JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta


JudoShiai Inside tietokanta tuhotaan 25.5.2018 mennessä

JudoShiai tulospörssi tuhotaan 25.5.2018 mennessä

GDPR pähkinänkuoressa

EU:n laajuinen GDPR-tietosuoja-asetus (General Data Protection Regulation) astuu voimaan perjantaina 25.5.2018.

Henkilötieto (personal data)
Kaikki henkilöä yksilöivä tieto on henkilötietoa. Henkilötietoja ovat näin ollen esimerkiksi nimi, kotiosoite, valokuva, sähköpostiosoite, sosiaalisen median päivitykset, tilaukset ja ostokset, pankkitiedot, käyttäjätunnus ja salasana, maksukorttinumero sekä IP-osoite jne. jne.

GDPR pähkinänkuoressa sivuston ylläpitäjän kannalta

  • Jokaiselta käyttäjältä on pyydettävä hyväksyntä ennen kun käyttäjästä kerätään tietoja millään tavalla.
  • Jos käyttäjä ei anna hyväksyntää, käyttäjästä ei saa kerätä tietoja.
  • Käyttäjien antamista luvista tietojen käsittelemisen suhteen on hyvä pitää rekisteriä, jolla voidaan todentaa hyväksynnät jälkeenpäin.
  • Jos käyttäjä pyytää erikseen, että kaikki häneen liittyvä tieto poistetaan tietokannasta, on toivomus toteutettava.

  • Muutokset JudoShiai Inside tietokannan ja JudoShiai tulospörssin osalta perusteluineen

  • JudoShiai Inside tietokanta tuhotaan 25.5.2018 mennessä
  • JudoShiai tulospörssi tuhotaan 25.5.2018 mennessä

  • Perustelut

  • JudoShiai Inside tietokanta ja tulospörssi eivät tällä hetkellä vastaa uuden lainsäädännön vaatimuksia
  • JudoShiai Inside tietokanta ja tulospörssi on luotu ja niitä on ylläpidetty täysin vapaaehtoisvoimin. Työmäärä sille, että tietokannasta ja tulospörssistä saadaan uuden lain vaatimusten mukainen on valtava, eikä resurssit riitä sen toteuttamiseen


  • Kiitos kaikille Insiden asiakkaille sekä Tulospörssin käyttäjille ja menestyksekästä judouraa Teille kaikille!

    Erkki Jokikokko

    InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?

    Tietosuojaseloste



    Ammattilaiset asialla:




