTeemu4.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
51Chikara, Helsinki/FINSALADUEVAbdullah5.kyu262017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-29,02017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-36
52Chikara, Helsinki/FINSHARMAVanshika3.kyu362017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T15-442017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-52
53Chikara, Helsinki/FINSKRABBJulius6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-38,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-38,2
54Chikara, Helsinki/FINSUOMINENElli5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA15-39,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA15-39,0
55Chikara, Helsinki/FINTUSTIMarko5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
56Chikara, Helsinki/FINVYSHEGOUROVBashir5.kyu82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-38 kg2017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,5
57Chikara, Helsinki/FINVYSHEGOUROVMusa5.kyu52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-602017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-53,4
58Darma-Kai, Laukaa/FINPUURONENMaria3.kyu92017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 N-782017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N+70
59Darma-Kai, LaukaaPUURONENMarja3.kyu72017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku N-632017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 N-70
60Darma-Kai, Laukaa/FINVÄÄNÄNENHelka6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA13-39,02017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA13-39,0
61Darma-Kai, Laukaa/FINVÄÄNÄNENSanni6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15-41,02017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15-41,0
62Enbukan Pietarsaari/FINBLOMQVISTHugo5.kyu32017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-422017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-42
63Enbukan Pietarsaari/FINFAGERHOLMVille5.kyu32017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P13-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-30
64Enbukan Pietarsaari/FINGUSTAFSSONLasse5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-272017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-27
65Enbukan Pietarsaari/FINHÖGLUNDIsak5.kyu12017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-812017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
66Espoon Judokerho/FINMCCANNCharles3.kyu22017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15+662017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15+66
67Espoon Urheilijat/FINNOVOSELTSEVAlexey3.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-66
68Espoon Urheilijat/FINOKSALAJulius5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,7
69Espoon Urheilijat/FINRISTOLAINENRia6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,8
70Espoon Urheilijat/FINRUOSTEENOJAElla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,8
71Espoon Urheilijat/FINSILTALAVille5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,7
72Finndai, Helsinki/FINARVOJukka3.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-662017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-66
73Finndai, Helsinki/FINFREDRIKSSONChristoffer5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
74Finndai, Helsinki/FINKALLIOMaarit3.dan32017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg
75Finndai, Helsinki/FINKOSKIJessica4.kyu52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-702017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo N-68,8
76Finndai, Helsinki/FINLAUNIAINENAapo1.kyu42017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg
77Finndai, Helsinki/FINMACÍASOjeda antonio manuel5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
78Finndai, Helsinki/FINMACÍAS OJEDAAntonio4.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-84,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-84,6
79Finndai, Helsinki/FINMANUEL MACÍAS OJEDAAntonio5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,3
80Finndai, Helsinki/FINMANUEL MACI­AS OJEDAAntonio5.kyu72017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-81 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-81 kg
81Finndai, Helsinki/FINTARPILALauri4.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-902017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-90
82FT Jundokan/FINKUJAMÄKIJesse4.kyu22017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-902017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-90
83Fudoshin Rauma/FINKUPIAINENJuhani4.kyu22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-1002017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
84Fudoshin, Pori/FINKALLIOTopias6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-26
85Fudoshin, Pori/FINKARPPINENArtjom5.kyu22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-38
86Fudoshin, Pori/FINNEVALAVeeti5.kyu102017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-36,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-35,1
87Fudoshin, Pori/FINRAJAINMÄKIAatos6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-34
88Fudoshin, Pori/FINRÖHOLMTan?22017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-66
89Fudoshin, Pori/FINTOIVIAINENTapani4.kyu22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-81
90Gladiator, Turku/FINBEN FATMASamir5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-25
91Gladiator, Turku/FINFISCEVOskar5.kyu72017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
92Gladiator, Turku/FINGAVRILOVEmil5.kyu92017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
93Gladiator, Turku/FINHARESAdam5.kyu22017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-31,12017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-31,1
94Gladiator, Turku/FINKALINKINMaxim5.kyu112017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
95Gladiator, Turku/FINKOIVUNENAleksi4.kyu72017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-492017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-50
96Gladiator, Turku/FINLISKIKiril5.kyu32017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-26,02017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-26,0
97Gladiator, Turku/FINLISKIKirill5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-26
98Gladiator, Turku/FINLOUKINEAnto5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-26
99Gladiator, Turku/FINLOUKINEErik5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-63
100Gladiator, Turku/FINNESTEROVGordey5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-44
101Hauve-kan, Haukipudas/FINAULAHelmi5.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-402017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-40
102Oulun Judokerho/FINBOSTRÖMAatos4.kyu62017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-252017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-30
103Hauve-kan, Haukipudas/FINHALONENAntton4.kyu92017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-34
104Hauve-kan, Haukipudas/FINSUOMALAEerika5.kyu42017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-362017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-36
105Hauve-kan, Haukipudas/FINÖSTERLUNDValtteri4.kyu82017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-322017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-30
106Helsingin JudoSport/FINANTILAJuho5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,3
107Helsingin JudoSport/FINKILPELÄINENMikko5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,5
108Helsingin JudoSport/FINKOSAMONiko4.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PY15-76,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PY15-76,0
109Helsingin JudoSport/FINKÄHÖNENKosmo5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,0
110Helsingin JudoSport/FINLOIKASOtto-petteri5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,7
111Helsingin JudoSport/FINNAPPUNikita5.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
112Helsingin JudoSport/FINNIVARuut5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,8
113Helsingin JudoSport/FINPELTONENOtto5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,5
114Helsingin JudoSport/FINPIHLAINENVelmu5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,3
115Hontai Judo, Helsinki/FINKARPIOLAMax5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-35,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
116Hontai Judo, Helsinki/FINLONDONDimi6.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-49,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-49,9
117Hontai Judo, Helsinki/FINNKENDAFidel6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,0
118Hontai Judo, Helsinki/FINPAKUCharles5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-102,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-102,7
119Hontai Judo, Helsinki/FINPUATI PAKUCharles4.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,6
120Hyvinkään JS/FINLAINEAnttu6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,8
121Hyvinkään JS/FINMYYRYLÄINENTuomo5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,8
122Hyvinkään JS/FINRANKIJere6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
123Hyvinkään JS/FINSAARIMervi5.kyu62017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N+70 kg2017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-103,0
124Hyvinkään JS/FINSUOMIOla5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,1
125Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVIElias4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-502017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-50
126Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVIOlavi4.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
127Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVISauli4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-462017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-46
128Hämeenlinnan JS/FINHANHIVAARANinja4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-422017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-42
129Hämeenlinnan JS/FINHONKANENWilma4.kyu82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-36
130Hämeenlinnan JS/FINHÄNNIKÄINENPaula4.kyu82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-702017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
131Hämeenlinnan JS/FINKARTTUNENJani5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
132Hämeenlinnan JS/FINKOSKINENKonsta5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
133Hämeenlinnan JS/FINKÖMINinja4.kyu72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-40 kg2017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-40
134Hämeenlinnan JS/FINPERÄTALOKira4.kyu152017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-28
135Hämeenlinnan JS/FINPOHJALAJaakko4.kyu72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-81
136Hämeenlinnan JS/FINPOHJALASara5.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T13-442017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T13-44
137Hämeenlinnan JS/FINRANTANENNuutti4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-442017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-44
138Hämeenlinnan JS/FINRYYNÄNENElla4.kyu62017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-40 kg2017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T11-40
139Hämeenlinnan JS/FINSALMINENJarkko5.kyu72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-272017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-27,0
140Hämeenlinnan JS/FINTUOMINENSamu4.kyu22017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-552017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-55
141Iisalmen JS/FINBILAVOSYAKKlimentiy5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-662017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-66
142Iisalmen JS/FINBILOVUSYAKKlimentiy5.kyu32017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P18-662017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P18-66
143Iisalmen JS/FINHEINONENAimo2.kyu42017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-732017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi M-73
144Iisalmen JS/FINKHUNACHANPiyathida?52017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio T15-602017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio T15-60
145Iisalmen JS/FINKLIMENKOKSergey4.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-462017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-46
146Jigotai, Jyväskylä/FINBÅGMANNico5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-552017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15+48
147Jigotai, Jyväskylä/FINGOLMOHAMMADIShaho1.dan72017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-732017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-81
148Jigotai, Jyväskylä/FINHAUTAKANGASEero5.kyu132017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
149Jigotai, Jyväskylä/FINHAVINGASietse5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,12017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,1
150Jigotai, Jyväskylä/FINHIRNAnssi5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,6
151Jigotai, Jyväskylä/FINHUOPALAINENKristian5.kyu72017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-38,32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-42
152Jigotai, Jyväskylä/FINISOMÖTTÖNENJaakko5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,72017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,7
153Jigotai, Jyväskylä/FINKESKINENKonstu5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,12017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,1
154Jigotai, Jyväskylä/FINLAIHOMika5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
155Jigotai, Jyväskylä/FINMÄKELÄOskari5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,7
156Jigotai, Jyväskylä/FINPARKKINENLeevi6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,2
157Jigotai, Jyväskylä/FINROUHIAINENOlivia5.kyu132017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15+552017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15+63
158Jigotai, Jyväskylä/FINVOUTILAINENHeli2.kyu52017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila N-522017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa N-52
159Joen Yawara, Joensuu/FINGRÖHNEeli5.kyu52017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-422017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15-47
160Joen Yawara, Joensuu/FINHILJANENIida6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-412017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-41
161Joen Yawara, Joensuu/FINIHALAINENTaavi5.kyu102017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-37
162Joen Yawara, Joensuu/FINJAATINENPetra6.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA13-50,2017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA13-50,
163Joen Yawara, Joensuu/FINPYYKKÖNENOtto5.kyu82017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-422017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-38
164Joen Yawara, Joensuu/FINPYYKÖNENOtto5.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-382017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-38
165Joen Yawara, Joensuu/FINRYYNÄNENJasper6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-34