    Tietoja haetaan ja järjestetään, odota hetkinen

    Kaikki vuonna 2017 mukaan tulleet uudet kilpailijat


    Vuosi: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

    JnroSeuraSukunimiEtunimiVyö nytOttelut nyt lkmEnsimmäinen kilpailu ja sarjaUusin kilpailu ja sarja
    1/FINIISAKHaukkala?22017 / Memorial of K. Keerak 19.11.2017 Tartu M-812017 / Memorial of K. Keerak 19.11.2017 Tartu M-81
    2/FINMAJDILIMahammad?12017 / K.Keerak Children s Day 18.11.2017 Tartu AB-732017 / K.Keerak Children s Day 18.11.2017 Tartu AB-73
    3Ahjo Training Center/FINHÄMÄLÄINENTommi5.kyu72017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA13-41,02018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PAY15-44
    4Akagi, Järvenpää/FINKASSAMAaron5.kyu132017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,42018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-29,0
    5Akagi, Järvenpää/FINKAUPPINENElsa5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää TA11-35,2
    6Akagi, Järvenpää/FINMERIAtte6.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,8
    7Akagi, Järvenpää/FINRIIHELÄOtso5.kyu132017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-29,0
    8Akagi, Järvenpää/FINSÄRKIJÄRVIPinja5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NA-51,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NA-56,4
    9Akagi, Järvenpää/FINTIIRASonja5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
    10Akagi, Järvenpää/FINUUSI-SEPPÄAarne5.kyu82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-60,6
    11Arashi, Loviisa/FINCEDERLUNDAnniina5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-63,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-63,9
    12Arashi, Loviisa/FINCEDERLUNDFreddie4.kyu132017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,32018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa VM90
    13Arashi, Loviisa/FINHILTUNENTimo4.kyu182017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+902018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava MY-109,7
    14Arashi, Loviisa/FINHOLMSTRÖMKonrad5.kyu232017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-27,8
    15Arashi, Loviisa/FINJORDASErik6.kyu102017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA11-39,62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-39,9
    16Arashi, Loviisa/FINKANTOLAIida5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,7
    17Arashi, Loviisa/FINLINDQVISTRafael6.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
    18Arashi, Loviisa/FINMARTTUNENRoni5.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-35,92017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-35,9
    19Arashi, Loviisa/FINMULLIViivi5.kyu132017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-28
    20Arashi, Loviisa/FINMULLIVäinö5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,02017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-54,6
    21Arashi, Loviisa/FINNIEMELÄAntti5.kyu302017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,42018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-27,8
    22Arashi, Loviisa/FINTOLVANENJonas5.kyu202017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi M-AVOIN2018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava MA-91,3
    23Arashi, Loviisa/FINVIITALAKasimir5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
    24Arashi, Loviisa/FINVIRTANENEemi6.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
    25Arashi, Loviisa/FINVIRTANENNiki6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,8
    26Arashi, Loviisa/FINÅBERGToni5.kyu62017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi M-69,02017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P18-73
    27lands Judoklubb/FINCLEMESViggo4.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-382017 / Södra Judo Open 4 2017-11-25 Torvalla Haninge P13-7
    28lands Judoklubb/FINKARPOVDaniil4.kyu232017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,52018 / Södra Judo Open 2 2018-04-21 Torvalla Haninge U11-9
    29lands Judoklubb/FINKARPOVKonstantin4.kyu302017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-812018 / Södra Judo Open 2 2018-04-21 Torvalla Haninge HV-81B
    30lands Judoklubb/FINKRUKOWERYael4.kyu62017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall F11 -Nyb22018 / Södra Judo Open 2 2018-04-21 Torvalla Haninge F13-1
    31lands Judoklubb/FINNIKULAFiona4.kyu92017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T13+522018 / Sörmlandsträffen 07.04.2018 F15+63
    32PASANENEmma1.kyu102017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T18+632017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan W-78
    33lands Judoklubb/FINPFEIFERMaria-louisa4.kyu142017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall F11 -Nyb12018 / Södra Judo Open 2 2018-04-21 Torvalla Haninge U11-2
    34lands Judoklubb/FINWEYLANDErik3.kyu42017 / Södra Judo Open 4 2017-11-25 Torvalla Haninge SN-42017 / Södra Judo Open 4 2017-11-25 Torvalla Haninge SN-4
    35Bodonos, Kerava/FINFRILANDERMikko4.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+1002017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+100
    36Bodonos, Kerava/FINHAIKOLAEero4.kyu182017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52018 / ES-Aluemestaruus 21.4.2018 Kerava P11-39,1
    37Bodonos, Kerava/FINJUSLÉNAaro6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-70,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-70,0
    38Bodonos, Kerava/FINJUSSLINAleksi4.kyu112017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-902018 / AVM 25.3.2018 Vantaa M+90
    39Bodonos, Kerava/FINKARJALUOTOJoona6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,1
    40Bodonos, Kerava/FINKUOSMANENYrjö4.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
    41Bodonos, Kerava/FINLAURONENJuha3.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-89,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-89,1
    42Bodonos, Kerava/FINMASKERYLuka6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-63,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-63,1
    43Bodonos, Kerava/FINRAUNIORomeo5.kyu162017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-39,5
    44Bodonos, Kerava/FINRAUTIOJari6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-88,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-88,8
    45Budokan, Vaasa/FINJÄNISOJAJuha4.kyu72017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka VM-902018 / AVM 25.3.2018 Vantaa M-90
    46Budokan, Vaasa/FINLAMMINAHOOssi5.kyu82017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari P11-302018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka P11-30
    47Budokan, Vaasa/FINNEVALARiku3.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-662017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-66
    48Budokan VaasaPAKKAAapo5.kyu182017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari P11-342018 / Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 28.4.2018 Vimpeli P11-27
    49Budokan VaasaWAHLROOSChantelle5.kyu182017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-402018 / Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 28.4.2018 Vimpeli T11-36
    50Byakuya, Sodankylä/FINKAARETKOSKIHenna4.kyu102017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-442018 / Harushiai 12.5.2018 OULU T15-57
    51Byakuya, Sodankylä/FINMIETTINENKasperi4.kyu192017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P11-27
    52Byakuya, Sodankylä/FINOVASKAEeva4.kyu262017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-322018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P11-34
    53Byakuya, Sodankylä/FINWOUTERSRaphael5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi PT11-26
    54Chikara, Helsinki/FINESKONLAHTIPyry5.kyu32017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA13-41,02017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA13-41,0
    55Chikara, Helsinki/FINHÄMÄLÄINENMiro5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA13-41,9
    56Chikara, Helsinki/FINKINNUNENSulo5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,6
    57Chikara, Helsinki/FINKOSTOEVInal5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
    58Targim, Helsinki/FINKUSHTOVAbdul-malik5.kyu122017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-27,8
    59Chikara, Helsinki/FINLYBECKJoni5.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
    60Targim, Helsinki/FINMARHIEVMuslim5.kyu252017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-35,8
    61Chikara, Helsinki/FINMEYERWilhelmina5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,1
    62Chikara, Helsinki/FINPITSINKIUna5.kyu102017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T13-33,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T13-32
    63Chikara, Helsinki/FINPOLOTeemu3.kyu102017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää VM+78
    64Chikara, Helsinki/FINSADULAEVAbdullah5.kyu22017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P13-342017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P13-34
    65Chikara, Helsinki/FINSALADUEVAbdullah5.kyu282017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-29,02018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa P15-38
    66Chikara, Helsinki/FINSHARMAVanshika3.kyu662017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T15-442018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki Naiset-57 kg
    67Chikara, Helsinki/FINSKRABBJulius6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-38,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-38,2
    68Chikara, Helsinki/FINSUOMINENElli5.kyu152017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA15-39,02018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TY15-48,8
    69Chikara, Helsinki/FINTUSTIMarko5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
    70Chikara, Helsinki/FINTÖNNISONJohnatan5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-31,52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-31,5
    71Chikara, Helsinki/FINVYSHEGOUROVBashir5.kyu82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-38 kg2017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,5
    72Chikara, Helsinki/FINVYSHEGOUROVMusa5.kyu52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-602017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-53,4
    73Darma-Kai, Laukaa/FINPUURONENMaria3.kyu142017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 N-782018 / Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 28.4.2018 Vimpeli N-70
    74Darma-Kai, Laukaa/FINPUURONENMarja3.kyu92017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku N-632018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka N+78
    75Darma-Kai, Laukaa/FINVÄÄNÄNENHelka6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA13-39,02017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA13-39,0
    76Darma-Kai, Laukaa/FINVÄÄNÄNENSanni5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15-41,02018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT15-44
    77Enbukan Pietarsaari/FINBLOMQVISTHugo5.kyu32017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-422017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-42
    78Enbukan Pietarsaari/FINFAGERHOLMVille5.kyu32017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P13-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-30
    79Enbukan Pietarsaari/FINGUSTAFSSONLasse5.kyu62017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-272018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka P11-30
    80Enbukan Pietarsaari/FINHÖGLUNDIsak5.kyu42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-812018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka M-90
    81Espoon Judokerho/FINKIVINENTero3.kyu32017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-1002017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-100
    82Espoon Judokerho/FINMCCANNCharles3.kyu22017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15+662017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15+66
    83Espoon Urheilijat/FINNOVOSELTSEVAlexey3.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-66
    84Espoon Urheilijat/FINOKSALAJulius5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,72017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA13-36,0
    85Espoon Urheilijat/FINRISTOLAINENRia6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,8
    86Espoon Urheilijat/FINRUOSTEENOJAElla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,8
    87Espoon Urheilijat/FINSILTALAVille5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-46,4
    88Finndai, Helsinki/FINARVOJukka3.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-662017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-66
    89Finndai, Helsinki/FINFREDRIKSSONChristoffer5.kyu262017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812018 / AVM 25.3.2018 Vantaa M-81
    90Finndai, Helsinki/FINKALLIOMaarit3.dan32017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg
    91Finndai, Helsinki/FINKOSKIJessica4.kyu52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-702017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo N-68,8
    92Finndai, Helsinki/FINLAUNIAINENAapo1.kyu42017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg
    93Finndai, Helsinki/FINMACÍASOjeda antonio4.kyu22017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-812017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-81
    94Finndai, Helsinki/FINMACÍASOjeda antonio manuel5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
    95Finndai, Helsinki/FINMACÍAS OJEDAAntonio4.kyu62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-84,62017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa M-81
    96Finndai, Helsinki/FINMANUEL MACÍAS OJEDAAntonio5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,3
    97Finndai, Helsinki/FINMANUEL MACI­AS OJEDAAntonio5.kyu72017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-81 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-81 kg
    98Finndai, Helsinki/FINTARPILALauri4.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-902017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-90
    99Finndai, Helsinki/FINWIEGANDChristian1.dan22017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa VM-732017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa VM-73
    100FT Jundokan/FINKUJAMÄKIJesse4.kyu82017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-902018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa M-100
    101Fudoshin Rauma/FINAURANENRoni5.kyu62017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-352018 / Ice Power Cup 27.1.2018 Tampere P11-38
    102Fudoshin Rauma/FINHAUKIOJAHeli4.kyu42017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa N-632017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa N-63
    103Fudoshin Rauma/FINKOSKIMaria4.kyu42017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa N-572017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa N-57
    104Fudoshin Rauma/FINKUPIAINENJuhani3.kyu52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-1002018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää M+90
    105Fudoshin, Pori/FINISLAErkkilä4.kyu82017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P13-422017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P13-42
    106Fudoshin, Pori/FINKALLIOTopias6.kyu122017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262018 / Salikisa 11.3.2018 Masku Aloittelijat-PT-28
    107Fudoshin, Pori/FINKARPINENArtjom5.kyu112017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-402018 / Salikisa 11.3.2018 Masku PT-40
    108Fudoshin, Pori/FINKARPPINENArtjom5.kyu22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-38
    109Fudoshin, Pori/FINLEHTINENLenni-oscar6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-342017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-34
    110Fudoshin, Pori/FINMALINENJuha2.kyu112017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari VM-802018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka M-81
    111Fudoshin, Pori/FINNEVALAVeeti5.kyu362017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-36,02018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P11-38
    112Fudoshin, Pori/FINOKSANENVeikko6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-282018 / Salikisa 11.3.2018 Masku Aloittelijat-P-25
    113Fudoshin, Pori/FINRAJAINMÄKIAatos5.kyu82017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-47
    114Fudoshin, Pori/FINRÖHOLMTan?22017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-66
    115Fudoshin, Pori/FINSAARINENEmilia6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-302017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-30
    116Fudoshin, Pori/FINSALMINENSaaga5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-242018 / Salikisa 11.3.2018 Masku T-30
    117Fudoshin, Pori/FINTAN RÖHOLMTomi22017 / GAUJA GULIVER CUP 2017 G U16 z -66 kg2017 / GAUJA GULIVER CUP 2017 G U16 z -66 kg
    118Fudoshin, Pori/FINTOIVIAINENTapani4.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-812018 / AVM 25.3.2018 Vantaa M-81
    119Gladiator, Turku/FINBEN FATMASamir4.kyu122017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P11-27
    120Gladiator, Turku/FINFISCEVOskar4.kyu282017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY11-37,6
    121Gladiator, Turku/FINGAVRILOVEmil4.kyu202017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY13-32,2
    122Gladiator, Turku/FINHARESAadam4.kyu122017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-322018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY11-37,6
    123Gladiator, Turku/FINHARESAdam5.kyu22017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-31,12017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-31,1
    124Gladiator, Turku/FINKALINKINMaxim4.kyu352017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PAY11-30,5
    125Gladiator, Turku/FINKOIVUNENAleks4.kyu32017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-492017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-49
    126Gladiator, Turku/FINKOIVUNENAleksi4.kyu72017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-492017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-50
    127Gladiator, Turku/FINLISKIKiril5.kyu32017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-26,02017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-26,0
    128Gladiator, Turku/FINLISKIKirill5.kyu62017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-27
    129Gladiator, Turku/FINLOUKINEAnto4.kyu62017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-29
    130Gladiator, Turku/FINLOUKINEErik4.kyu62017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-70
    131Gladiator, Turku/FINNESTEROVGordey4.kyu122017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY13-46,5
    132Gladiator, Turku/FINPENSONENHerman4.kyu82017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-322018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-35
    133Gladiator, Turku/FINTSYGANKOVSvyatoslav4.kyu52017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-262018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-26
    134Hauve-kan, Haukipudas/FINAULAHelmi4.kyu62017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-402018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe T15-44
    135Hauve-kan, Haukipudas/FINBOSTRÖMAatos4.kyu152017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-252018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P11B-30
    136Hauve-kan, Haukipudas/FINHALONENAntton4.kyu172017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-302018 / Harushiai 12.5.2018 OULU P15-34
    137Hauve-kan, Haukipudas/FINSUOMALAEerika5.kyu42017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-362017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-36
    138Hauve-kan, Haukipudas/FINÖSTERLUNDValtteri4.kyu132017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-322018 / Harushiai 12.5.2018 OULU P13-30
    139Helsingin JudoSport/FINANTILAJuho4.kyu172017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTY13-36,2
    140Helsingin JudoSport/FINKILPELÄINENMikko4.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,52018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PY13-42
    141Helsingin JudoSport/FINKOSAMONiko4.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PY15-76,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PY15-76,0
    142Helsingin JudoSport/FINKOSKIMÄKIArttu5.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-44,12017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-44,1
    143Helsingin JudoSport/FINKÄHÖNENKosmo5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,0
    144Helsingin JudoSport/FINLOIKASOtto-petteri4.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY13-46,5
    145Helsingin JudoSport/FINMURTONIEMILeonardo4.kyu72017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi M-79,72018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää MY-87,2
    146Helsingin JudoSport/FINNAPPUNikita5.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
    147Helsingin JudoSport/FINNIVARuut4.kyu152017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,82018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-30,6
    148Helsingin JudoSport/FINPELTONENOtto5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,5
    149Helsingin JudoSport/FINPIHLAINENVelmu5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,3
    150Helsingin JudoSport/FINSIILIAkseli4.kyu102017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-44,12018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PY13-42
    151Helsingin JudoSport/FINVIRTANENJonas4.kyu82017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-31,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY13-32,2
    152Hontai Judo, Helsinki/FINKARPIOLAMax5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-35,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
    153Hontai Judo, Helsinki/FINLONDONDimi5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-49,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava MYA-55,9
    154Hontai Judo, Helsinki/FINNKENDAFidel6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,0
    155Hontai Judo, Helsinki/FINPAKUCharles5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-102,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-102,7
    156Hontai Judo, Helsinki/FINPUATI PAKUCharles4.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,6
    157Hontai Judo, Helsinki/FINRASINKANGASMarkus3.kyu92017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa P18-732017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P18-73
    158Hontai Judo, Helsinki/FINWECKEero1.dan32017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa VM-902017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa VM-90
    159Hyvinkään JS/FINLAINEAnttu6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,8
    160Hyvinkään JS/FINMYYRYLÄINENTuomo5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,8
    161Hyvinkään JS/FINPUURUNENEdvin4.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTY13-37,92017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTY13-37,9
    162Hyvinkään JS/FINRANKIJere6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
    163Hyvinkään JS/FINSAARIMervi5.kyu62017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N+70 kg2017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-103,0
    164Hyvinkään JS/FINSOLONENSami5.kyu52017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA13-58,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTA13-57,4
    165Hyvinkään JS/FINSUOMIOla5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,12018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P15-46
    166Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVIElias4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-502017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-50
    167Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVIOlavi4.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
    168Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVISauli4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-462017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-46
    169Hämeenlinnan JS/FINHANHIVAARANinja2.kyu102017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-422018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa T13-44
    170Hämeenlinnan JS/FINHONKANENWilma4.kyu202017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg2018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 T13-36
    171Hämeenlinnan JS/FINHÄNNIKÄINENPaula4.kyu82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-702017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
    172Hämeenlinnan JS/FINKARTTUNENJani5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
    173Hämeenlinnan JS/FINKOSKINENKonsta4.kyu102017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P11-30
    174Hämeenlinnan JS/FINKÖMINinja4.kyu72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-40 kg2017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-40
    175Hämeenlinnan JS/FINPERÄTALOKira4.kyu412017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg2018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 T13-33
    176Hämeenlinnan JS/FINPOHJALAJaakko3.kyu102017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 VM-90
    177Hämeenlinnan JS/FINPOHJALASara5.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T13-442017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T13-44
    178Hämeenlinnan JS/FINRANTANENNuutti4.kyu52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-442018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa P13-46
    179Hämeenlinnan JS/FINRYYNÄNENElla4.kyu62017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-40 kg2017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T11-40
    180Hämeenlinnan JS/FINSALMINENJarkko4.kyu132017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-272018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P11-27
    181Hämeenlinnan JS/FINTUOMINENSamu4.kyu22017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-552017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-55
    182Iisalmen JS/FINBILAVOSYAKKlimentiy5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-662017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-66
    183Iisalmen JS/FINBILOVUSYAKKlimentiy5.kyu32017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P18-662017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P18-66
    184Iisalmen JS/FINHEINONENAimo2.kyu42017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-732017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi M-73
    185Iisalmen JS/FINKHUNACHANPiyathida?52017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio T15-602017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio T15-60
    186Iisalmen JS/FINKLIMENKOKSergey4.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-462017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-46
    187Iisalmen JS/FINKOKKONENTanja5.kyu32017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi N+782018 / SakuraShiai2018 7.4.2018 Kuopio M-81
    188Jigotai, Jyväskylä/FINBENDECONNoah6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-43,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-43,3
    189Jigotai, Jyväskylä/FINBENDECONSimon6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-43,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-43,3
    190Jigotai, Jyväskylä/FINBÅGMANNico5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-552017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15+48
    191Jigotai, Jyväskylä/FINEKONENNiklas5.kyu72017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti PT11-27,52018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT11-34
    192Jigotai, Jyväskylä/FINGOLMOHAMMADIShaho1.dan72017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-732017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-81
    193Jigotai, Jyväskylä/FINHAUTAKANGASEero5.kyu202017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P11-342018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA11-40,0
    194Jigotai, Jyväskylä/FINHAVINGASietse5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,12018 / Jyväskylä Shiai 3.2.2018 P18-50
    195Jigotai, Jyväskylä/FINHIRNAnssi5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,6
    196Jigotai, Jyväskylä/FINHUOPALAINENKristian5.kyu92017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-38,32018 / Jyväskylä Shiai 3.2.2018 P11-47,8
    197Jigotai, Jyväskylä/FINISOMÖTTÖNENJaakko5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,72017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,7
    198Jigotai, Jyväskylä/FINKAUTIAINENSanni5.kyu82017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T11-34,42018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT11-38
    199Jigotai, Jyväskylä/FINKAUTIAINENVeeti5.kyu92017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-39,72018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT11-42
    200Jigotai, Jyväskylä/FINKESKINENKonstu5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,12017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,1