166Joen Yawara, Joensuu/FINRYYNÄNENJasperi5.kyu22017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-322017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
167Joen Yawara, Joensuu/FINUTRIAINENJyrki4.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,2
168Joen Yawara, Joensuu/FINUTRIAINENUrho5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
169Joen Yawara, Joensuu/FINVARTIAINENAaron4.kyu62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
170Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENAkseli5.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-442017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-44
171Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENSanteri5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-462017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-46
172Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENValtteri5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-402017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-40
173Joutsan Tarmo/FINHALTTUNENLassi6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
174Judo-Kan Espoo/FINENGSTRÖMGabriel4.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-40,3
175Judo-Kan Espoo/FINGRANDELLAku5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
176Judo-Kan Espoo/FINHANNULAJulius5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-61,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-76,9
177Judo-Kan Espoo/FINKÖHLERAnton5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
178Judo-Kan Espoo/FINLEINOIlkka5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
179Judo-Kan Espoo/FINLEPPÄNENOnni4.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-35,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-35,0
180Judo-Kan Espoo/FINMÄKELÄLassi5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
181Judo-Kan Espoo/FINNIIRONENJoona5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
182Judo-Kan Espoo/FINPAKARINENLasse5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-50,0
183Judo-Kan Espoo/FINPENNANENEemeli5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-35,0
184Judo-Kan Espoo/FINPOHJALAKarl-robert5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-50,0
185Judo-Kan Espoo/FINSIIVOLANuutti6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,0
186Judo-Kan Espoo/FINSILLANPÄÄElia6.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
187Jukara, Vantaa/FINERIKSSONJoonatan6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
188Jukara, Vantaa/FINLEPPÄNENLauri5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
189Kaigan, Rauma/FINERIK SALMINENJan3.kyu22017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P18-502017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P18-50
190Kajaanin JK/FINJUNTUNENHenri3.kyu62017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+1002017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi M-90
191Kajaanin JK/FINSEPPÄNENAkseli4.kyu142017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P13-422017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
192Kamiza, Lappeenranta/FINERJANSALOPetra5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA11-28,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-28,9
193Kamiza, Lappeenranta/FINFILJUTANikita6.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-25,42017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-25,4
194Kamiza, Lappeenranta/FINHANNOLAINENAlexi5.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18-812017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18-81
195Kamiza, Lappeenranta/FINKURKELAEelis5.kyu152017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-38,32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-38
196Kamiza, Lappeenranta/FINPAJULAHTIVilma4.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,0
197Kamiza, Lappeenranta/FINRANTAJenna5.kyu32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PT13-39,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PT13-39,0
198Kankaanpään Judokat/FINHESSOHeikki3.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-1002017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
199Kaustisen Pohjan-Veikot/FINANGELOVGeorgi42017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-502017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-50
200Kaustisen Pohjan-Veikot/FINNIKULAMoa5.kyu22017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T11-362017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T11-36
201Kaustisen Pohjan-Veikot/FINPUUSAARIFiia5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-402017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-40
202Kaustisen Pohjan-Veikot/FINSYRJÄLÄSami3.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-812017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
203Keido-kan, Siuntio/FINKETTUNENJaana4.kyu102017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NY-72,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa N-63
204Keido-kan, Siuntio/FINPIIRALaura3.kyu182017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila N-522017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-52
205Kippon, Kitee/FINAHONENJone5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
206Kippon, Kitee/FINHAPPONENAku-petteri4.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-372017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-37
207Kippon, Kitee/FINHUKKASini1.dan22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN+702017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN+70
208Kippon, Kitee/FINIKÄHEIMONENSini3.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-632017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-63
209Kippon, Kitee/FINLÖPPÖNENSampo5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
210Kippon, Kitee/FINPARVIAINENOtto5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
211Kippon, Kitee/FINRINKINENVille-veikko3.kyu72017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P18-812017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P18-81
212Kippon, Kitee/FINVASARAINENPauli5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-352017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-35
213Kippon, Kitee/FINVUORINENSiiri2.kyu92017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN-59,62017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-63
214Kirkkonummen JS/FINAPPELVenla5.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-35,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-35,8
215Kirkkonummen JS/FINASKOLATeemu6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,4
216Kirkkonummen JS/FINNIINIMÄKIOliver6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,7
217Kirkkonummen JS/FINSWANSONSebastian6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
218Kirkkonummen JS/FINTOPPIJanne4.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,12017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-60
219Kita-Kan, Kemi/FINAALTOEemil5.kyu32017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-252017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-25
220Kita-Kan, Kemi/FINMANNIALAArttu5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P15-452017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P15-45
221Kita-Kan, Kemi/FINPAANANENTuomas5.kyu22017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P13-402017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P13-40
222Kita-Kan, Kemi/FINTURPEINENAleksi3.kyu32017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-902017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-90
223Kokkai-Kan, Tornio/FINKENTTÄSanttu5.kyu32017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-252017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-25