    201Jigotai, Jyväskylä/FINKOLEHMAINENRemi6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-36,12017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-36,1
    202Jigotai, Jyväskylä/FINLAIHOMika5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
    203Jigotai, Jyväskylä/FINMOILANENAaro5.kyu72017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-28,22018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA11-28,3
    204Jigotai, Jyväskylä/FINMÄKELÄElmeri6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-24,92017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-24,9
    205Jigotai, Jyväskylä/FINMÄKELÄOskari5.kyu112017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,72018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT15-44
    206Jigotai, Jyväskylä/FINPARKKINENLeevi6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,2
    207Jigotai, Jyväskylä/FINROUHIAINENOlivia4.kyu202017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15+552018 / SakuraShiai2018 7.4.2018 Kuopio PT15+66
    208Jigotai, Jyväskylä/FINSUOMINENNiko5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-39,92018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA13-43,0
    209Jigotai, Jyväskylä/FINVOUTILAINENHeli2.kyu52017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila N-522017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa N-52
    210Joen Yawara, Joensuu/FINGRÖHNEeli4.kyu72017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-422018 / SakuraShiai2018 7.4.2018 Kuopio P15-46
    211Joen Yawara, Joensuu/FINHILJANENIida6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-412017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-41
    212Joen Yawara, Joensuu/FINIHALAINENTaavi4.kyu172017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02018 / SakuraShiai2018 7.4.2018 Kuopio P13-42
    213Joen Yawara, Joensuu/FINJAATINENPetra6.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA13-50,2017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA13-50,
    214Joen Yawara, Joensuu/FINKERONENAntton4.kyu32017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-34,02017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-34,0
    215Joen Yawara, Joensuu/FINPYYKKÖNENOtto5.kyu82017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-422017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-38
    216Joen Yawara, Joensuu/FINPYYKÖNENOtto5.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-382017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-38
    217Joen Yawara, Joensuu/FINRYYNÄNENJasper6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-34
    218Joen Yawara, Joensuu/FINRYYNÄNENJasperi5.kyu22017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-322017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
    219Joen Yawara, Joensuu/FINUTRIAINENJyrki4.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,2
    220Joen Yawara, Joensuu/FINUTRIAINENUrho5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
    221Joen Yawara, Joensuu/FINVARTIAINENAaron5.kyu82017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki P13 aloittelijat-43 kg
    222Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENAkseli5.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-442017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-44
    223Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENSanteri5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-462017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-46
    224Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENValtteri5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-402017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-40
    225Joutsan Tarmo/FINHALTTUNENLassi5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-34,5
    226Joutsan Tarmo/FINHEISKANENKasperi6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-28,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-28,2
    227Joutsan Tarmo/FINLEHTINENKaapo5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-47,42018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA11-51,6
    228Judo-Kan Espoo/FINENGSTRÖMGabriel4.kyu102017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTY13-44,1
    229Judo-Kan Espoo/FINGRANDELLAku5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
    230Judo-Kan Espoo/FINHANNULAJulius5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-61,82017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi P15-74,3
    231Judo-Kan Espoo/FINKÖHLERAnton5.kyu102017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-37,8
    232Judo-Kan Espoo/FINLEINOIlkka5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
    233Judo-Kan Espoo/FINLEPPÄNENOnni4.kyu82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-35,02018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PY13-33,6
    234Judo-Kan Espoo/FINMÄKELÄLassi5.kyu122017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA13-38,4
    235Judo-Kan Espoo/FINNIIRONENJoona5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
    236Judo-Kan Espoo/FINPAKARINENLasse5.kyu102017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA13-48,5
    237Judo-Kan Espoo/FINPENNANENEemeli5.kyu142017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,72018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTA13-32,6
    238Judo-Kan Espoo/FINPOHJALAKarl-robert5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-50,0
    239Judo-Kan Espoo/FINSIIVOLANuutti6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,0
    240Judo-Kan Espoo/FINSILLANPÄÄElia6.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
    241Judo-Kan Espoo/FINSÄLLINENEetu5.kyu62017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-40,22018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA13-40,1
    242Jukara, Vantaa/FINERIKSSONJoonatan6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
    243Jukara, Vantaa/FINLEPPÄNENLauri5.kyu142017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,22018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-42,9
    244Jukara, Vantaa/FINSILVERMANNJacob3.kyu92017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P13+552017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela P11-52,3
    245Jukara, Vantaa/FINTASKINENMika2.kyu32017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-1002017 / Newaza SM 28.10.2017 Vantaa M-100
    246Kaigan, Rauma/FINERIK SALMINENJan3.kyu22017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P18-502017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P18-50
    247Kajaanin JK/FINJUNTUNENHenri3.kyu132017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+1002018 / Harushiai 12.5.2018 OULU M-90
    248Kajaanin JK/FINSEPPÄNENAkseli4.kyu192017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P13-422018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa P15-42
    249Kajaanin JK/FINSÄILYAdele5.kyu82017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi T13-45,12018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe T15-44
    250Kamiza, Lappeenranta/FINERJANSALOPetra4.kyu192017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA11-28,02018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki T11 kilpailijat-34 kg
    251Kamiza, Lappeenranta/FINFILJUTANikita6.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-25,42017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-25,4
    252Kamiza, Lappeenranta/FINHANNOLAINENAlexi5.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18-812017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18-81
    253Kamiza, Lappeenranta/FINKEMPPAINENArttu5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-31,52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-31,5
    254Kamiza, Lappeenranta/FINKHARINIlja5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-35,52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-35,5
    255Kamiza, Lappeenranta/FINKURKELAEelis4.kyu372017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-38,32018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki P11 kilpailijat-40 kg
    256Kamiza, Lappeenranta/FINKÄRMENIEMIJussi5.kyu122017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti PT11-27,52018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki P13 aloittelijat-30 kg
    257Kamiza, Lappeenranta/FINKÄRMENIEMIVille4.kyu62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-35,52018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PY13-37,1
    258Kamiza, Lappeenranta/FINLAAPASAatu5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-40,62018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PTA13-42,4
    259Kamiza, Lappeenranta/FINPAJULAHTIVilma4.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,0
    260Kamiza, Lappeenranta/FINRANTAJenna5.kyu32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PT13-39,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PT13-39,0
    261Kamiza, Lappeenranta/FINVOLKOVElisei5.kyu72017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-31,52018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PTK13-31,8
    262Kankaanpään Judokat/FINHESSOHeikki3.kyu122017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-1002018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka M-100
    263Kaustisen Pohjan-Veikot/FINANGELOVGeorgi42017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-502017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-50
    264Kaustisen Pohjan-Veikot/FINNIKULAMoa5.kyu132017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T11-362018 / Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 28.4.2018 Vimpeli T11-48
    265Kaustisen Pohjan-Veikot/FINPUUSAARIFiia5.kyu72017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-402018 / Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 28.4.2018 Vimpeli T11-48
    266Kaustisen Pohjan-Veikot/FINSYRJÄLÄSami3.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-812017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
    267Keido-kan, Siuntio/FINKANERVAVellu6.kyu112017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-28,52018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-29,9
    268Kirkkonummen JS/FINKETTUNENJaana3.kyu182017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NY-72,62018 / Judon SM 5-6.5.2018 Helsinki N-57
    269Keido-kan, Siuntio/FINPIIRALaura3.kyu182017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila N-522017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-52
    270Keido-kan, Siuntio/FINRANTANENMikael5.kyu82017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela P11-28,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PAY11-30,5
    271Keido-kan, Siuntio/FINSCHROOTENNoa5.kyu82017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-28,52018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-29,0
    272Kippon, Kitee/FINAHONENJone5.kyu112017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki P11 kilpailijat-30 kg
    273Kippon, Kitee/FINHAPPONENAku-petteri4.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-372017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-37
    274Kippon, Kitee/FINHUKKASini2.dan52017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN+702018 / Judon SM 5-6.5.2018 Helsinki N+78
    275Kippon, Kitee/FINIKÄHEIMONENSini3.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-632017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-63
    276Kippon, Kitee/FINLÖPPÖNENSampo5.kyu372017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki P11 kilpailijat-30 kg
    277Kippon, Kitee/FINPARVIAINENOtto5.kyu282017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki P11 kilpailijat-33 kg
    278Kippon, Kitee/FINRINKINENVille-veikko2.kyu92017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P18-812018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta M-81
    279Kippon, Kitee/FINVASARAINENPauli5.kyu82017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-352018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki P11 kilpailijat-40 kg
    280Kippon, Kitee/FINVUORINENSiiri2.kyu92017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN-59,62017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-63
    281Kirkkonummen JS/FINAPPELVenla5.kyu62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-35,82018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää TA11-35,2
    282Kirkkonummen JS/FINASKOLATeemu5.kyu102017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-33,7
    283Kirkkonummen JS/FINELGHFreja6.kyu52017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi TA15-43,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTA13-48,2
    284Kirkkonummen JS/FINJALKANENNiilo6.kyu32017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-28,52017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-28,5
    285Kirkkonummen JS/FINJÄRNEFELTEetos3.kyu22017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi P15-47,22017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi P15-47,2
    286Kirkkonummen JS/FINLEPPÄKANGASTino6.kyu22017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-28,52017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-28,5
    287Kirkkonummen JS/FINNIINIMÄKIOliver5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-46,4
    288Kirkkonummen JS/FINNYBONDASJohan6.kyu22017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-26,82017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-26,8
    289Kirkkonummen JS/FINRANTALAIHOLeevi6.kyu22017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-37,02017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-37,0
    290Kirkkonummen JS/FINSWANSONSebastian5.kyu82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-33,7
    291Kirkkonummen JS/FINTOPPIJanne4.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,12017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-60
    292Kirkkonummen JS/FINWALLMEROTHElia5.kyu32017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PT13-51,02017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PT13-51,0
    293Kita-Kan, Kemi/FINAALTOEemil5.kyu52017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-252018 / Pultti-Kuppi I 27.01.2018 Raahe P11-27
    294Kita-Kan, Kemi/FINMANNIALAArttu5.kyu62017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P15-452018 / Pultti-Kuppi I 27.01.2018 Raahe P15-55
    295Kita-Kan, Kemi/FINPAANANENTuomas5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P13-402018 / Pultti-Kuppi I 27.01.2018 Raahe P15-46
    296Kita-Kan, Kemi/FINTURPEINENAleksi3.kyu52017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-902017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi M-81