224Kokkai-Kan, Tornio/FINSAINMAAVanessa5.kyu32017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-372017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-37
225Kokkolan Budo/FINHOTAKAINENJohannes5.kyu82017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-34
226Kokkolan Budo/FINJOUKAINENMika4.kyu132017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-732017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
227Kokkolan Budo/FINPEKOLAEetu5.kyu62017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-812017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-81
228Koyama, Rovaniemi/FINBAASSaga5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-422017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-42
229Koyama, Rovaniemi/FINHILTUNENMinea4.kyu112017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-362017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T11-36
230Koyama, Rovaniemi/FINIKÄHEIMOOnni5.kyu82017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-362017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-42
231Koyama, Rovaniemi/FINKELAHAARAArttu5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-342017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-34
232Koyama, Rovaniemi/FINKOIVISTOEemil5.kyu62017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-27
233Koyama, Rovaniemi/FINKOIVISTOLaila6.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-32
234Koyama, Rovaniemi/FINKOKKOOtto5.kyu32017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-262017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-26
235Koyama, Rovaniemi/FINLAHTINENVeikka5.kyu152017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-38
236Koyama, Rovaniemi/FINMILLANurmikumpu3.kyu32017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-632017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-63
237Koyama, Rovaniemi/FINNYKÄNENAkseli5.kyu52017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-302017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-30
238Koyama, Rovaniemi/FINPAANANENSanna2.kyu22017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi N-572017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi N-57
239Koyama, Rovaniemi/FINPAAVOLAJonni6.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-32
240Koyama, Rovaniemi/FINRATIUAntonia5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-32
241Koyama, Rovaniemi/FINRATIUTimo5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-34
242Koyama, Rovaniemi/FINROUVINENJimi5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-55
243Koyama, Rovaniemi/FINSARANIEMIKalle5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-342017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-34
244Koyama, Rovaniemi/FINSILVENIUSJoonas4.kyu22017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-302017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-30
245Koyama, Rovaniemi/FINTOIVIAINENNire5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-34
246Kristiinan Seudun Judo/FINPERÄLÄJaakko5.kyu92017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-272017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-25
247Kristiinan Seudun Judo/FINPERÄLÄMatti5.kyu112017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-342017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-34
248Kristiinan Seudun Judo/FINSKOGMANRobin5.kyu52017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-38
249Lahden JS/FINAZIZDijako4.kyu82017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-552017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-55
250Lahden JS/FINHAGMANNadezhda5.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,9
251Lahden JS/FINHAGMANNadja5.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-24,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-24,7
252Lahden JS/FINLEHTONENEsa-markus5.kyu12017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
253Lahden JS/FINLINDEVALLCasper5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
254Lahden JS/FINLIUKSIALAVili6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,6
255Lahden JS/FINMAKKULAMilo5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-24,92017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-27
256Lahden JS/FINSAARENPÄÄAnni6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT13-33,82017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT13-33,8
257Lahden JS/FINTAVUJasper6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,6
258Lahden JS/FINVILPPULABenjamin6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,2
259Lappajärven Veikot/FINHERRALAOhto5.kyu22017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-342017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-34
260Lappajärven Veikot/FINHONKANENLauri5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-462017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-46
261Lappajärven Veikot/FINKIVINENMinea5.kyu52017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T13-362017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T13-36
262Lappajärven Veikot/FINKIVINENSamu5.kyu42017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-272017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-27
263Lappajärven Veikot/FINKUJALAJuho5.kyu82017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-732017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-73
264Lempäälän Kisa/FINKETTUNENTatu5.kyu62017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-462017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-46,7
265Lempäälän Kisa/FINLARIKKAJuhani4.kyu132017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-662017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-66
266Lempäälän Kisa/FINLUOTOLauri5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,7
267Lempäälän Kisa/FINVIRTANENVeikka5.kyu42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-38
268Lohjan Urheilijat/FINHAMMARBERGRico5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-29,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,7
269Lohjan Urheilijat/FINMYKKÄLÄAaron6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,4
270Lohjan Urheilijat/FINMYKKÄLÄMilla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,0
271Lohjan Urheilijat/FINPEKKIStefan5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-21,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-23,0
272Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKFabian6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
273Magas/FINBASHAEVSultan6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-43,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-43,9
274Magas/FINEKHAEVAbdulla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-62,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-62,2
275Magas/FINISRAILOVOdes6.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-42,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,4
276Magas/FINTOCHIEVMuhamed-amin5.kyu112017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
277Maskun Tempo/FINANTTILAEnna6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
278Maskun Tempo/FINANTTILASanteri6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-30
279Maskun Tempo/FINGRÖNBLOMVincent5.kyu142017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
280Maskun Tempo/FINJULKUVille5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-762017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-60
281Maskun Tempo/FINKANKAREOiva-oskari6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-34
282Maskun Tempo/FINKARRUJuho5.kyu82017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-49