    297Kokkai-Kan, Tornio/FINKENTTÄSanttu5.kyu82017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-252018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe P11-30
    298Kokkai-Kan, Tornio/FINSAINMAAVanessa5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-372018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe T13-43
    299Kokkolan Budo/FINHOTAKAINENJohannes5.kyu82017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-34
    300Kokkolan Budo/FINJOUKAINENMika4.kyu132017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-732017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
    301Kokkolan Budo/FINPEKOLAEetu5.kyu62017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-812017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-81
    302Koyama, Rovaniemi/FINBAASSaga5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-422017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-42
    303Koyama, Rovaniemi/FINHILTUNENMinea4.kyu182017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-362018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi T13-44
    304Koyama, Rovaniemi/FINIKÄHEIMOOnni4.kyu142017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-362018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P13-46
    305Koyama, Rovaniemi/FINKELAHAARAArttu5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-342017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-34
    306Koyama, Rovaniemi/FINKOIVISTOEemil4.kyu122017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-272018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe P11-30
    307Koyama, Rovaniemi/FINKOIVISTOLaila6.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-32
    308Koyama, Rovaniemi/FINKOIVISTOLayla5.kyu42017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi T11-34,32018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe T13-36
    309Koyama, Rovaniemi/FINKOKKOOtto4.kyu62017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-262018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P11A-30,0
    310Koyama, Rovaniemi/FINLAHTINENVeikka4.kyu302017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-342018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P15-38
    311Koyama, Rovaniemi/FINLINDGRENAnton5.kyu102017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-382018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe P15-42
    312Koyama, Rovaniemi/FINMILLANurmikumpu3.kyu32017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-632017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-63
    313Koyama, Rovaniemi/FINNYKÄNENAkseli4.kyu152017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-302018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P13-34
    314Koyama, Rovaniemi/FINPAANANENSanna2.kyu22017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi N-572017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi N-57
    315Koyama, Rovaniemi/FINPAAVOLAJonni5.kyu132017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-322018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P11-34
    316Koyama, Rovaniemi/FINRATIUAntonia5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-32
    317Koyama, Rovaniemi/FINRATIUTimo5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-34
    318Koyama, Rovaniemi/FINROUVINENJimi5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-55
    319Koyama, Rovaniemi/FINSARANIEMIKalle4.kyu82017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-342018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi T13-40
    320Koyama, Rovaniemi/FINSILVENIUSJoonas4.kyu22017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-302017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-30
    321Koyama, Rovaniemi/FINTOIVIAINENNire5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-34
    322Kristiinan Seudun Judo/FINPERÄLÄJaakko5.kyu202017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-272018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka P11-30
    323Kristiinan Seudun Judo/FINPERÄLÄMatti4.kyu252017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-342018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka P13-34
    324Kristiinan Seudun Judo/FINPERÄLÄTimo3.kyu52017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari VM-802017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari VM-80
    325Kristiinan Seudun Judo/FINSKOGMANRobin5.kyu72017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-382017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari P11-42
    326Lahden JS/FINAZIZDijako4.kyu162017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-552018 / Jyväskylä Shiai 3.2.2018 P15-55
    327Lahden JS/FINHAGMANNadezhda5.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,9
    328Lahden JS/FINHAGMANNadja5.kyu62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-24,72017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T11-31,4
    329Lahden JS/FINHAGMANNazehda5.kyu22017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-29,22017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-29,2
    330Lahden JS/FINKANERVIOEmma5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T11-34,42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T11-34,4
    331Lahden JS/FINLEHTONENEsa-markus5.kyu12017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
    332Lahden JS/FINLINDEVALLCasper5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
    333Lahden JS/FINLIUKSIALAVili5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-60,3
    334Lahden JS/FINMAKKULAMilo5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-24,92017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-27
    335Lahden JS/FINMARJANENSaana5.kyu72017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T11-31,42018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 T11-32
    336Lahden JS/FINMARJANENSalla6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-20,72017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-20,7
    337Lahden JS/FINSAARENPÄÄAnni5.kyu152017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT13-33,82018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 T13-36
    338Lahden JS/FINTAVUJasper6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,6
    339Lahden JS/FINVILPPULABenjamin6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,2
    340Lappajärven Veikot/FINHERRALAOhto5.kyu22017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-342017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-34
    341Lappajärven Veikot/FINHONKANENLauri5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-462017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-46
    342Lappajärven Veikot/FINKIVINENMinea5.kyu142017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T13-362018 / Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 28.4.2018 Vimpeli T15-44
    343Lappajärven Veikot/FINKIVINENSamu5.kyu42017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-272017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-27
    344Lappajärven Veikot/FINKUJALAJuho4.kyu112017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-732017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari M-73
    345Lempäälän Kisa/FINGUTTORMAapo5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-362017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-36
    346Lempäälän Kisa/FINKETTUNENTatu5.kyu62017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-462017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-46,7
    347Lempäälän Kisa/FINLARIKKAJuhani4.kyu132017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-662017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-66
    348Lempäälän Kisa/FINLUOTOLauri4.kyu72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,72018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PTA15-68,7
    349Lempäälän Kisa/FINVIRTANENVeikka5.kyu72017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-382018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA11-46,0
    350Lohjan Urheilijat/FINHAMMARBERGRico5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-29,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,7
    351Lohjan Urheilijat/FINMYKKÄLÄAaron6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,4
    352Lohjan Urheilijat/FINMYKKÄLÄMilla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,0
    353Lohjan Urheilijat/FINPEKKIStefan5.kyu232017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-21,82018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-20
    354Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKFabian6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
    355Magas/FINBASHAEVSultan6.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-43,92017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA13-46,6
    356Magas/FINEKHAEVAbdulla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-62,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-62,2
    357Magas/FINISRAILOVOdes?162017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-42,02018 / AVM 25.3.2018 Vantaa P15-46
    358Magas/FINTOCHIEVMuhamed-amin5.kyu342017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa P11-35,9
    359Magas/FINUGURCHIEVMacomed6.kyu32017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-37,02017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-37,0
    360Magas/FINUGURCHIEVMagomed6.kyu132017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela P11-36,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA13-41,9
    361Magas/FINUGURGHIEVMagomed?32017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-36,42017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-36,4
    362Magas/FINUZHAKHOVIbrohim5.kyu112017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-27,62018 / Kougensai Shiai 13.1.2018 Hyvinkää P13-30
    363Magas/FINUZHAKHOVMuhammad4.kyu152017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P13-342018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa P13-30
    364Maskun Tempo/FINANTTILAEnna6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
    365Maskun Tempo/FINANTTILASanteri6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-30
    366Maskun Tempo/FINGRÖNBLOMVincent5.kyu232017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-29
    367Maskun Tempo/FINJULKUVille5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-762017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-60
    368Maskun Tempo/FINKANKAREOiva-oskari6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-34
    369Maskun Tempo/FINKARRUJuho5.kyu172017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-47
    370Maskun Tempo/FINKIVIJÄRVISanni5.kyu162017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-282018 / Salikisa 11.3.2018 Masku T-30
    371Maskun Tempo/FINKÄRKKÄINENNiko5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-66
    372Maskun Tempo/FINLAUTKANKAREKasper6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-42
    373Maskun Tempo/FINLEHTIMÄKIJulius5.kyu92017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-30
    374Maskun Tempo/FINLEHTOKenneth5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-472017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-50
    375Maskun Tempo/FINMARKOLANiklas5.kyu122017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302018 / Salikisa 11.3.2018 Masku PT-40
    376Maskun Tempo/FINMÄKINENMiska5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-38
    377Maskun Tempo/FINPUSAFelix5.kyu212017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-29
    378Maskun Tempo/FINSALMINENAnton5.kyu82017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-602017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-70
    379Maskun Tempo/FINSALMINENAntton6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-63
    380Maskun Tempo/FINSAUVOLAINENMerja6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-702017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-70
    381Maskun Tempo/FINSIROLAVille5.kyu72017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-32
    382Maskun Tempo/FINSUOMINENEmilia6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
    383Maskun Tempo/FINTALVITIEVirpi4.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13+702017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13+70
    384Maskun Tempo/FINVIRTANENMax5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13+55
    385Meido-Kan, Helsinki/FINAALTONENIsabella5.kyu62017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-31,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-30,6
    386Meido-Kan, Helsinki/FINACHRENIUSElli5.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA9-26,32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA9-26,3
    387Meido-Kan, Helsinki/FINACHRENIUSElli-iiris5.kyu262017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12018 / Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 28.4.2018 Vimpeli T11-28
    388Meido-Kan, Helsinki/FINBESICAdi5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
    389Meido-Kan, Helsinki/FINBLOMKasper5.kyu72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA11-39,62018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-42,9
    390Meido-Kan, Helsinki/FINEERIKÄINENAino6.kyu72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA9-30,02018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-30,6
    391Meido-Kan, Helsinki/FINHONKATUKIAToivo5.kyu52017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA11-39,62018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-39,5
    392Meido-Kan, Helsinki/FININNANENElla5.kyu72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-34,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-34,3
    393Meido-Kan, Helsinki/FININNANENVerner5.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-22,72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-22,7
    394Meido-Kan, Helsinki/FINKARVINENValtteri5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-28,1
    395Meido-Kan, Helsinki/FINKATTELUSJuha3.kyu92017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-812017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-81
    396Meido-Kan, Helsinki/FINKLOCKARSLars5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,12017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila P11-27,8
    397Meido-Kan, Helsinki/FINKOIKKALAINENMartti5.kyu32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-31,32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-31,3
    398Meido-Kan, Helsinki/FINKOJONENAlex5.kyu42017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-34,32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-34,3