283Maskun Tempo/FINKIVIJÄRVISanni5.kyu72017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-282017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-32
284Maskun Tempo/FINKÄRKKÄINENNiko5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-66
285Maskun Tempo/FINLAUTKANKAREKasper6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-42
286Maskun Tempo/FINLEHTIMÄKIJulius5.kyu92017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-30
287Maskun Tempo/FINLEHTOKenneth5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-472017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-50
288Maskun Tempo/FINMARKOLANiklas5.kyu92017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-38
289Maskun Tempo/FINMÄKINENMiska5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-38
290Maskun Tempo/FINPUSAFelix5.kyu152017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
291Maskun Tempo/FINSALMINENAnton5.kyu52017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-602017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-66
292Maskun Tempo/FINSALMINENAntton6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-63
293Maskun Tempo/FINSAUVOLAINENMerja6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-702017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-70
294Maskun Tempo/FINSIROLAVille6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-30
295Maskun Tempo/FINSUOMINENEmilia6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
296Maskun Tempo/FINTALVITIEVirpi4.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13+702017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13+70
297Maskun Tempo/FINVIRTANENMax5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13+55
298Meido-Kan, Helsinki/FINACHRENIUSElli-iiris5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-25
299Meido-Kan, Helsinki/FINBESICAdi5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
300Meido-Kan, Helsinki/FINKARVINENValtteri5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
301Meido-Kan, Helsinki/FINKATTELUSJuha3.kyu92017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-812017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-81
302Meido-Kan, Helsinki/FINKLOCKARSLars5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,1
303Meido-Kan, Helsinki/FINLAOSEliisa5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-45,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,0
304Meido-Kan, Helsinki/FINMÄENPÄÄJani5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-84,6
305Meido-Kan, Helsinki/FINPELTOLAPaulina5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,6
306Meido-Kan, Helsinki/FINRUOTSALAINENMatti5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,4
307Meido-Kan, Helsinki/FINSULONENNiko5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,82017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-38
308Meido-Kan, Helsinki/FINTARPILAIlmari3.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-902017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-90
309Meido-Kan, Helsinki/FINTARPILAPauli2.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-1002017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-100
310Meido-Kan, Helsinki/FINTUUKSAMKennet5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,4
311Meido-Kan, Helsinki/FINUUSIHAKALALumi5.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,1
312Mikkelin Judo/FINHAIKONENSamuli2.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+1002017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+100
313Mikkelin Judo/FINHUOVINENStina5.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18+632017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18+63
314Mikkelin Judo/FINKOKKOLANooa5.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-422017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-42
315Mikkelin Judo/FINKURRONENMikko3.kyu52017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-732017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-73
316Mikkelin Judo/FINLYTSYMarkus4.kyu42017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
317Mikkelin Judo/FINMORALESAatos4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-30
318Mikkelin Judo/FINMÄKELÄNiilo5.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-30
319Mikkelin Judo/FINNOUSIAINENHeli4.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
320Mikkelin Judo/FINNURMINENSäde4.kyu132017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18-57
321Mikkelin Judo/FINPARTANENEemeli4.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+552017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+55
322Mikkelin Judo/FINPESONENEelis4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-34
323Mikkelin Judo/FINPORKKASampo5.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
324Mikkelin Judo/FINRÄIHÄKonsta4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
325Mikkelin Judo/FINSAVANDERMartta5.kyu42017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-57
326Mikkelin Judo/FINSIIDOROFFAaro5.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-382017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-38
327Mikkelin Judo/FINTURUNENPaulus4.kyu62017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18+812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
328Mikkelin Judo/FINVALJAKKALotta4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-402017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-40
329Mäntyharjun Judo/FINHÄLIKKÄWilma4.kyu92017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T18-62
330Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENJussi5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,0
331Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENMaiju4.kyu72017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN+702017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NY-71,9
332Mäntyharjun Judo/FINKONTTINENMarko2.kyu72017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 VM-90
333Mäntyharjun Judo/FINKUITTINENNico5.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
334Mäntyharjun Judo/FINNEVANPERÄRonja5.kyu52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T11-32
335Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIJami5.kyu132017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-27
336Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIMax3.kyu112017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-382017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-46
337Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIVili4.kyu152017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-38
338Nokian Judo/FINPÕLTSAMReigal5.kyu122017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-55,42017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,7
339Nummelan Judo/FINHEINILUOMAFeliks5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
340Nummelan Judo/FINJÄRVINIITTYJuho5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo MA-69,6
341Nummelan Judo/FINJÄRVINIITTYLeevi5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-21,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-23,0
342Nummelan Judo/FINKARJALAINENSanni5.kyu132017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T11-36
343Nummelan Judo/FINKERÄNENEmmi5.kyu142017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-28
344Nummelan Judo/FINKOUKKUNENAku5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,0
345Nummelan Judo/FINKOUKKUNENNella5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA13-36,6
346Nummelan Judo/FINMÄKINENInkeri6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-37,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-37,4
347Nummelan Judo/FINPOIKSELKÄIivari5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
348Nummelan Judo/FINRAUTPALOKaarlo5.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-29,6
349Nummelan Judo/FINSALOLeevi5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
350Nummelan Judo/FINTAIVAINENJaro6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,3
351Orimattilan JS/FINFYHRKasper5.kyu32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
352Orimattilan JS/FINMAJIDLIMahammad5.kyu52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-732017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-73
353Orimattilan JS/FINMOLANDERJesper5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,0
354Orimattilan JS/FINMOLANDERVenla5.kyu32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,4
355Orimattilan JS/FINTOIVONENIda5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,2
356Oulun Judokerho/FINHAPPONENIiro5.kyu62017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-422017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu E-38
357Oulun Judokerho/FINHEIKKINENAnton5.kyu142017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-34
358Oulun Judokerho/FINJACKLINEvert6.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-30
359Oulun Judokerho/FINJACKLINOtto6.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-30
360Oulun Judokerho/FINKANTOMAAJoona5.kyu102017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-27
361Oulun Judokerho/FINKOSKENAHOJuho5.kyu82017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-502017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-55
362Oulun Judokerho/FINKOSKENAHOLauri5.kyu122017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-422017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-42
363Oulun Judokerho/FINLAPPALAINENJoose5.kyu82017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-462017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-48
364Oulun Judokerho/FINLASANENRonja5.kyu62017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-442017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
365Oulun Judokerho/FINLILJAMOSonja6.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe U16-482017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe U16-48
366Oulun Judokerho/FINLUMIAHORuusa5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-462017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-52
367Oulun Judokerho/FINMARJAMAANooa5.kyu62017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-322017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu E-38
368Oulun Judokerho/FINMERTANENHelinä5.kyu82017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-402017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-44
369Oulun Judokerho/FINMULTASNIEMIAatu5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11+552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11+55
370Oulun Judokerho/FINNIEMENKARIKasperi3.kyu52017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-602017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-55
371Oulun Judokerho/FINPEKKALASaga5.kyu142017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-442017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-48
372Oulun Judokerho/FINRAHIKKALAJuho5.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-382017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-38
373Oulun Judokerho/FINRAITTIMOMatias5.kyu72017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DP-382017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-38
374Oulun Judokerho/FINRUNTTIEeli5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-462017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-42
375Oulun Judokerho/FINRUNTTIOtto5.kyu102017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DP-382017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-42
376Oulun Judokerho/FINRÖNKÄUrho5.kyu62017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-32
377Oulun Judokerho/FINSAARINENRisto1.dan22017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-812017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-81
378Oulun Judokerho/FINSILTAKOSKISenja5.kyu22017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-402017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-40
379Oulun Judokerho/FINTÖRMÄNENRonja5.kyu222017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-392017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-44
380Oyus Judojaos, Oulu/FINMIETTUNENTuuli-maaret4.kyu32017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu N-572017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu N-57
381Oyus Judojaos, Oulu/FINNURMENNIEMINiko3.kyu42017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-812017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-81
382Pellon JS/FINKORTENIEMIMatti5.kyu52017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-422017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-38
383Pellon JS/FINLEPPÄNENSamu2.kyu42017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-732017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi M-73
384Pellon JS/FINMÄKISanni5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi PT11-262017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-30
385Pellon JS/FINMÄKISilja5.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-342017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-34
386Pikadon, Pieksämäki/FINKUHMONENNiko5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11+50,02017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11+50,0
387Pikadon, Pieksämäki/FINMATILAINENKonsta3.kyu22017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 M-902017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 M-90
388Pingviinit, Nurmijärvi/FINTUPPURAMinni5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-31,6
389Popinniemen Isku/FINLAITINENLiina6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,3
390Popinniemen Isku/FINMÄHÖNENAtte5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
391Popinniemen Isku/FINTÄHTILuka6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
392Raision Ryhti/FINERKKILÄMartta5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-352017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-35
393Raision Ryhti/FINKOIVULAHTIViola-viktoria6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
394Raision Ryhti/FINKURJENRAUMAIiris5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
395Raision Ryhti/FINKUUSIKKOSiiri5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
396Raision Ryhti/FINLAINEArttu6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-472017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-47
397Raision Ryhti/FINUUSITUPAOlivia6.kyu82017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T11-32
398Riihimäen JS/FINHÖÖKElmeri6.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
399Riihimäen JS/FINIVANOFFAnni6.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,8
400Riihimäen JS/FINMUSTONENLauri6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
401Riihimäen JS/FINMÄKINENAmanda5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,9
402Sakura, Kuopio/FINCHASOVSKIYAlexander5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+472017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
403Sakura, Kuopio/FINKAIPehkonen5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P11-37
404Sakura, Kuopio/FINKARVONENKasper6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-302017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-30
405Sakura, Kuopio/FINKHEIMONENAleksandr4.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-49