    399Meido-Kan, Helsinki/FINLAOSEliisa5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-45,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,0
    400Meido-Kan, Helsinki/FINLAUTSOAndreas5.kyu52017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila P11-27,82018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-27,8
    401Meido-Kan, Helsinki/FINLÄNSMANElias5.kyu32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-31,32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-31,3
    402Meido-Kan, Helsinki/FINMANNINENLuke5.kyu72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-28,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-29,1
    403Meido-Kan, Helsinki/FINMOHAMMAD ASHANNima6.kyu32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA9-30,02017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA9-30,0
    404Meido-Kan, Helsinki/FINMOILANENElmiina5.kyu52017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA11-39,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA13-45,1
    405Meido-Kan, Helsinki/FINMÄENPÄÄJani5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-84,6
    406Meido-Kan, Helsinki/FINNYMANJuho5.kyu62017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA11-39,62018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA13-41,9
    407Meido-Kan, Helsinki/FINNYMANOtto5.kyu72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-30,72018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-31,7
    408Meido-Kan, Helsinki/FINPELTOLAPaulina5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,6
    409Meido-Kan, Helsinki/FINPUOLIVÄLITaavi5.kyu122017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-44,12017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-40,6
    410Meido-Kan, Helsinki/FINRUOTSALAINENMatti5.kyu82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-35,8
    411Meido-Kan, Helsinki/FINSTEWARTMarius5.kyu52017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-35,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA13-37,2
    412Meido-Kan, Helsinki/FINSULONENNiko5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,82017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-38
    413Meido-Kan, Helsinki/FINTAHKOLAHTINiilo6.kyu62017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-28,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-27,8
    414Meido-Kan, Helsinki/FINTARPILAIlmari3.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-902017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-90
    415Meido-Kan, Helsinki/FINTARPILAPauli2.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-1002017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-100
    416Meido-Kan, Helsinki/FINTROKOVICIan5.kyu62017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA11-31,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PAY11-30,5
    417Meido-Kan, Helsinki/FINTUUKSAMKennet5.kyu102017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-35,8
    418Meido-Kan, Helsinki/FINUUSIHAKALALumi5.kyu92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA13-45,1
    419Mikkelin Judo/FINHAIKONENSamuli2.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+1002017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+100
    420Mikkelin Judo/FINHUOVINENStina5.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18+632017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18+63
    421Mikkelin Judo/FINKOKKOLANooa6.kyu112017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-422018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT13-42
    422Mikkelin Judo/FINKURRONENMikko3.kyu92017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-732018 / U18 ja U21 SM 10.2.2018 Vantaa P18-73
    423Mikkelin Judo/FINLYTSYMarkus4.kyu42017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
    424Mikkelin Judo/FINMORALESAatos4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-30
    425Mikkelin Judo/FINMÄKELÄNiilo5.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-30
    426Mikkelin Judo/FINNOUSIAINENHeli4.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
    427Mikkelin Judo/FINNURMINENSäde?182017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / K.Keerak Children s Day 18.11.2017 Tartu BG-57
    428Mikkelin Judo/FINPARTANENEemeli4.kyu42017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+552018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta P15-66
    429Mikkelin Judo/FINPESONENEelis4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-34
    430Mikkelin Judo/FINPORKKASampo5.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
    431Mikkelin Judo/FINRÄIHÄKonsta4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
    432Mikkelin Judo/FINSAVANDERMartta5.kyu42017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-57
    433Mikkelin Judo/FINSIIDOROFFAaro5.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-382017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-38
    434Mikkelin Judo/FINTURUNENPaulus4.kyu62017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18+812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
    435Mikkelin Judo/FINVALJAKKALotta4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-402017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-40
    436Mäntyharjun Judo/FINHÄLIKKÄWilma4.kyu92017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T18-62
    437Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENJussi4.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa VM-73
    438Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENMaiju4.kyu72017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN+702017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NY-71,9
    439Mäntyharjun Judo/FINKONTTINENMarko2.kyu122017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,22018 / Jyväskylä Shiai 3.2.2018 VM-90
    440Mäntyharjun Judo/FINKUITTINENNico5.kyu62017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA13-36,0
    441Mäntyharjun Judo/FINNEVANPERÄRonja5.kyu102017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 TA11-30,2
    442Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIJami5.kyu172017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA11-24,4
    443Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIMax3.kyu232017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-382018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA15-45,4
    444Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIVili4.kyu202017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PTY15-40,4
    445Nokian Judo/FINEKOLAIida-eveliina4.kyu82017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T11-31,42018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTY13-36,2
    446Nokian Judo/FINPÕLTSAMReigal4.kyu412017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-55,42018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P15-66
    447Nummelan Judo/FINHEINILUOMAFeliks5.kyu182017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P11-38
    448Nummelan Judo/FINJÄRVINIITTYJuho5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo MA-69,6
    449Nummelan Judo/FINJÄRVINIITTYLeevi5.kyu292017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-21,82018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-25,5
    450Nummelan Judo/FINKARJALAINENSanni5.kyu172017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Hiiden Shiai 25.11.2017 Nummela T11-35,0
    451Nummelan Judo/FINKERÄNENEmmi5.kyu402017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12018 / ES-Aluemestaruus 21.4.2018 Kerava T11-28,9
    452Nummelan Judo/FINKETTUNENPetra6.kyu62017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PTA11-41,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-49,5
    453Nummelan Judo/FINKOUKKUNENAku5.kyu92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-40,2
    454Nummelan Judo/FINKOUKKUNENNella5.kyu112017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,12017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PTA13-32,0
    455Nummelan Judo/FINMOROZYUKVladimir6.kyu162017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-31,02018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PAY11-30,5
    456Nummelan Judo/FINMÄKINENInkeri6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-37,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-37,4
    457Nummelan Judo/FINPOIKSELKÄIivari5.kyu192017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-27,8
    458Nummelan Judo/FINRAUTPALOKaarlo5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,82018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-29,0
    459Nummelan Judo/FINSALOLeevi5.kyu102017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-33,7
    460Nummelan Judo/FINTAIVAINENJaro6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,3
    461Orimattilan JS/FINFYHRKasper5.kyu82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,02017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-40,2
    462Orimattilan JS/FINHAKALAEetu6.kyu52017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA11-39,62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-39,7
    463Orimattilan JS/FINHAKALASiiri6.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA9-26,32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA9-26,3
    464Orimattilan JS/FINHAKALASisu6.kyu82017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-30,72017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-30,7
    465Orimattilan JS/FINHAVERINENTaha6.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-34,12017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-34,1
    466Orimattilan JS/FINHUJANENTomas4.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PY11-33,62017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PY11-33,6
    467Orimattilan JS/FINJUNIKKAJanina6.kyu42017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT13-44,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T15-43,5
    468Orimattilan JS/FINKESKI-LUOPATatu4.kyu112017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-35,92018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PY11-39,2
    469Orimattilan JS/FINKORHOLAJade4.kyu62017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-35,92017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T13-35,8
    470Orimattilan JS/FINKÖLLIKerttu4.kyu212017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PTA13-58,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTY15-64,3
    471Orimattilan JS/FINLEHTELÄAurora6.kyu22017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA11-39,92017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila TA11-39,9
    472Orimattilan JS/FINMAHAMMADMajidli5.kyu32017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P18-732017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P18-73
    473Orimattilan JS/FINMAJIDLIMahammad5.kyu72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-732017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P18-73
    474Orimattilan JS/FINMOLANDERJesper4.kyu172017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,02018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY13-46,5
    475Orimattilan JS/FINMOLANDERVenla4.kyu272017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,42018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TY15-48,8
    476Orimattilan JS/FINMÄKINENMartti6.kyu42017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-30,72017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PA9-30,7
    477Orimattilan JS/FINTOIVONENIda5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,2
    478Orimattilan JS/FINTUCNERAzad6.kyu32017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-44,12017 / JunnuCup 4.11.2017 Orimattila PT11-44,1
    479Oulun Judokerho/FINHAPPONENIiro5.kyu62017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-422017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu E-38
    480Oulun Judokerho/FINHEIKKINENAnton5.kyu222017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-342018 / Harushiai 12.5.2018 OULU P11-38
    481Oulun Judokerho/FINJACKLINEvert6.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-30
    482Oulun Judokerho/FINJACKLINOtto5.kyu82017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-302018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe P11-34
    483Oulun Judokerho/FINKANTOMAAJoona4.kyu152017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe P11-27
    484Oulun Judokerho/FINKOSKENAHOJuho4.kyu122017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-502018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe P15+53
    485Oulun Judokerho/FINKOSKENAHOLauri4.kyu172017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-422018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe P13-50
    486Oulun Judokerho/FINLAPPALAINENJoose5.kyu82017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-462017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-48
    487Oulun Judokerho/FINLASANENRonja5.kyu142017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-442018 / Aprilli shiai 7.4.2018 Kurikka P13-42
    488Oulun Judokerho/FINLILJAMOSonja6.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe U16-482017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe U16-48
    489Oulun Judokerho/FINLUMIAHORuusa5.kyu112017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-462018 / Pultti-Kuppi I 27.01.2018 Raahe T13-57
    490Oulun Judokerho/FINMARJAMAANooa5.kyu112017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-322018 / Harushiai 12.5.2018 OULU P13-38
    491Oulun Judokerho/FINMERTANENHelinä4.kyu112017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-402018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe T15-52
    492Oulun Judokerho/FINMULTASNIEMIAatu5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11+552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11+55
    493Oulun Judokerho/FINNIEMENKARIKasperi3.kyu82017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-602018 / Harushiai 12.5.2018 OULU P15-50
    494Oulun Judokerho/FINPEKKALASaga4.kyu212017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-442018 / Harushiai 12.5.2018 OULU T15-48
    495Oulun Judokerho/FINRAHIKKALAJuho5.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-382017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-38
    496Oulun Judokerho/FINRAITTIMOMatias4.kyu162017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DP-382018 / Harushiai 12.5.2018 OULU P13-42
    497Oulun Judokerho/FINRUNTTIEeli5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-462017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-42