406Sakura, Kuopio/FINKOKKONENLeo5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
407Sakura, Kuopio/FINKOPONENOtso5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
408Sakura, Kuopio/FINKOSKELLKasperi5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+472017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
409Sakura, Kuopio/FINKRÖGERTouko6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
410Sakura, Kuopio/FINNYKÄNENJuulia5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-452017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-48
411Sakura, Kuopio/FINREMSUHertta6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-372017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-37
412Sakura, Kuopio/FINSAARELAINENWeera6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-34
413Sakura, Kuopio/FINTURUNENLeevi5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
414Salon Budoseura/FINELOMAAElli5.kyu102017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-322017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-36
415Salon Budoseura/FINRAUTIOEino6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-25
416Salon Budoseura/FINÖZENTeemu5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg
417Seibukan, Kurikka/FINDANISHAli jan5.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
418Seibukan, Kurikka/FINDANISHAlijan4.kyu142017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-662017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-66
419Seibukan, Kurikka/FINHAAPAOJASamuel4.kyu42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-422017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-42
420Seinäjoen JS/FINMÄKELÄArtturi5.kyu162017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-46
421Shikata, Savonlinna/FINKINNUNENMikael5.kyu82017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
422Shikata, Savonlinna/FINLAITINENOona4.kyu122017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PK13-43,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-44
423Shikata, Savonlinna/FINMERTASanni3.kyu112017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere T15-482017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo T15-57
424Shikata, Savonlinna/FINOINONENMilana5.kyu132017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-36
425Shinrai, Pirkkala/FINKRUUSHenri5.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-732017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-73
426Shirokawa, Porvoo/FINANTHONIOliver5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,0
427Shirokawa, Porvoo/FINHIRVONENJuuso6.kyu82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
428Shirokawa, Porvoo/FINKOISTINENAnthony5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,3
429Shirokawa, Porvoo/FINKYTÖNSYRJÄAkseli5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,8
430Shirokawa, Porvoo/FINLEMETTIRonja5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,8
431Shirokawa, Porvoo/FINLINDHOLMMerete4.kyu132017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NA-51,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-57
432Shirokawa, Porvoo/FINLUIGENDStanko5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,0
433Shirokawa, Porvoo/FINMÄTTÖNea5.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,9
434Shirokawa, Porvoo/FINRIEKKINENAnna5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-35,8
435Shirokawa, Porvoo/FINROPPONENAnton6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
436Shirokawa, Porvoo/FINTAMMIGleb5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
437Shisei, Turku/FINDUONGJuho5.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-602017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-60
438Shisei, Turku/FINNURMILotta4.kyu72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-572017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-63
439Sukoshi, Imatra/FINZEYFERTDaniel3.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-662017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-66
440Tampereen Judo/FINFRANZENJohan4.kyu32017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-732017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-73
441Tampereen Judo/FINHEIKKINENTopias4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,7
442Tampereen Judo/FINITÄPÄÄMinea5.kyu92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-322017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-41,1
443Tampereen Judo/FINKERÄNENYakup4.kyu22017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-66
444Tampereen Judo/FINKMETSNico6.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-46,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-46,7
445Tampereen Judo/FINKORGVEEKarl5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
446Tampereen Judo/FINKUTILATomi5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
447Tampereen Judo/FINKYMÄLÄINEN-MÄKELÄKatriina3.kyu72017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N+782017 / SM 2017 20-21.5 Turku N+78
448Tampereen Judo/FINMIIKKULAINENJasmin4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,02017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,0
449Tampereen Judo/FINMOUNIERMaxime5.kyu32017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-38
450Tampereen Judo/FINMÄKELÄEmmi5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-41,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-41,1
451Tampereen Judo/FINNOUSIMAARasmus5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,72017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,7
452Tampereen Judo/FINNURMELAEmma5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,7
453Tampereen Judo/FINPELLINENValtteri5.kyu122017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-41
454Tampereen Judo/FINREPORoosa4.kyu62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T18-632017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-63
455Tampereen Judo/FINSAUKKONENJade4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,02017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,0
456Tampereen Judo/FINTOHUNuutti5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-552017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-55
457Tampereen Judo/FINTORNIAINENSara5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,92017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,9
458Tampereen Judo/FINUUSITALOKaius5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-31,52017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-31,5
459Tampereen Judo/FINVERYUKHANOVAlexander5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-1002017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-100
460Tampereen Judo/FINWOOTTENElsi4.kyu172017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere T15-442017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-44
461Tapanilan Erä, Hki/FINAHONENJenni5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-37,4
462Tapanilan Erä, Hki/FINAHONENSamppa5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
463Tapanilan Erä, Hki/FINKARONENMiro5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,9
464Tapanilan Erä, Hki/FINPASONENJussi4.kyu112017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M+90 kg2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
465Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINAJONeo5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-25,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
466Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHANNULAHemmo5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-25,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,1
467Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINJUUTILAINENVilma6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
468Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKOVANENLilli6.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-28,9
469Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKUNTTUAleksi5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
470Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMERILÄINENEetu6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,5
471Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMUIKKUKiia6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,1
472Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINNUUTINENEemeli5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
473Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPELLIKasper6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,6
474Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSTOYANOVSamuel5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,4
475Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTAULULeino5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
476Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTIMONENAada6.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-28,9
477Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINVARTIAINENValtteri5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
478Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINVARTIAINENVeera5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-26,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-26,2
479TNS-Judo, Toijala/FINVÄLIMÄKIEero3.kyu22017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-66
480Tomodachi, Kuopio/FINBRAITHWAITEBilly5.kyu22017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+1002017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+100
481Tomodachi, Kuopio/FINKARVOMarkku5.kyu22017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M-812017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M-81
482Tomodachi, Kuopio/FINSALLINENJenna5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15-41,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T15-48
483Turun JS/FINLAAKSONENMinna4.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-572017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-57
484Turun JS/FINMARJANENVili5.kyu42017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-302017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-31,5
485Turun JS/FINPELTONIEMIUrho5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-41
486Turun JS/FINPÖNNITeemu5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-36,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-36,1
487Valkeakosken JS Samurai/FINHURSKAINENHelka5.kyu62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T11-402017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,9
488Valkeakosken JS Samurai/FINJÄRVENSIVUAkseli5.kyu52017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-422017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P15-46,1
489Valkeakosken JS Samurai/FINSAARELAArttu4.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-66
490Valkeakosken JS Samurai/FINSALOKANGASTomas6.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
491Valkeakosken JS Samurai/FINSIIRANiko5.kyu52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-50,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-56,4
492Valkeakosken JS Samurai/FINSUOPELTOEemeli5.kyu42017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-502017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-56,4
493Valkeakosken JS Samurai/FINTULLAKonsta5.kyu52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-342017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-36,1
494Vihannin Judo/FINHONKAMÄKINiklas6.kyu62017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P13-34
495Vihannin Judo/FINHONKAMÄKISara6.kyu42017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-252017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-25
496Vihannin Judo/FINJAATINENHarri4.kyu32017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-902017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-90
497Vihannin Judo/FINOJALAIisakki6.kyu22017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-382017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-38
498Vihannin Judo/FINRUUSUNENAliisa6.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-252017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-25
499Vihannin Judo/FINTASKILAJuha4.kyu92017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
500Vihannin Judo/FINTUOVINENMira6.kyu42017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-462017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-48
501Vihannin Judo/FINVIERIMAARasmus6.kyu42017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-402017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-42
502Vihannin Judo/FINÄIJÄLÄHenna5.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-632017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-63
503Waseda Club, Uusikaupunki/FINLAAKSOMatilda6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-352017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-35
504Waseda Club, Uusikaupunki/FINLAAKSONENElla6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
505Yama-Arashi, Varkaus/FINDEWILLCathlin5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,6
506Yama-Arashi, Varkaus/FINIVANOVISArthurs5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,6
507Yama-Arashi, Varkaus/FINKARVONENJere5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-34
508Yama-Arashi, Varkaus/FINKERÄNENKalle5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-26
509Yama-Arashi, Varkaus/FINKINNUNENEetu5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-55
510Yama-Arashi, Varkaus/FINKIPPAKristian6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-432017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
511Yama-Arashi, Varkaus/FINKORELINKeijo5.kyu62017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
512Yama-Arashi, Varkaus/FINKOSUNENMaksim6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-49
513Yama-Arashi, Varkaus/FINKROGERUSBertta6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-34
514Yama-Arashi, Varkaus/FINLEHTOMÄKITuukka5.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+552017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+55
515Yama-Arashi, Varkaus/FINLUIROHenri5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-432017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
516Yama-Arashi, Varkaus/FINMUSTONENJanne5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA13-402017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
517Yama-Arashi, Varkaus/FINNYKÄNENIlkka4.kyu22017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-732017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-73
518Yama-Arashi, Varkaus/FINPEKONENVilma6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-412017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-41
519Yama-Arashi, Varkaus/FINTISSARIMonna6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-452017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-45
520Yama-Arashi, Varkaus/FINVAINIKAINENNiilo6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-362017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-36
521Yama-Arashi, Varkaus/FINWISETKHANPromthip6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-332017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-33
522Yoshi, Jämsä/FINHIRVONENMilla5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-632017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-63