    498Oulun Judokerho/FINRUNTTIOtto5.kyu102017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DP-382017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-42
    499Oulun Judokerho/FINRÖNKÄUrho5.kyu112017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-342018 / Harushiai 12.5.2018 OULU P11-34
    500Oulun Judokerho/FINSAARINENRisto1.dan22017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-812017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-81
    501Oulun Judokerho/FINSILTAKOSKISenja5.kyu22017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-402017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-40
    502Oulun Judokerho/FINTÖRMÄNENRonja4.kyu302017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-392018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi T15-48
    503Oyus Judojaos, Oulu/FINMIETTUNENTuuli-maaret4.kyu32017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu N-572017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu N-57
    504Oyus Judojaos, Oulu/FINNURMENNIEMINiko3.kyu42017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-812017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-81
    505Pellon JS/FINKORTENIEMIMatti5.kyu52017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-422017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-38
    506Pellon JS/FINLEPPÄNENSamu2.kyu42017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-732017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi M-73
    507Pellon JS/FINMÄKISanni4.kyu202017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi PT11-262018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P11B-30
    508Pellon JS/FINMÄKISilja4.kyu132017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-342018 / Koyama shiai 2018 19.5.2018 Rovaniemi P13-34
    509Pikadon, Pieksämäki/FINERVASTITuukka5.kyu72017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11+452018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PA13-49,0
    510Pikadon, Pieksämäki/FINKUHMONENNiko5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11+50,02017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11+50,0
    511Pikadon, Pieksämäki/FINMATILAINENKonsta3.kyu102017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 M-902018 / ItäjudoOpen 19.5.2018 Kerimäki Miehet-avoin
    512Pingviinit, Nurmijärvi/FINTUPPURAMinni5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-31,6
    513Popinniemen Isku/FINLAITINENLiina5.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti T15-55,7
    514Popinniemen Isku/FINMÄHÖNENAtte4.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,92017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-36,1
    515Popinniemen Isku/FINPARONENTommi?72017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P15+662017 / Lahti Shiai 9.12.2017 Pajulahti P15+66
    516Popinniemen Isku/FINROPPONENValtteri6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-52,12017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-52,1
    517Popinniemen Isku/FINTUISKUMarlo5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-28,22018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PAY11-30,5
    518Popinniemen Isku/FINTÄHTILuka6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
    519Raision Ryhti/FINERKKILÄMartta5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-352018 / Salikisa 11.3.2018 Masku Aloittelijat-T-39
    520Raision Ryhti/FINKOIVULAHTIViola5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-532017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-53
    521Raision Ryhti/FINKOIVULAHTIViola-viktoria6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
    522Raision Ryhti/FINKURJENRAUMAIiris5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
    523Raision Ryhti/FINKUUSIKKOSiiri5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
    524Raision Ryhti/FINLAINEArttu6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-472017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-47
    525Raision Ryhti/FINLUCENIUSAnton6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-302017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-30
    526Raision Ryhti/FINUUSITUPAOlivia5.kyu122017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-30
    527Riihimäen JS/FINHÖÖKElmeri6.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
    528Riihimäen JS/FINIVANOFFAnni5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-42,3
    529Riihimäen JS/FINMUSTONENLauri5.kyu102017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-42,9
    530Riihimäen JS/FINMÄKINENAmanda4.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTY13-44,1
    531Riihimäen JS/FINPÄIVIÖArttu6.kyu52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-34,52018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-37,8
    532Sakura, Kuopio/FINCHASOVSKIYAlexander5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+472017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
    533Sakura, Kuopio/FINHÄNNINENViljami5.kyu22017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-25,22017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-25,2
    534Sakura, Kuopio/FINKAIPehkonen5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P11-37
    535Shirokawa, Porvoo/FINKARVONENKasper6.kyu102017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-302018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-34,8
    536Sakura, Kuopio/FINKHEIMONENAleksandr4.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-49
    537Sakura, Kuopio/FINKOKKONENLeo5.kyu242017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT13-42
    538Sakura, Kuopio/FINKOPONENOtso5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-37,7
    539Sakura, Kuopio/FINKOSKELLKasperi5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+472017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
    540Sakura, Kuopio/FINKRÖGERTouko6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
    541Sakura, Kuopio/FINNENONENMinttu5.kyu22017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-29,92017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-29,9
    542Sakura, Kuopio/FINNYKÄNENJuulia5.kyu102017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-452018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT15-50
    543Sakura, Kuopio/FINPUOMILAHTIIida5.kyu82017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-25,22018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PT11-24
    544Sakura, Kuopio/FINPUURUNENAntti5.kyu82017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-27,32018 / SakuraShiai2018 7.4.2018 Kuopio PT11-30
    545Sakura, Kuopio/FINREMSUHertta5.kyu82017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-372018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT11-42
    546Sakura, Kuopio/FINSAARELAINENWeera5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-342018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio PT13-42
    547Sakura, Kuopio/FINTURUNENLeevi5.kyu162017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio P11-30
    548Salon Budoseura/FINELOMAAElli4.kyu412017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-322018 / ES-Aluemestaruus 21.4.2018 Kerava T13-36
    549Salon Budoseura/FINRAUTIOEino6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-25
    550Salon Budoseura/FINÖZENTeemu4.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg2018 / Salikisa 11.3.2018 Masku P-42
    551Seibukan, Kurikka/FINDANISHAli jan5.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
    552Seibukan, Kurikka/FINDANISHAlijan3.kyu232017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-662018 / Jyväskylä Shiai 3.2.2018 M-66
    553Seibukan, Kurikka/FINHAAPAOJASamuel4.kyu42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-422017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-42
    554Seibukan, Kurikka/FINMYLLYHARJUMarko4.kyu52017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari M-812018 / Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 28.4.2018 Vimpeli M-73
    555Seinäjoen JS/FINMÄKELÄArtturi4.kyu212017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,62017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari P13-46
    556Shikata, Savonlinna/FINKINNUNENMikael5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342018 / Willimies-Shiai 6.1.2018 Lappeenranta PK11-37,9
    557Shikata, Savonlinna/FINLAITINENOona4.kyu122017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PK13-43,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-44
    558Shikata, Savonlinna/FINMERTASanni3.kyu112017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere T15-482017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo T15-57
    559Shikata, Savonlinna/FINOINONENMilana5.kyu132017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-36
    560Shinrai, Pirkkala/FINKRUUSHenri5.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-732017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-73
    561Shirokawa, Porvoo/FINANTHONIOliver4.kyu282017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY13-46,5
    562Shirokawa, Porvoo/FINATTWOODAlex5.kyu142017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-31,82018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-31,3
    563Shirokawa, Porvoo/FINHIRVONENJuuso6.kyu82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
    564Shirokawa, Porvoo/FINKOISTINENAnthony5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,3
    565Shirokawa, Porvoo/FINKYTÖNSYRJÄAkseli5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,8
    566Shirokawa, Porvoo/FINLEMETTIRonja5.kyu102017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,82018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-30,6
    567Shirokawa, Porvoo/FINLINDHOLMMerete4.kyu132017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NA-51,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-57
    568Shirokawa, Porvoo/FINLUIGENDStanko5.kyu92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PTA11-46,1
    569Shirokawa, Porvoo/FINMÄTTÖNea5.kyu112017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTA13-32,6
    570Shirokawa, Porvoo/FINRIEKKINENAnna5.kyu122017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää TA13-37,8
    571Shirokawa, Porvoo/FINROPPONENAnton6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
    572Shirokawa, Porvoo/FINTAMMIGleb5.dan412017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P11-34
    573Shisei, Turku/FINDUONGJuho5.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-602017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-60
    574Shisei, Turku/FINNURMILotta4.kyu182017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-572018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 T18-63
    575Sukoshi, Imatra/FINZEYFERTDaniel3.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-662017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-66
    576Suomen kamppailu-urheilijat/FINO KAHNRomah3.kyu22017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall P18 AV-12017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall P18 AV-1
    577Suomen kamppailu-urheilijat/FINPENTTILÄRobin5.kyu52017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall P13 -Nyb12017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall P13 -Nyb1
    578Suomen kamppailu-urheilijat/FINPIETILÄINENIsmo3.kyu22017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall H -Elit42017 / Sundsvallscup Judohallen Sundsvall H -Elit4
    579Tampereen Judo/FINFRANZENJohan4.kyu32017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-732017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-73
    580Tampereen Judo/FINHAATAJAAapeli5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-342018 / Ice Power Cup 27.1.2018 Tampere P13-34
    581Tampereen Judo/FINHEIKKINENTopias4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,7
    582Tampereen Judo/FINITÄPÄÄMinea5.kyu362017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-322018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 T11-32
    583Tampereen Judo/FINKERÄNENYakup4.kyu22017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-66
    584Tampereen Judo/FINKMETSNico5.kyu92017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-46,72018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P11-46
    585Tampereen Judo/FINKORGVEEKarl5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
    586Tampereen Judo/FINKOTTARISanteri4.kyu62017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari P13-462017 / Seibukan shiai 28.10.2017 Kurikan Monnari P13-46
    587Tampereen Judo/FINKUTILATomi5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
    588Tampereen Judo/FINKYMÄLÄINEN-MÄKELÄKatriina3.kyu122017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N+782018 / Judon SM 5-6.5.2018 Helsinki N+78
    589Tampereen Judo/FINMIIKKULAINENJasmin4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,02017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,0
    590Tampereen Judo/FINMOUNIERMaxime5.kyu32017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-38
    591Tampereen Judo/FINMÄKELÄEmmi5.kyu72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-41,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-42,3
    592Tampereen Judo/FINNOUSIMAARasmus5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,72017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,7
    593Tampereen Judo/FINNURMELAEmma5.kyu92017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,72018 / Jyväskylä Shiai 3.2.2018 T15+63
    594Tampereen Judo/FINPELLINENValtteri4.kyu172017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-382018 / Väli-Suomen JunnuCup1 3.2.2018 PY13-44,2
    595Tampereen Judo/FINREPORoosa3.kyu152017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T18-632018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 N-63
    596Tampereen Judo/FINSAUKKONENJade4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,02017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,0
    597Tampereen Judo/FINTOHUNuutti5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-552017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-55
    598Tampereen Judo/FINTORNIAINENSara5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,92017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,9
    599Tampereen Judo/FINUUSITALOKaius5.kyu62017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-31,52018 / Ice Power Cup 27.1.2018 Tampere P13-34
    600Tampereen Judo/FINVERYUKHANOVAlexander5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-1002017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-100
    601Tampereen Judo/FINWOOTTENElsi3.kyu222017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere T15-442018 / Samurai Cup 1 20.1.2018 Nummela T18-48
    602Tapanilan Erä, Hki/FINAHONENJenni5.kyu102017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA13-45,1
    603Tapanilan Erä, Hki/FINAHONENSamppa4.kyu52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902018 / AVM 25.3.2018 Vantaa M-81
    604Tapanilan Erä, Hki/FINKARONENMiro5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,9
    605Tapanilan Erä, Hki/FINPASONENJussi3.kyu182017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M+90 kg2018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa M+100
    606Targim, Helsinki/FINARCHAKOVSuleyman6.kyu72017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-30,72018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-31,3
    607Targim, Helsinki/FINIKONENNiko6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-75,82017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-75,8
    608Targim, Helsinki/FINMEDOVAmin5.kyu152017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-30,72018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-31,7
    609Targim, Helsinki/FINMURDIEVAbdulla6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-36,12017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-36,1
    610Targim, Helsinki/FINMURDIEVSalikh5.kyu122017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P15-60,32018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTAY15-60,0
    611Targim, Helsinki/FINORSTTKHOEVAbdurahim5.kyu132017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-39,72018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-39,5
    612Targim, Helsinki/FINORSTTKHOEVMikail5.kyu122017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-47,42018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTA13-48,2
    613Targim, Helsinki/FINSAKALOVAbdurohman5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P11-39,72018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-42,9
    614Targim, Helsinki/FINSAKALOVMukhammad6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-39,92017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-39,9
    615Targim, Helsinki/FINSAKALOVMustafa5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnu-Cup 4 9.12.2017 Pajulahti P13-36,12018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa P13-38
    616Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINAJONeo5.kyu122017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-25,92018 / Startti Cup 1 28.1.2018 Järvenpää PA11-31,3
    617Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINALEXRistolainen5.kyu32017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P13-422017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P13-42
    618Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHANNULAHemmo5.kyu92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-25,92018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-29,1
    619Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINJUUTILAINENVilma5.kyu122017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-34,3
    620Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKOVANENLilli6.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-28,9
    621Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKUNTTUAleksi5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
    622Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMERILÄINENEetu5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,52017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA13-41,0
    623Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMUIKKUKiia6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,1
    624Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINNUUTINENEemeli5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
    625Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPELLIKasper5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa PT11-27,6
    626Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPOLISHCHUKNikita6.kyu22017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-31,02017 / Startti Cup 4 18.11.2017 Kirkkonummi PA11-31,0
    627Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSTAHLFilippa3.kyu22017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa T13-442017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa T13-44
    628Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSTOYANOVSamuel5.kyu152017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa P11-35,9
    629Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTAULULeino5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
    630Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTIMONENAada5.kyu182017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-34,3
    631Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTURUNENSampo2.kyu142017 / Hontai shiai 29.10.2017 Vantaa P18-812018 / ES-Aluemestaruus 21.4.2018 Kerava M-81
    632Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINVARTIAINENValtteri5.kyu132017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,12018 / Hontai Shiai 24.3.2018 Vantaa P11-30,9
    633Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINVARTIAINENVeera5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-26,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-26,2
    634TNS-Judo, Toijala/FINVÄLIMÄKIEero3.kyu22017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-66
    635Tomodachi, Kuopio/FINBRAITHWAITEBilly5.kyu22017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+1002017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+100
    636Tomodachi, Kuopio/FINKARVOMarkku5.kyu22017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M-812017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M-81
    637Tomodachi, Kuopio/FINSALLINENJenna5.kyu92017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15-41,02018 / VSJC-II-2018 7.4.2018 Kuopio T15-57
    638Turun JS/FINAHOOskar6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-272017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-27
    639Turun JS/FINCANTERO PARKKINENAnton5.kyu72017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-332018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-35,8
    640Turun JS/FINHUKKIJaakko6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-322017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-32
    641Turun JS/FINHYVÖNENAdrian5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-352018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-34,8
    642Turun JS/FINJAAKOLAAtte6.kyu52017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-262018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-25,5
    643Turun JS/FINJAAKOLAValtteri5.kyu72017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-322018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PA11-35,8
    644Turun JS/FINLAAKSONENMinna4.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-572017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-57
    645Turun JS/FINLUNDAHNThure6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-272017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-27
    646Turun JS/FINMARJANENVili4.kyu262017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-302018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PY13-32,2
    647Turun JS/FINOJALILLMartin5.kyu32017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-302017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-30
    648Turun JS/FINPELTONIEMIUrho5.kyu92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-39
    649Turun JS/FINPIHLASTOOlivia6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-332017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-33
    650Turun JS/FINPUSKALauri6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-332017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-33
    651Turun JS/FINPÖNNITeemu4.kyu222017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-36,12018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava PTY13-36,2
    652Turun JS/FINPÖYHÖNENRonja6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-532017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-53
    653Turun JS/FINSUIKKANENKalle6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-402017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-40
    654Turun JS/FINTHORELNoel6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-442017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-44
    655Turun JS/FINTOMMILAMatilda6.kyu52017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu T-242018 / Startti Cup2 21.4.2018 Kerava TA11-28
    656Valkeakosken JS Samurai/FINHURSKAINENHelka5.kyu82017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T11-402018 / Ice Power Cup 27.1.2018 Tampere T13-40
    657Valkeakosken JS Samurai/FINJÄRVENSIVUAkseli5.kyu82017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-422018 / Ice Power Cup 27.1.2018 Tampere P15-46
    658Valkeakosken JS Samurai/FINKARLJaanis?42017 / A.Lutsari Judoturniir 21.10.2017 D-382017 / A.Lutsari Judoturniir 21.10.2017 D-38
    659Valkeakosken JS Samurai/FINKEIRONLaubert?32017 / A.Lutsari Judoturniir 21.10.2017 C-422017 / A.Lutsari Judoturniir 21.10.2017 C-42
    660Valkeakosken JS Samurai/FINSAARELAArttu4.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-66
    661Valkeakosken JS Samurai/FINSALOKANGASTomas6.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
    662Valkeakosken JS Samurai/FINSIIRANiko5.kyu72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-50,72018 / Ice Power Cup 27.1.2018 Tampere P13-55
    663Valkeakosken JS Samurai/FINSUOPELTOEemeli5.kyu62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-502018 / Ice Power Cup 27.1.2018 Tampere P15-60
    664Valkeakosken JS Samurai/FINTULLAKonsta5.kyu132017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-342018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P13-42
    665Vihannin Judo/FINHONKAMÄKINiklas6.kyu62017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P13-34
    666Vihannin Judo/FINHONKAMÄKISara6.kyu42017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-252017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-25
    667Vihannin Judo/FINJAATINENHarri4.kyu32017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-902017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-90
    668Vihannin Judo/FINOJALAIisakki5.kyu52017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-382018 / Pultti-Kuppi I 27.01.2018 Raahe P13-38
    669Vihannin Judo/FINRUUSUNENAliisa5.kyu72017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-252018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe T11-25
    670Vihannin Judo/FINTASKILAJuha4.kyu92017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
    671Vihannin Judo/FINTUOVINENMira6.kyu42017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-462017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-48
    672Vihannin Judo/FINVIERIMAARasmus5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-402018 / Pultti-Kuppi II 24.03.2018 Raahe P11-42
    673Vihannin Judo/FINÄIJÄLÄHenna5.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-632017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-63
    674Waseda Club, Uusikaupunki/FINHILTUNENMilo5.kyu282017 / MaTe Junnukisat 4.11.2017 Hemmingin Koulu P-272018 / Hämeenlinna Shiai 14.4.2018 P11-27
    675Waseda Club, Uusikaupunki/FINLAAKSOMatilda5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-352018 / Salikisa 11.3.2018 Masku T-43
    676Waseda Club, Uusikaupunki/FINLAAKSONENElla6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
    677Yama-Arashi, Varkaus/FINDEWILLCathlin5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,6
    678Yama-Arashi, Varkaus/FINEETUKinnunen5.kyu22017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-502017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-50
    679Yama-Arashi, Varkaus/FINIVANOVISArthurs5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,6
    680Yama-Arashi, Varkaus/FINKARVONENJere5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-34
    681Yama-Arashi, Varkaus/FINKERÄNENKalle5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-26
    682Yama-Arashi, Varkaus/FINKINNUNENEetu5.kyu122017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492018 / SakuraShiai2018 7.4.2018 Kuopio P15-60
    683Yama-Arashi, Varkaus/FINKIPPAKristian6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-432017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
    684Toodokan, Joroinen/FINKORELINKeijo4.kyu82017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-902018 / SakuraShiai2018 7.4.2018 Kuopio M-81
    685Yama-Arashi, Varkaus/FINKOSUNENMaksim6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-49
    686Yama-Arashi, Varkaus/FINKROGERUSBertta6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-34
    687Yama-Arashi, Varkaus/FINLEHTOMÄKITuukka5.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+552017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+55
    688Yama-Arashi, Varkaus/FINLUIROHenri5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-432017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
    689Yama-Arashi, Varkaus/FINMUSTONENJanne5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA13-402017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
    690Yama-Arashi, Varkaus/FINNYKÄNENIlkka4.kyu22017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-732017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-73
    691Yama-Arashi, Varkaus/FINPEKONENVilma6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-412017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-41
    692Yama-Arashi, Varkaus/FINPÖYSTIAri5.kyu32017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-35,02017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P11-35,0
    693Yama-Arashi, Varkaus/FINTAPANINENEemeli5.kyu42017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-422017 / Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi P13-42
    694Yama-Arashi, Varkaus/FINTISSARIMonna6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-452017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-45
    695Yama-Arashi, Varkaus/FINVAINIKAINENNiilo6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-362017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-36
    696Yama-Arashi, Varkaus/FINWISETKHANPromthip6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-332017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-33
    697Yoshi, Jämsä/FINHIRVONENMilla5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-632017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-63